Motherwell FC Skotsko - Motherwell FC - Zprávy

Motherwell FC - Dundee United 5:3

Neuvěřitelné střelecké představení bylo k vidění na Fir Parku. Utkání které se spíše podobalo hokejovému, než fotbalovému zápasu nakonec lépe zvládli domácí a výhrou 5:3 si zajistili nejen tři body, ale i šestibodový náskok v tabulce, před svým dnešním soupeřem.

Preview: Motherwell FC - Dundee United

Souboj domácího Motherwellu s Dundee United bude soubojem dvou sousedících celků v tabulce. Motherwell je o pouhé tři body výše a očekává se tedy vyrovnaný souboj o třetí příčku tabulky.

Rangers FC - Motherwell FC 3:1

Rangers dál atakují vedoucí Celtic, vítězstvím 3:1 nad Motherwellem získávají všechny tři body a o výhru v lize bude ještě velký souboj. Rangers přinesl vedení v 42. minutě gól Cousina. V 65. minutě sice ještě vyrovnal Paul Quinn, ale od této chvíle už byla hra v plné režii Rangers. Domácí se znovu dostali do vedení v 70. minutě po vlastním gólu Portera a v 90. minutě ještě výhru pojistil Boyd.

Preview: Rangers FC - Motherwell FC

Motherwell přijíždí na půdu těžkého soupeře Rangers FC, kterému se v lize poslední dobou daří a má velkou šanci dostat se na první příčku. Oba soupeře od sebe v tabulce dělí jen tři body, mělo by to tedy být hodně vyrovnané utkání. Spanilá jízda Motherwellu bez porážky ale nečekaně skončila v minulém ligovém kole, kdy podlehl na svém hřišti Falkirku.

Motherwell FC - Falkirk FC 0:3

Falkirk si odváží z Motherwellu tři body za jasnou výhru 3:0. Falkirk vstřelil všechny góly až ve druhé půli, ve 49. minutě se trefil Higdon, v 60. minutě ten samý hráč vedení zvýšil a o pět minut později přidal třetí gól Falkirku Cregg.

Preview: Motherwell FC - Falkirk FC

Devátý tým skotské nejvyšší soutěže Falkirk zavítá v osmnáctém kole na stadion Motherwellu, který je v tabulce hned v závěsu za vedoucí dvojicí z Glasgow.

Motherwell FC - Aberdeen FC 3:0

Motherwell si poradil s Aberdeenem, když už v první půli si zajistil jasnou výhru 3:0. V osmé minutě se z penalty trefil McCormack, o chvíli později zvýšil vedení McGarry a těsně před poločasem uzavřel McCormack svým druhým gólem v utkání skóre na 3:0.

Preview: Motherwell FC - Aberdeen FC

Motherwell se po vydařených posledních zápasech vyhoupl až na třetí místo tabulky, souboj s Aberdeenem ale jistě nebude procházka růžovým sadem. Hosté se po tichém období zlepšili a zvítězili ve dvou minulých zápasech.

Hearts of Midlothian - Motherwell FC 1:2

Motherwell dokázal dvěma brankami otočit nepříznivý stav a odváží si ze hřiště Hearts tři body za vítězství 2:1. Domácí vedli už od dvanácté minuty gólem Drivera, dva góly ve druhém poločase ale zajistily výhru hostů. V 53. minutě nejprve vyrovnal Porter a v 67. minutě hry si po vlastním gólu Zaliukase zajistil Motherwell vedení, které už do konce zápasu nepustil.

Preview: Hearts of Midlothian - Motherwell FC

Asistent trenéra Hearts Stevie Frail věří, že jeho klub dokáže zastavit rozjetý Motherwell a ukončí jeho vítěznou sérii. Motherwell zvítězil ve třech posledních zápasech a svoji sérii nehodlá přerušit ani na Tynecastle Stadium.

Kilmarnock FC - Motherwell FC 0:1

Motherwell si odváží z Rugby Parku všechny body za výhru nad domácím Kilmarnockem 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil na začátku druhého poločasu O'Donnell.

Preview: Kilmarnock FC - Motherwell FC

Fanoušci domácího Kilmarnocku uvidí ve 14. kole skotské ligy na svém stadionu tým Motherwellu. Domácí se nacházejí na nepříliš lichotivém osmém místě.

Inverness CT - Motherwell FC 0:3

Inverness se před svými fanoušky příliš nepředvedl, dostal dvě červené karty a tři góly. Motherwell si zaslouženě odváží všechny body a v tabulce skotské ligy je na pátém místě. Inverness je stále předposlední.

Preview: Inverness CT - Motherwell FC

Třinácté kolo Clydesdale Bank Premier League nabídne souboj týmu Inverness, který se nachází těsně nad sestupovou zónou a Motherwellu, jenž se pohybuje v poklidném středu tabulky.

Preview: Motherwell FC - St. Mirren FC

Dosud šestému Motherwellu se doma celkem daří a proti St. Mirren je papírovým favoritem. Rozjetí hosté však hodlají před dlouho pauzou potřetí v řadě zvítězit.