Amiens SC Francie - Amiens SC - Zprávy

Racing Strasbourg - Amiens SC 0:1

Jediný gól utkání rozhodl o tom, že Amiens postoupí nad sestupové pásmo. A Štrasburk k němu naopak bude mít setsakramentsky blízko.

Preview: Racing Strasbourg - Amiens SC

Oba nováčci soutěže si stále ještě zvykají na nové pořádky mezi klubovou elitou Francie a nacházejí se aktuálně v dolní polovině tabulky. Zatímco Amiens před reprezentační pauzou zažehnalo počáteční krizi nečekanou výhrou nad Nice, Štrasburk nedokázal bodovat na půdě Guingampu. Rozdíl mezi oběma týmy je pouze jednobodový.

Preview: Amiens SC - OGC Nice

O Amiens se už před sezónou mluvilo jako o největším kandidátovi na sestup. A byť má Ligue 1 za sebou pouhá tři kola, už teď jako by se potvrzovalo, že tyhle prognózy nemají k pravdě daleko. Nula bodů, nula vstřelených gólů a poslední místo v tabulce, to je dosavadní resumé absolutního nováčka nejvyšší soutěže, jenž nyní narazí na Nice.

AS Saint-Étienne - Amiens SC 3:0

V krasojízdě zatím pokračuje Saint-Étienne, které si doma vůbec nedělalo starosti s Amiens a zápas rozhodlo do 67. minuty. Pravda, domácím výrazně pomohly dva pokutové kopy, ale na to už se historie ptát nebude. Dvakrát se mezi střelce zapsal Bryan Dabo.

Preview: AS Saint-Étienne - Amiens SC

Dalo se zkrátka očekávat, že jeden z největších outsiderů Ligue 1 bude mít hodně těžký vstup do nové sezóny. Amiens zatím nezískalo ani bod a nevstřelilo jedinou branku a nachází se na chvostu tabulky. Že by ho v St. Étienne čekala o poznání menší práce než v uplynulých dvou kolech, to se říci rozhodně nedá. Les Verts patří v Ligue 1 k ostříleným klubům.

Amiens SC - Angers SCO 0:2

Výhru 2:0 si na půdě Amiens připsalo Angers. Hosté se poprvé gólově prosadili ve 26. minutě díky Crivellimu a ve druhém dějství dal výsledku konečnou podobu Mangani. Výhra SCO byla zasloužená, domácí toho směrem dopředu příliš nepředvedli.

Preview: Amiens SC - Angers SCO

Amiens SC přivítají ve druhém kole doma Angers. A minulý týden ukázal, že by to mohlo být zajímavé utkání.

Paris Saint-Germain - Amiens SC 2:0

Očekávanou výhrou vstoupil do nového ročníku největší aspirant na titul Paris Saint-Germain. Pařížané zvítězili v Parku princů nad Amiens 2:0, když se gólově prosadili až před koncem prvního poločasu zásluhou kanonýra Edinsona Cavaniho. Pojistku měl na svědomí až devět minut před koncem jiný jihoameričan Javier Pastore.

Preview: Paris Saint-Germain - Amiens SC

Ještě než Pařížané nastoupí ke svému prvnímu soutěžnímu utkání v novém ročníku v rámci Ligue 1, velkolepě představí svou novou nejdražší posilu v historii fotbalu. Brazilec Neymar bude v Parku princů k vidění zhruba hodinu a půl před utkáním. Nováček ligy z Amiens nebude mít při této slávě ve svém prémiovém klání vůbec co ztratit.