FC Crotone Itálie - FC Crotone - Zprávy

Matný Řím hostí Crotone

Římské AS se vrátilo z Florencie zklamané, protože poprvé v sezoně prohrálo ligový duel. Náladu si tým trenéra Spallettiho bude chtít spravit proti nováčkovi z Crotone, který pro změnu zase poprvé v sezoně neprohrál.

FC Crotone - Città di Palermo 1:1

Nováček z Crotone hostil na neutrální půdě Palermo a utkání skončilo po devadesáti minutách smírně 1:1. Domácí dostal do vedení Marcello Trotta a za hosty srovnával ve druhém poločase Ilija Nestorovský.

Preview: FC Crotone - Città di Palermo

Nováček soutěže Crotone přivítá na domácí půdě Palermo. Půjde o souboj posledního týmu s předposledním a tento duel dost možná může hrát klíčovou roli na konci sezony. Palermo v tomto zápase povede kouč De Zerbi.

Empoli FC - FC Crotone 2:1

Empoli si doma poradilo s nováčkem z Crotone 2:1, když zkrátka proměnilo všechny své velké příležitosti. Vítěznou branku zaznamenal až po změně stran Andrea Costa. Utkání deset minut před koncem nedohrál vyloučený hráč hostí Dussenne.

Empoli hostí souboj dvou týmů bez bodů

Pondělní dohrávku si vyzkouší také italská Serie A, protože do toskánského Empoli přijede večer nováček z Crotone. A přestože se jedná o různé týmy s různou kvalitou kádru i zkušenostmi, jednu věc mají před třetím kolem společnou. Ani jeden z nich ještě letos nevyhrál.

FC Crotone - Janov CFC 1:3

Crotone si určitě představovalo lepší domácí premiéru než porážku 1:3 s Janovem, tedy s celkem, který vede někdejší kouč domácích Jurić. Nováček sice otevřel skóre, ale pak už se střílelo výhradně do domácí sítě. Janovští vstřelili všechny branky až ve druhém dějství.

Preview: FC Crotone - Janov CFC

Poprvé v historii se v Serii A představí na domácí půdě Crotone. Nováček přivítá ve druhém kole soutěže Janov a pokusí se minimálně získat první body do tabulky. Velkou pozornost budí chorvatský trenér Ivan Jurić, který dostal Crotone do nejvyšší ligy, ale před sezonou odešel trénovat právě Janov.

Bologna FC - FC Crotone 1:0

Boloňa nakonec v domácím prostředí udolala Crotone 1:0, ale klidně mohla vyhrát mnohem vyšším rozdílem. Zejména v prvním poločase měla nehoráznou smůlu a například Ladislavu Krejčímu nebyla uznána regulérní branka. Autorem rozdílové trefy se nakonec stal Mattia Destro.

Preview: Bologna FC - FC Crotone

První ostrý start v Serii A čeká českého reprezentanta Ladislava Krejčího. Boloňa v domácím prostředí přivítá nováčka z Crotone a právě exsparťanský křídelník by u toho neměl chybět. Primárním cílem obou celků je pochopitelně záchrana.

Italský Janov oznámil příchod chorvatského trenéra Juriće

Ivan Jurić letos dovedl Crotone k historickému postupu do Serie A, italskou nejvyšší soutěž ovšem okusí v jiném klubu. 40letý kormidelník se vrací do Janova, jehož vedení dnes potvrdilo dohodu...