Příbram se pokusí v lize zachránit Pavel Horváth

Novým trenérem Příbrami se stal Pavel Horváth. Bývalý záložník s posledním celkem první ligy podepsal smlouvu do června 2021 a u týmu nahradil odvolaného Romana Nádvorníka. Středočeský klub o tom informoval na svých internetových stránkách.
11.03. | Aktuality | 100 komentářů

Karviná zvládla důležitý souboj o záchranu a Příbram porazila o dvě branky

Karviná potvrdila skvělý vstup do jarní části sezóny a nyní potřetí ze čtyř předchozích utkání zvítězila, načež se opět přiblížila k přímé záchraně. Díky deseti získaným bodům ve druhé polovině tohoto ročníku poskočila už na třináctou příčku o bod před Zlín, na kontě má třiadvacet bodů. Naopak hosté prodloužili svou hodně dlouhou sérii bez vítězství, na ligové scéně nedokázali naplno bodovat od konce srpna, tedy již sedmnáctkrát za sebou.
08.03. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Poslední Příbram zajíždí na půdu rozjeté Karviné

Před startem jara se očekávalo, že souboj Karviné s Příbramí bude přímým duelem dvou týmů v těsné blízkosti. Obě mužstva ovšem do druhé fáze sezóny vstoupila zcela odlišně, a tak zatímco domácí touží setrvat ve formě, hosté budou usilovat o první jarní body.
05.03. | Previews | 3 komentáře

Trenér Jarolím nakonec Příbram nepovede

Bývalý trenér české reprezentace Karel Jarolím fotbalisty Příbrami nepřevezme. Třiašedesátiletý ostřílený kouč podle deníku Právo odmítl nabídku posledního týmu první ligy a jedná o angažmá ve Spojených arabských emirátech. Příbram tak po odvolání Romana Nádvorníka nadále vede dosavadní asistent Petr Čuhel.
04.03. | Aktuality | 59 komentářů

Mladá Boleslav nedala v Příbrami penaltu a získala jen bod

Mladá Boleslav nedokázala zvítězit v tomto roce ani napotřetí a z půdy poslední Příbrami si odváží pouze bod za bezbrankovou remízu i přesto, že zhruba čtvrthodiny před závěrečným hvizdem zahrávala pokutový kop. V prestižním středočeském derby překvapivě tahala za kratší konec, soupeř totiž měl převahu při držení míče a na branku vyslal i více střeleckých pokusů, hosté mířili mezi tři tyče pouze jednou.
29.02. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Pokud Příbram nepřivede trenéra, proti Boleslavi povede tým Čuhel

Pokud Příbram nebude mít do soboty nového trenéra, povede mužstvo v ligovém utkání s Mladou Boleslaví asistent Petr Čuhel. Podle médií vedení posledního celku ligové tabulky jedná s bývalým koučem české reprezentace Karlem Jarolímem.
28.02. | Aktuality | 35 komentářů

Příbram ve středočeském souboji hostí Mladou Boleslav

Oba středočeské týmy za sebou mají prachbídný úvod do jarní části FORTUNA:LIGY. Příbram je kvůli dvěma porážkám nadále poslední a přišla o trenéra, Mladé Boleslavi jediný bod v boji o evropské poháry také příliš nepomůže.
27.02. | Previews | 5 komentářů

Liberec získal záložníka Zemana z Příbrami

Fotbalisty Liberce posílil záložník Martin Zeman, který do sedmého týmu ligové tabulky přišel po konci angažmá v poslední Příbrami. Třicetiletý krajní hráč bude ve Slovanu podle klubového webu působit minimálně do konce sezony.
25.02. | Aktuality | 65 komentářů

Příbram se po dalším nezdaru rozhodla odvolat trenéra Nádvorníka

Vedení Příbrami po necelém roce znovu řeší otázku nového trenéra. Klub je v krizi, kráčí od porážky k porážce a poté, co na jaře navázal na mizernou druhou polovinu podzimu, byl dnes propuštěn Roman Nádvorník...
25.02. | Aktuality | 179 komentářů

Plzeň zase dominovala a Příbrami nadělila čtyři góly

Nadmíru povedený vstup do jarní části za sebou mají fotbalisté Plzně. Po týden starém vítězství v Opavě doma udolali 4:0 Příbram. Skóre otevřel už v úvodu Kalvach, vítězství pečetil hattrickem Pavel Bucha.
22.02. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře
11.03. Příbram povede Horváth
Fotbalisty Příbrami se pokusí v nejvyšší soutěži zachránit Pavel Horváth. Bývalý záložník s posledním celkem první ligy podepsal smlouvu do června 2021 a u týmu nahradil odvolaného Romana Nádvorníka. Dočasně tým vedl Petr Čuhel. (ČTK)
25.02. Příbram odvolala trenéra Nádvorníka
Roman Nádvorník byl po necelém roce odvolán z funkce trenéra Příbrami. Klubu se pod jeho vedením nedaří a je na posledním místě tabulky, když z 22 zápasů uhrál jenom třináct bodů. (fkpribram.cz)
17.02. Nádvorník: Sráží nás individuální chyby
Hodně mizerně začala druhou polovinu sezony Příbram, ta selhala v Jablonci a domů si odvezla vysokou prohru 0:4. "Měli jsme v poslední době s Jabloncem dobrou bilanci, na zápas jsme se moc těšili a věřili si, že můžeme překvapit. Cítil jsme z hráčů velké odhodlání, ale co je to platné, když pak uděláme velké chyby. Do druhé branky jsme nehráli špatně, ale takový soupeř jako Jablonec už zápas nepustí. Pak už domácí ten zápas jasně ovládli. Sráží nás individuální chyby. První poločas nebyl vůbec špatný, ale při takových chybách se není co divit, že zkušený soupeř nezaváhá," hodnotil duel trenér Roman Nádvorník. (ČTK)
07.02. Příbram - Borisov 1:0
Přípravné utkání v Turecku:
Příbram - Borisov 1:0 (1:0)
Branka:
35. Šimek.
Sestava Příbrami: Kočí - Pazdera, Šimek (45.Dramé), Kleščík, Nový - Polidar (30. Voltr, 70. Yilmaz), Tregler, Zorvan, Rezek (60. Kříž) - Škoda (80. Hájek), Jindráček (60. Šašinka). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
04.02. Příbram - Tula 1:1
1. FK Příbram - Arsenal Tula 1:1 (0:1)
Branky:
73. Nový - 38. Lomovickij.
Sestava Příbrami: Vantruba - Pazdera, Kvída, Kleščík, Cmiljanović (40. Nový) - Voltr (85. Budínský), Soldát (65. Dramé), Rezek, Sehit (46. Kříž), Díl (46. Polidar) - Slepička (60. Šašinka). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
01.02. Příbram - Jaroslavl 2:2
Příbram - Jaroslavl 2:2 (0:1).
Branky:
55. a 71. Polidar - 22. Pokidyšev, 89. Betjužnov.
Sestava Příbrami: Kočí - Pazdera, Klesčík, Dramé, (80. Kvída), Nový - Polidar, Tregler, Zorvan, Kríž (60. Rezek), Škoda - Jindráček (60. Slepička). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
25.01. Příbram - Vltavín 4:0 (2:0)
Přípravné utkání v Praze-Satalicích:
1. FK Příbram - Vltavín 4:0 (2:0)
Branky:
14. Slepička, 32. Nový, 76. Voltr, 80. Kvída.
Sestava Příbrami:
I. poločas: Kočí - Pazdera, Šimek, Kleščík, Nový - Voltr, Zorvan, Soldát, Kříž - Slepička, Škoda.
II. poločas: Vantruba - Soldát, Kvída, Dramé, Antwi - Polidar, Zorvan, Kříž (60. Tregler), Hájek - Díl, Voltr. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
19.01. Polidar se vrací do Příbrami
Mladý záložník Matěj Polidar bude i na jaře hostovat ze pražské Sparty v Příbrami. S letenským týmem absolvoval dvacetiletý fotbalista dva týdny zimní přípravy a nyní se vrací k Litavce. "Moc se mi tu líbilo. Jsem rád za takovou zkušenost, byť to byly jen dva týdny. Poznal jsem, jak to tu chodí, a trénoval jsem se skvělými hráči. Určitě mi to něco dalo, vím, na čem dál pracovat. V létě se vrátím a znovu zabojuju o svoje místo," uvedl Polidar pro web Sparty. Za Příbram, odkud loni v září do Sparty přestoupil, dosud odehrál v první lize 27 zápasů a dal jeden gól. (ČTK)
18.01. Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 4:0
Zimní Tipsport liga:
Skupina A (Praha-Horní Počernice):
Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 4:0 (1:0).
Branky:
53. a 87. Hronek, 18. Puškáč, 57. Šmíd.
Sestavy: Bohemians:
I. poločas:
Le Giang - Köstl, Bederka, Šmíd - Vaníček, Jindřišek, Vacek, Podaný - Novák - Puškáč, Nečas.
II. poločas: Le Giang - Krch, Bederka, Šmíd (63. Hůlka) - Záviška, Vacek (63. Ljovin), Rada, Schumacher - Hronek - Vodháněl, Nečas (63. Pulkrab). Trenér: Klusáček.
Příbram:
I. poločas:
Kočí - Pazdera, Kleščík, Dramé, Cmiljanovič - Yilmaz, Zorvan, Tregler, Díl - Jindráček, Sehit.
II. poločas: Vantruba - Nový, Kvída, Šimek, Antwi - Hájek, Soldát, Kříž, Budínský - Zorvan, Jindráček (77. Vokřínek). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
11.01. Příbram - Jablonec 3:1
Skupina A (Praha - Horní Počernice):
1. FK Příbram - FK Jablonec 3:1 (1:0)
Branky:
20. Díl, 62. Soldát, 75. Sehit - 56. Petrovič.
Sestavy:
Příbram:
I. poločas:
Kočí - Pazdera, Kleščík, Šimek, Cmiljanovič - Tregler, Yilmaz, Zorvan, Kříž - Díl, Jindráček.
II. poločas: Soukup - Hájek, Kvída, Dramé, Antwi - Nový, Hájek, Soldát, Haljet, Sehit - Jindráček (68. Vokřínek). Trenér: Nádvorník.
Jablonec:
I. poločas:
Hrubý - Macháček, Jugas, Plechatý, Peřina - Hübschman - Matoušek, Pilík, Hämäläinen, Pleštil - Doležal.
II. poločas: Hanuš - Holík, Jugas, Štěpánek, Krob - Jovović, Kubista, Breda, Petrović - Chramosta, Velich. Trenér: Rada. (ČTK)