Heracles Almelo Nizozemsko - Heracles Almelo - Zprávy

Čech Schulmeister pečetil výhru Almela nad Rodou

Za báječné kulisy na Polman Stadium Heracles Almelo po třech remízách v řadě konečně urval tři body. Stalo se tak v duelu s tápající Rodou, přičemž se pod výsledek 2:0 výraznou měrou podepsali i čeští legionáři Bajer se Schulmeisterem.

Preview: Heracles Almelo - Roda JC

Kouč domácího celku Gert Heerkes před tímto důležitým střetnutím požádal místní fanoušky o maximální podporu v sobotním zápase proti Rodě, v němž se svým týmem uspět.

NEC Nijmegen - Heracles Almelo 1:1

Heracles Almelo si nakonec ze zápasu 4. kola s Nijmegenem odváží bod za remízu 1:1. Tu hostům zajistil až v posledních minutách Everton Ramos da Silva, když odpovídal na branku střídajícího Joela Tshibamby ze 74. minuty. Tshibamba toho ale za své působení na hřišti stihl ještě více. Do hry naskočil v 63. minutě a o devět minut později obdržel žlutou kartu. O minutu později vstřelil branku, jenomže za dalších pár sekund byl vyloučen.

Preview: NEC Nijmegen - Heracles Almelo

Ve 4. kole nizozemské Eredivise na sebe na stadionu de Goffert narazí domácí Nijmegen a Heracles Almelo. Obě mužstva nevstoupila do sezony úplně špatně. Domácí již zažili ve třech zápasech všechny možné konce a mají na svém kontě 4 body a jsou jedenáctí. Heracles ještě neprohrál a s pěti body je osmý.

Groningen celou dobu bránil, pak ale udeřil

Do sobotního utkání bez ztráty kytičky procházel Nijmegen novým ročníkem Eredivisie. Zaváhal až po přijetí na půdu silného Heraclesu Almelo, kde hrál nerozhodně 1:1.

Preview: Heracles Almelo - FC Groningen

Ve třetím kole nizozemské nejvyšší soutěže se spolu na Polman Stadium utkají Heracles Almelo a FC Groningen. Hosté zažívají povedený vstup do sezony a po dvou vítězstvích se pohybují na špici tabulky. Ani domácí se ale nenechávají zahanbit a po výhře nad Feyenoordem a následné remíze mají na svém kontě čtyři body.

SC Heerenveen - Heracles Almelo 2:2

Předehrávka 2. kola měla překvapivé vyústění. Domácí Heerenveen totiž nedokázal udržet dvoubrankový náskok a nakonec se s Heracles o body musel podělit. Rychlé dvoubrankové vedení domácím zajistil Pranjič, ale těsně před přestávkou snížil Wuytens a ve druhém poločase stanovil konečné skóre Dost.

Preview: SC Heerenveen - Heracles Almelo

Po reprezentační přestávce se nám opět rozbíhají evropské soutěže a páteční předehrávkou 2. kola začíná také nizozemská Eredivisie. Na stadionu Abe Lenstra se představí domácí Heerenveen, jehož soupeřem bude Heracles Almelo. Oba celky mají po prvním zápase tři body - zatímco Heerenveen vyhrál ve Volendamu, Heracles doma překvapivě přehrál Feyenoord Rotterdam.

Heracles zahájil sezonu debaklem Feyenoordu

Heracles Almelo dokonale zaskočil jednoho z aspirantů na titul Feyenoord, když ho na svém hřišti hladce přejel 3:1. Favoritovi chybělo před utkáním téměř deset fotbalistů, navíc hned ve 30. minutě přišel o dalšího – vyloučen byl De Guzman.

Posílený Heracles vítá oslabený Feyenoord

Heracles již v novém hábitu čeká velmi ostrý start do nové sezony. Vloni až čtrnáctý celek z Almela totiž přivítá ambiciózní Feyenoord, který však decimují zranění mnoha opor.

Bajer na hostování do Nizozemska

Olomoucký fotbalista Lukáš Bajer odchází na roční hostování do nizozemského celku Heracles Almelo. Vedení moravského klubu to dnes oznámilo na svých webových stránkách.