Trápící se Příbram znovu padla, nestačila na Karvinou

Fotbalistům Příbrami se v posledním měsíci vůbec nedaří, což potvrdili i v souboji s dosud bodově horší Karvinou. Té podlehli na svém hřišti 0:2, skóre otevřel Smrž, po přestávce navyšoval Ndefe.
21.09. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Duel dvou účastníku baráže, Příbram přivítá Karvinou

V rámci desátého kola dojde vedle soubojů klubů ze špice tabulky i na ty z opačného konce, mezi něž se řadí i střetnutí Příbrami s Karvinou. Tedy dvou celků, které se loni zachránily až horko těžko v baráži a nyní by se takovým starostem rády vyhnuly.
20.09. | Previews | 3 komentáře

Mladá Boleslav smetla Příbram šesti brankami

Hodně jednoznačný průběh měl duel dvou středočeských celků v rámci devátého kola nejvyšší soutěže. Mladá Boleslav jej opanovala a vyhrála 6:0, po dvou brankách vstřelili Mešanović, Bucha i Komličenko.
14.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Příbram získala na hostování z Watfordu útočníka Stupareviče

Příbram získala na hostování srbského reprezentanta do 21 let Filipa Stupareviče. Klub o tom informoval na svých webových stránkách. Devatenáctiletý útočník přišel do středočeského týmu z anglického Watfordu, kam přestoupil v lednu ze srbského klubu FC Voždovac.
14.09. | Aktuality | 19 komentářů

Ve středočeském derby přivítá Mladá Boleslav Příbram

Mladá Boleslav i Příbram zatím naplňují předsezónní očekávání a ještě si polepšit mohou ve vzájemném duelu. V těch se v poslední době příliš nedaří celku od Litavky, který vyhrál jediný z posledních sedmi soutěžních střetnutí.
13.09. | Previews | 1 komentář

Polidar přestoupil do Sparty, v Příbrami zůstane na hostování

Devatenáctiletý univerzál Matěj Polidar přestoupil z Příbrami do Sparty, s níž podepsal čtyřletou smlouvu. Do konce sezony však zůstane na hostování v Příbrami. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.
08.09. | Aktuality | 135 komentářů

Plzeň se nadřela, v Příbrami ale zvítězila

Snadné vítězství to rozhodně nebylo. Fotbalisté Plzně sice na půdě nejbližšího soupeře v Příbrami šli do vedení zásluhou Krmenčíka poměrně rychle, jenže do poločasu srovnal Alvir a rozhodnout o třech bodech tak musel až deset minut před koncem Kopic.
31.08. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Příbram chce proti Plzni udržet domácí neporazitelnost

Souboj dvou celků s hodně podobnou formou bude k vidění na závěr sobotního programu FORTUNA:LIGY. Doma dosud neporažená Příbram vyzve protivníka nejbližšího, plzeňskou Viktorii.
30.08. | Previews | 4 komentáře

Nečekaný výprask. Příbram nedala Jablonci šanci

Dominance Příbrami, či zoufalství Jablonce. Od každého trochu, každopádně jisté je, že Příbram po jednoznačné partii deklasovala Severočechy 4:0. Domácí tak zůstávají na svém hřišti neporažení, hosté naopak venku bez výhry a pravděpodobně neudrží druhé místo v tabulce.
24.08. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Jablonec hájí druhé místo, Příbrami se ale doma daří

Trochu překvapivě je Jablonec nejbližším pronásledovatelem vedoucí Slavie. Druhé místo bude v sobotu hájit v Příbrami. Středočeši se zatím pohybují ve středu tabulky a těží ze znalosti domácího prostředí, hosty ze severu Čech tak nečeká snadná záležitost.
23.08. | Previews | 6 komentářů
14.09. Těžko se mi zápas hodnotí, hlesl Nádvorník
Příbram nestačila na Mladou Boleslav, od které inkasovala potupný debakl 0:6. "Těžko se mi zápas hodnotí, protože jsme se připravovali na Mešanoviče s Komličenkem a Matějovského, který jim dává výborné balony a zásobuje je. V prvním poločase z naší strany nebyl herní projev špatný, ale Boleslav nás jednoznačně předčila v produktivitě. Čtyři šance, tři góly v prvním poločase. My nedáme ani do prázdné branky. Nedohráli jsme jedinou situaci ve vápně Boleslavi, kdy jsme se mohli dostat do kontaktu v první půli. Naše mladá obrana, která se teprve učí, tenhle zápas jednoznačně nezvládla. Chyb tam bylo strašně moc. Nechávali jsme obrovský prostor útočícím hráčům Boleslavi. Ve druhém poločase, kdy jsme si řekli, že nechceme dostat gól a být dál aktivní, jsme dostali rychlý gól a to rozhodlo. Pak se celá naše hra rozsypala a byla otázka, kolik gólů ještě dostaneme," řekl po utkání příbramský kouč Roman Nádvorník. (ČTK)
06.09. Příbram - Dukla 1:3
PŘÁTELSKY:
1. FK Příbram - Dukla Praha 1:3 (1:3).
Branky:
24. Polidar - 5. a 34. Hadaščok, 26. Koval.
Sestava Příbrami: Kočí - Nový, Dramé, Kodr, Tregler - Antwi, Neves (46. Mensah), Polidar, Soldát, Zeman - Škoda (46. Voltr). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
09.08. Příbram získala z Karviné Dramého
Fotbalisté Příbrami získali z Karviné na hostování třiadvacetiletého francouzského záložníka Soufianea Dramého. Středočeši o tom informovali na svém webu, součástí dohody je následná opce na přestup. (ČTK)
04.08. Breite jako první obdržel tři žluté karty
Liberecký kapitán Radim Breite dostal jako první v nové ligové sezoně tři žluté karty a při dalším napomínání by ho čekal jednozápasový trest. Dalších 24 hráčů posbíralo dvě žluté karty. Po čtvrtém kole čeká disciplinární trest pouze na příbramského Radka Voltra. Ten jako jediný dostal červenou kartu a minimálně jedno kolo si nezahraje. (ČTK)
13.07. Hájek přestoupil ze Sparty do Příbrami
Pavel Hájek přestoupil z pražské Sparty do Příbrami, s kterou podepsal tříletou smlouvu. Teprve sedmnáctiletý záložník na posledních 11 minut zasáhl v dresu Středočechů do úvodního ligového kola proti Teplicím a připsal si druhý start v nejvyšší soutěži. Premiéru si český reprezentant do 18 let odbyl ve 30. kole minulé sezony, kdy na poslední minutu nastoupil v utkání Sparty v Opavě. (ČTK)
06.07. Příbram - Vlašim 2:2
PŘÁTELSKY:
1. FK Příbram - Vlašim 2:2 (2:0).
Branky Příbrami:
20. Škoda, 43. Kodr.
Sestava Příbrami: Kočí - Tregler, Kodr, Kingue, Polidar - Alvir, Soldát, Rezek, Voltr (46. Cmiljanović), Zeman (61. Květ) - Škoda (61. Diviš). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
02.07. Příbram - Tula 0:0
PŘÁTELSKY:
1. FK Příbram - Tula (Rus.) 0:0.

Sestava Příbrami: Švenger - Polidar, Kodr, Kingue, Tregler - Zeman (81. Jandera), Alvir, Rezek, Soldát, Diviš - Voltr. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
30.06. Příbram - Ferencváros 0:3
PŘÁTELSKY:
1. FK Příbram - Ferencváros Budapešť 0:3 (0:1).
Branky:
32. Heister, 53. Priskin, 78. Szereto.
Sestava Příbrami:
I. poločas:
Boháč - Cmiljanović, Kodr, Tregler, Kingue - Květ, Soldát - Diviš, Rezek, Polidar - Škoda.
II. poločas: Boháč - Průcha, Šimek, Mezera, Hájek - Alvir, Janota, Januška, Jandera - Vandas, Voltr. Trenér: Nádvorník.
29.06. Příbram získala ze Slavie Alvira a Kingueho
Fotbalisté Příbrami získali dvě posily ze Slavie Praha. Po konci smlouvy v Edenu do středočeského klubu přestoupil kamerunský obránce Olivier Kingue a na půlroční hostování pak tým od Litavky posílil záložník Marko Alvir. Pětadvacetiletý Chorvat Alvir přišel do Slavie už v polovině sezony 2016/17, i vinou zranění se ale do A-týmu neprosadil a v české lize ještě neodehrál ani zápas. Byl na hostování ve slovinském Domžale a v uplynulé sezoně působil zejména v juniorce červenobílých. Třiadvacetiletý Kingue naopak už v Příbrami hostoval v uplynulém ročníku a zasáhl do deseti zápasů nejvyšší soutěže, ve kterých dal jeden gól. Po vypršení smlouvy ve Slavii jej Příbram získala natrvalo. (ČTK)
27.06. Příbram - Legie Varšava 0:5