Grenoble Foot 38 Francie - Grenoble Foot 38 - Zprávy

Preview: Valenciennes FC - Grenoble Foot 38

Valenciennes v minulém kole klopýtlo na půdě Nice a nyní se pokusí o udobření svých fanoušků výhrou nad rozjetým Grenoblem. Domácí to ale budou mít velmi těžké, vždyť Grenoble prohrál zatím pouze s obhájcem titulu z Lyonu.

Grenoble Foot 38 - AS Monaco 1:0

Nováček soutěže Grenoble je doposud velkým překvapením. Ve svém čtvrtém zápase v Ligue 1 získal další tři body za výhru nad knížecím týmem z Monaka.

Preview: Grenoble Foot 38 - AS Monaco

Nováček ligy Grenoble nevstoupil do ligy špatně. Po dvou výhrách si v minulém kole pohoršil, když prohrál na hřišti Lyonu 0:2, jenže to se nemusí stát jenom jemu. Spravit chuť si bude chtít na Monaku, které doposud neprohrálo.

Olympique Lyon - Grenoble Foot 38 2:0

Mistr proti nováčkovi, to obvykle bývá jasná záležitost a stejné to bylo i v tomto případě, i když tím nováčkem byl zatím stoprocentní Grenoble, jenž po dvou kolech dokonce vedl ligu. Na Lyon nestačil a ze Stade Gerland si odvezl porážku 0:2.

Preview: Olympique Lyon - Grenoble Foot 38

Vládce francouzské ligy versus sebevědomý nováček – i tak by se dalo pojmenovat klání mezi Lyonem a Grenoblem.

Grenoble Foot 38 - Stade Rennais 1:0

Nováček z Grenoblu pokračuje v dobrých výkonech a po nedělním vítězství 1:0 nad Rennes se dokonce vyšvihl na vedoucí pozici v tabulce Ligue 1. Jedinou branku utkání vstřelil po dvaceti minutách hry Akrour.

Preview: Grenoble Foot 38 - Stade Rennais

Nováček z Grenoblu bude chtít potvrdit své vítězství ze Sochaux na domácím hřišti. V neděli odpoledne hostí mužstvo Rennes.

FC Sochaux - Grenoble Foot 38 1:2

Nováček z Grenoblu si ve svém prvním zápase v Ligue 1 připsal na své konto vítězství 2:1 na půdě Sochaux. Domácí dvanáct minut před koncem zápasu otevřeli skóre, ale hosté během čtyř závěrečných minut vstřelili dvě branky a odvážejí si tři body.

Preview: FC Sochaux - Grenoble Foot 38

Nováček z Grenoblu zavítá v prvním kole nejvyšší francouzské soutěže na hřiště Sochaux. Cílem týmu je záchrana v soutěži, jestli se to svěřencům trenéra Badzareviče podaří, se dozvíme po 38 kolech.