FK Rostov Rusko - FK Rostov - Zprávy

CSKA Moskva - FK Rostov 1:2

CSKA odmítlo jít na první místo tabulky a doma dokonce podlehlo Rostovu, ačkoliv vedlo již od osmnácté minuty. Naopak hosté si připisují velmi cenné tři body, i když měli hlavně v závěru velké štěstí.

Preview: CSKA Moskva - FK Rostov

CSKA doma přivítá nepříliš atraktivně hrající Rostov, který má v úvodu ligy slušnou formu. Domácí se už také oklepali z šokující prohry s Tomskem a pokud vyhrají můžou jít dokonce do čela tabulky.

FK Rostov - Křídla Sovětů Samara 0:0

Sobotní utkání pátého kola ruské ligy FK Rostov - Křídla Sovětů Samara přineslo minimum šancí a bezbranková remíza naprosto vypovídá o dění na hřišti.

Preview: FK Rostov - Křídla Sovětů Samara

V obraně výborně organizovaný nováček FK Rostov přivítá aktuálně vedoucí tým ruské Premier Ligy Křídla Sovětů Samara v čele se svým nejlepším střelcem Janem Kollerem.

Dinamo Moskva - FK Rostov 1:0

Proměněná penalta největší hvězdy Dinama Alexandra Keržakova rozhodla o vítězství moskevských proti FK Rostov. Domácí si připisují tři body i přesto, že hráli část prvního a celý druhý poločas o deseti.

Preview: Dinamo Moskva - FK Rostov

Dinamo Moskva se pokusí po zaváhání na hřišti Těreku Groznyj opět naladit na vítěznou šňůru proti dosud neporaženému Rostovu.

FK Chimki - FK Rostov 0:1

Páteční předehrávka třetího kola ruské Premier Ligy mezi Chimkami a FK Rostov na sebe poustala zvláštní pozornost kvůli anonymnímu telefonátu, který se pokusil za pomocí konkrétní finanční sumy ovlivnit gólmana FK Chimki Romana Berezovského. Samotné utkání ale skandální nádech nemělo, hosté celkem pokojně zvítězili 1:0.

Preview: FK Chimki - FK Rostov

Nervózní atmosféra panuje před páteční předehrávkou třetího kola ruské Premier Ligy mezi FK Chimki a FK Rostov. Domácímu gólmanovi Berezovskému se totiž ozval anonym, který mu nabízel konkrétní částku za vypuštění zápasu.

FK Rostov - Lokomotiv Moskva 1:1

FK Rostov se ani na 31. pokus nepodařilo porazit Lokomotiv. Domácí dlouho vedli, ale ve třetí minutě nastaveného času zachránil Lokomotiv talentovaný záložník Denis Glušakov.

Preview: FK Rostov - Lokomotiv Moskva

Nováček z Rostova přivítá na své půdě mužstvo Lokomotivu, které v minulém kole nedokázalo doma porazit slabé Chimki.

Amkar Perm - FK Rostov 0:0

Rostov nedokázal porazit Amkar, ačkoliv hrál necelých dvacet minut s hráčem v poli navíc. Poté však Yong- Jo napodobil Sirakova, a taktéž se poroučel pod sprchy. První utkání nového ročníku ruské Premier Ligy tak skončilo bez branek.

Preview: Amkar Perm - FK Rostov

Soubojem pátého týmu minulého ročníku s nováčkem odstartuje nový ročník RPL, který nebude slibovat jen mimořádně vyrovnaný boj o titul a evropské poháry, ale také o udržení. Tento zápas by se dal také vyložit jako duel největšího překvapení minulé sezony se suverénním vítězem druhé ligy.