nenalezeny žádné články
15.08. Nabiullin se upsal Nižnému Novgorodu
Elmir Nabiullin v polovině července opustil Chimki a nyní si našel nového zaměstnavatele, obránce podepsal dvouletý kontrakt v Nižném Novgorodu. (sport-express.ru)
17.06. Krotov bude nastupovat za Nižnij Novgorod
FK Nižnij Novgorod posílil Vjačeslav Krotov. Devětadvacetiletý útočník po odchodu z FK Ufa podepsal smlouvu do roku 2024. (sport-express.ru)
15.06. Galaktionov převezme Nižnij Novgorod
FK Nižnij Novgorod našel nového trenéra. Ruský klub převezme Michajl Galaktionov, jenž souběžně povede reprezentaci do 21 let. (sport-express.ru)
10.06. Nižnij Novgorod si pojistil Nigmatullina
Artur Nigmatullin dostal dodatečný dárek ke svým nedávným 31. narozeninám, Nižnij Novgorod s ruským brankářem prodloužil smlouvu do června 2024. (sport-express.ru)
20.04. Nižnij Novgorod si pojistil Juldaševa
Ibrochimchalil Juldašev se může těšit na další roky v Nižném Novgorodu, ruský klub s uzbeckým obráncem podepsal nový tříletý kontrakt. (sport-express.ru)
17.03. Larsen si hledá dočasné angažmá
Lars Olden Larsen se chystá opustit prvoligový ruský Nižnij Novgorod. Norský záložník kvůli situaci na Ukrajině požádal o dočasné pozastavení kontraktu a odchod jinam, vedení mu vyhovělo. (sport-express.ru)
16.03. Igboun opustil Nižnij Novgorod
FK Nižnij Novgorod po jediném soutěžním zápase opouští Sylvester Igboun, který je známý také jako Sly. Nigerijský útočník se rozhodl využít povolení FIFA, zatím ale není jasné, kam povedou jeho další kroky. (sport-express.ru)
20.02. Igboun posílil Nižnij Novgorod
FK Nižnij Novgorod hlásí další novou akvizici v podobě Sylvestera Igbouna. Nigerijský útočník byl po odchodu z Dinama Moskva volným hráčem a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do konce sezony s opcí. (sport-express.ru)
17.02. Nižnij Novgorod podepíše s Igbounem
Sylvester Igboun v lednu opustil Dinamo Moskva, ruskou ligu pak bude hrát i nadále. Nigerijský útočník posílí Nižnij Novgorod, v tomto týmu už absolvoval zdravotní prohlídku. (sport-express.ru)
11.02. Kravcov hostuje v Nižném Novgorodu
Kirill Kravcov mění v ruské lize dres, záložník odešel ze Zenitu Petrohrad na hostování do Nižného Novgorodu. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
02.10.Niž. Novgorod - Spartak M.1:2
Další zápas
09.10.
15:30
Torpedo Moskva - N. Novgorodinfo
Tabulka
 TýmZB
8.Dinamo Moskva1116
9.FK Orenburg1115
10.FK Nižnij Novgorod1112
11.Křídla Sovětů Samara1111
12.Lokomotiv Moskva119
Poslední zápas
28.09.FK Krasnodar - N. Novgorod2:0
Další zápas
18.10.N. Novgorod - FK Krasnodarinfo
Tabulka
 TýmZB
1.FK Krasnodar37
2.Lokomotiv Moskva34
3.FK Nižnij Novgorod34
4.FK Chimki31
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci