St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

St. Mirren FC - Aberdeen FC 0:1

Aberdeen potvrdil na půdě předposledního týmu skotské ligy St. Mirrenu roli favorita a zvítězil nejtěsnějším rozdílem 1:0. Vítězství hostům zajistil pět minut před konec Steve Lovell.

Preview: St. Mirren FC - Aberdeen FC

Aberdeen, který se nachází v půlce tabulky skotské nejvyšší soutěže, přijede na St. Mirren Park. Domácí tým stále hájí předposlední pozici, ale před poslední Gretnou má bezpečný náskok devíti bodů.

Hearts of Midlothian - St. Mirren FC 0:1

St. Mirren dokázal přetrhnout svoji nelichotivou sérii šesti zápasů bez vítězství výhrou 1:0 nad Hearts. Jedinou branku utkání vstřelil už v 17. minutě zápasu McGinn a St. Mirren tak získal důležité body do hry o udržení se v soutěži. Hearts se tento rok nedaří a to potvrdili i tímto zápasem, na jehož konci byli svými fanoušky vypískáni.

Preview: Hearts of Midlothian - St. Mirren FC

Hearts stále drží nelichotivou sérii pěti utkání bez výhry a propadá se tabulkou, momentálně je na deváté příčce. Proti nim tentokrát stojí St. Mirren, předposlední klub ligové tabulky, který má sérii bez výhry ještě o jeden zápas delší.

St. Mirren FC - Kilmarnock FC 0:0

Bezbrankovou remízou skončil předvánoční zápas mezi domácím St. Mirrenem a hosty z Kilmarnocku.

Preview: St. Mirren FC - Kilmarnock FC

Souboj dvou týmu ze spodní části tabulky bude k vidění na St Mirren Parku, kam přijede Kilmarnock, který se nachází až na desáté příčce. Domácí tým na tom však není o mnoho lépe. Svěřenci Guse MacPhersona se nachází pouze o příčku výš než jejich dnešní soupeř.

St. Mirren FC - Dundee United 0:3

Dundee United dalo zapomenout na týden starou porážku ve Falkirku a dnes si svěřenci Graiga Leveina poradili se St. Mirrenem snadno 3:0. O výhru se postarali David Robertson, Noel Hunt a Willo Flood.

Preview: St. Mirren FC - Dundee United

Zatím předposlední tým tabulky St. Mirren přivítá na svém hřišti Dundee United, které i přes nevydařené utkání ve Falkirku z minulého týdne udržuje kontakt s příčkami zaručující evropské poháry.

Celtic FC - St. Mirren FC 1:1

Velké překvapení se dnes zrodilo v Glasgow na Celtic Parku. Celtic uhrál se St. Mirrenem pouze remízu 1:1. Do vedení se nečekaně dostaly hosté, když se v 74. minutě prosadil Stephen McGinn. O jedenáct minut později zachránil domácí od potupné prohry Derek Riordan.

Preview: Celtic FC - St. Mirren FC

Celtic, který i přes zaváhání v minulém kole stále vede skotskou ligu, přivítá na svém stadionu St. Mirren. Černo-bílí se propadli na jedenácté místo poté, co minulý týden doma překvapivě prohráli s Falkirkem vysoko 1:5.

Inverness CT - St. Mirren FC 1:0

Inverness si poradil se St. Mirrenem, když jedinou a rozhodující branku zápasu vstřelil už v šesté minutě Cowie.

Preview: Inverness CT - St. Mirren FC

Těžký zápas čeká Inverness. Na svém stadionu vyzve rozjetý St. Mirren, který neprohrál tři utkání v řadě a sérii bude chtít prodloužit právě v Invernessu.

Preview: Motherwell FC - St. Mirren FC

Dosud šestému Motherwellu se doma celkem daří a proti St. Mirren je papírovým favoritem. Rozjetí hosté však hodlají před dlouho pauzou potřetí v řadě zvítězit.