Valenciennes FC Francie - Valenciennes FC - Zprávy

Preview: Valenciennes FC - SM Caen

Valenciennes už čtyři zápasy v řadě nevyhrálo a pomalu klesá do středu tabulky. V minulém kole je bez problémů porazil vedoucí Lyon. Pád tabulkou může zastavit doma proti Caen.

Olympique Lyon - Valenciennes FC 2:0

Lyon si výhrou 2:0 nad Valenciennes v rámci třináctého kola Ligue 1 pojistil opět náskok čtyř bodů na čele soutěže. Branky favorita celého ročníku stříleli ve čtyřicáté minutě Juninho a v šestaosmdesáté minutě Sidney Govou.

Preview: Olympique Lyon - Valenciennes FC

Po sérii velice úspěšných zápasů se Olympique Lyon vrací na svůj stánek Stade Gerland, aby ve vítězných utkáních pokračoval také doma proti Valenciennes.

Girondins Bordeaux - Valenciennes FC 2:1

Souboj dvou týmů z první poloviny tabulky vidělo Stade Chaban Delmas v Bordeaux. Domácí tam dvěma góly v jedenácti minutách v prvním poločase otočili vývoj zápasu s Valenciennes a získali další tři body do tabulky Ligue 1.

Preview: Girondins Bordeaux - Valenciennes FC

V Bordeaux bude k vidění souboj dvou celků z popředí tabulky. Domácí jsou zatím čtvrtí, jejich soupeř z Valenciennes je na šesté příčce.

Valenciennes FC - Paris Saint-Germain 0:0

Nevydařený start pařížského velkoklubu Paris Saint Germain do sezóny pokračuje. V zápase s Valenciennes uhrálo PSG pouze bezbrankovou remízu a dál se potácí ve spodní polovině tabulky.

Preview: Valenciennes FC - Paris Saint-Germain

Stade Nungesser zažije bitvu domácího Valenciennes a tradičního francouzského velkoklubu Paris Saint Germain. Domácí budou chtít v sobotu zajisté využít vcelku špatnou formu hostujícího PSG.

Lille OSC - Valenciennes FC 3:0

Výborný výkon předvedlo doma proti Valenciennes Lille a zaslouženě si z tohoto prestižního regionálního derby odneslo všechny tři body. Svoji první branku v Ligue 1 vstřelil bývalý nizozemský reprezentant Patrick Kluivert.

Preview: Lille OSC - Valenciennes FC

Lille se v sobotu na domácím stadionu potká s Valenciennes. Lens a Lille zažívají velice špatné období a pohybují se ve spodních patrech tabulky, a Valenciennes proto tento víkend bude obhajovat současnou pozici nejlepšího týmu ze severu Francie.

Valenciennes FC - AS Monaco 1:0

Valenciennes se výhrou nad Monakem v hodně emotivním utkání, ve kterém tři hráči viděli červenou kartu, posunulo na druhou příčku Ligue 1. Jedinou branku zápasu vstřelil již v jedenácté minutě Johan Audel.

Preview: Valenciennes FC - AS Monaco

Hodně zajímavý souboj se odehraje v sobotu večer na Stade Nungesser ve Valenciennes. Tam zajíždí k utkání dvou týmů z první šestky Monako.