1. FK Příbram (Česko)

Opavští chtějí proti Příbrami navázat na dobrý vstup do sezóny

Fotbalisté Opavy zvládli vstup do nového ročníku v Českých Budějovicích a potvrdit stoprocentní bilanci budou chtít na domácí půdě. Proti stojí Příbram, která se na stadionu žlutomodrých loni objevila dvakrát a pokaždé z toho byla porážka.
VČERA | Previews | 3 komentáře

Škoda měl v Příbrami po nepovedené baráži velkou motivaci

Před šesti týdny fotbalista Michal Škoda odjížděl z Příbrami velmi zklamaný. Trenér ho už po půlhodině stáhl ze hřiště a Brno u Litavky uhrálo jen bezbrankovou remízu, která mu k postupu do nejvyšší soutěže v odvetě baráže nestačila. Jednatřicetiletý útočník v létě zamířil ze Zbrojovky právě do Příbrami a včera na stejném stadionu prožil povedenou soutěžní premiéru v dresu Středočechů.
14.07. | Aktuality | 38 komentářů

Stejně jako před rokem, Příbram na úvod remizovala s Teplicemi 1:1

Příbram stejně jako před rokem zahajovala nový ročník v domácím zápase s Teplicemi a i tentokrát si rozdělila body za konečnou remízu 1:1. Domácí poslal v prvním poločase do vedení Michal Škoda, ale Teplice v závěrečné dvacetiminutovce srovnaly prostřednictvím Jakuba Mareše.
13.07. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Déja vu u Litavky. Příbram opět načne ročník soubojem s Teplicemi

Teplice zahájí nejvyšší soutěž opět u Litavky. Tamní Příbram přišla v létě o několik hráčů a předpovídá se jí tuhý boj o přežití. Hosté ze serveru Čech by rádi pošilhávali po pohárové Evropě, ani je však nečeká snadná práce.
12.07. | Previews | 9 komentářů

Záložník Zeman skončil v Izraeli a vrátil se do Příbrami

Záložník Martin Zeman po půl roce skončil v izraelském klubu Hapoel Raanana a vrátil se do Příbrami, kde už působil v letech 2014 a 2015. Středočeši s bývalým hráčem Plzně či Sparty podepsali dvouletou smlouvu.
10.07. | Aktuality | 132 komentářů

FORTUNA:LIGA 2019/2020 na startovním roštu (1/4)

V Severní a Jižní Americe sotva skončila obě kontinentální mistrovství, Africký pohár národů zase pomalu finišuje. Na většině území Evropy je v plném proudu okurková sezóna a ligy v jednotlivých zemích jsou tedy povětšinou ještě v hlubokém spánku. To však neplatí o České republice, kde již tento víkend započne pro mnohé ta vůbec nejlepší soutěž, a sice FORTUNA:LIGA.
08.07. | Previews | 314 komentářů

Ostrava remizovala s Osijekem, Příbram opět nedala gól

Hráči Ostravy ve třetím utkání na soustředění v Rakousku remizovali s Osijekem 1:1. Baník poslal do vedení v 52. minutě Milan Baroš, ale třetí celek uplynulé sezony chorvatské ligy dvě minuty před koncem srovnal.
02.07. | Aktuality | 93 komentářů

Slavia podlehla Slovanu a prohrála i druhý zápas letní přípravy

Slávisté prohráli i druhý zápas v letní přípravě. Červenobílí podlehli v souboji českého a slovenského mistra domácímu Slovanu Bratislava 2:3 a neuspěli ani v druhém ročníku Poháru Ferdinanda Daučíka. Vloni se stejným soupeřem v létě prohráli v Edenu 0:1.
30.06. | Aktuality | 55 komentářů

Fantiš se vrací z Příbrami do Zlína

Antonín Fantiš se po necelých dvou letech vrací do Zlína. Sedmadvacetiletý útočník přestoupil z Příbrami a ve staronovém působišti podepsal tříletou smlouvu. "Ševci" o tom informovali na svém webu.
25.06. | Aktuality | 41 komentářů

Útočník Keita posílil Bohemians 1905

Útočník Ibrahim Keita je druhou letní posilou Bohemians 1905. Třiadvacetiletý Francouz podepsal s třináctým celkem uplynulého ligového ročníku tříletou smlouvu. Klub o tom informoval na sociálních sítích. Keita strávil minulou sezonu v Příbrami, kde hostoval z Olympie Radotín.
18.06. | Aktuality | 113 komentářů
13.07. Hájek přestoupil ze Sparty do Příbrami
Pavel Hájek přestoupil z pražské Sparty do Příbrami, s kterou podepsal tříletou smlouvu. Teprve sedmnáctiletý záložník na posledních 11 minut zasáhl v dresu Středočechů do úvodního ligového kola proti Teplicím a připsal si druhý start v nejvyšší soutěži. Premiéru si český reprezentant do 18 let odbyl ve 30. kole minulé sezony, kdy na poslední minutu nastoupil v utkání Sparty v Opavě. (ČTK)
06.07. Příbram - Vlašim 2:2
PŘÁTELSKY:
1. FK Příbram - Vlašim 2:2 (2:0).
Branky Příbrami:
20. Škoda, 43. Kodr.
Sestava Příbrami: Kočí - Tregler, Kodr, Kingue, Polidar - Alvir, Soldát, Rezek, Voltr (46. Cmiljanović), Zeman (61. Květ) - Škoda (61. Diviš). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
02.07. Příbram - Tula 0:0
PŘÁTELSKY:
1. FK Příbram - Tula (Rus.) 0:0.

Sestava Příbrami: Švenger - Polidar, Kodr, Kingue, Tregler - Zeman (81. Jandera), Alvir, Rezek, Soldát, Diviš - Voltr. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
30.06. Příbram - Ferencváros 0:3
PŘÁTELSKY:
1. FK Příbram - Ferencváros Budapešť 0:3 (0:1).
Branky:
32. Heister, 53. Priskin, 78. Szereto.
Sestava Příbrami:
I. poločas:
Boháč - Cmiljanović, Kodr, Tregler, Kingue - Květ, Soldát - Diviš, Rezek, Polidar - Škoda.
II. poločas: Boháč - Průcha, Šimek, Mezera, Hájek - Alvir, Janota, Januška, Jandera - Vandas, Voltr. Trenér: Nádvorník.
29.06. Příbram získala ze Slavie Alvira a Kingueho
Fotbalisté Příbrami získali dvě posily ze Slavie Praha. Po konci smlouvy v Edenu do středočeského klubu přestoupil kamerunský obránce Olivier Kingue a na půlroční hostování pak tým od Litavky posílil záložník Marko Alvir. Pětadvacetiletý Chorvat Alvir přišel do Slavie už v polovině sezony 2016/17, i vinou zranění se ale do A-týmu neprosadil a v české lize ještě neodehrál ani zápas. Byl na hostování ve slovinském Domžale a v uplynulé sezoně působil zejména v juniorce červenobílých. Třiadvacetiletý Kingue naopak už v Příbrami hostoval v uplynulém ročníku a zasáhl do deseti zápasů nejvyšší soutěže, ve kterých dal jeden gól. Po vypršení smlouvy ve Slavii jej Příbram získala natrvalo. (ČTK)
27.06. Příbram - Legie Varšava 0:5
PŘÁTELSKY:
Příbram - Legie Varšava 0:5 (0:2).
Branky:
8. Niezgoda, 33. Cafú, 51. Martins, 59. Gvilija, 78. Astiz.
Sestava Příbrami: Kočí - Jablonský, Kingue (68. Mezera), Šimek, Průcha - Jandera (46. Cmiljanovič), Rezek (65. Hájek), Januška (72. Janota), Tregler (46. Kopřiva), Voltr (46. Alvir) - Vandas (72. Polidar). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
24.06. Příbram - CSKA Sofia 0:3 (0:2)
Přípravné utkání v Rakousku:
1. FK Příbram - CSKA Sofia 0:3 (0:2)
Branky:
11. Sow, 41. Enrique, 80. Fabriani.
Sestava Příbrami: Boháč - Kopřiva, Kodr, Tregler, Cmiljanovič (25. Mezera) - Soldát, Květ - Diviš, Polidar, Alvir - Škoda. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
22.06. Teplice - Příbram 4:4, 5:4 na penalty
Přípravný turnaj v Benátkách nad Jizerou:
FK Teplice - 1. FK Příbram 4:4 (1:3), pen. 5:4.
Branky:
3. Žitný, 48. Trubač, 69. Nazarov, 80. Moulis - 18. z pen. a 27. Voltr, 22. Held, 57. Vandas. Rozhodující penalta: Diviš.
Sestavy:
Teplice:
Diviš - Vondrášek (81. Šimeček), Čmovš, Náhlovský (46. Hasil), Mitrano - Kodeš - Žitný, Nazarov, Trubač, Moulis - Jindráček. Trenér: Hejkal.
Příbram: Boháč - Held, Mezera, Šimek, Cmiljanovič - Průcha, Januška, Kilián, Jandera - Voltr, Vandas. Trenér: Nádvorník.

Konečné pořadí: 1. Mladá Boleslav, 2. Teplice, 3. Příbram. (ČTK)
19.06. České Budějovice - 1. FK Příbram 1:2
Přípravné utkání:
Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram 1:2 (0:0).
Branky:
77. Ayong - 65. Jandera, 76. Květ. Sestavy:
Č. Budějovice:
I. poločas:
Staněk - Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič - Mareček, Havelka - Martan, Javorek, Šplíchal - Ledecký.
II. poločas: Křížek - Řezáč, Novák, Fišl, Provod - Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk - Ayong, Táborský. Trenér: Horejš.
Příbram:
I. poločas:
Boháč - Held, Kodr, Mezera, Jablonský - Janota, Januška, Soldát, Polidar - Fantiš, Vandas.
II. poločas: Kočí - Průcha, Šimek, Tregler, Cmiljanovič - Belej (79. Šíma), Květ, Kilián, Jandera - Škoda, Voltr. Trenér: Nádvorník. (ČTK)