Celé jméno:Néstor Albiach Roger
Používané jméno:Néstor
Národnost: Španělsko
Datum narození:10.08.1992
Výška:187 cmVáha:84 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Sparta Praha (CZE)
Aktuální statistiky v klubu Sparta Praha (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Néstor se vrací do Dukly, přichází na hostování ze Sparty

Španělský útočník Néstor Albiach se po roce vrací do Dukly Praha. Sparta ho tam poslala na hostování do konce sezony. V týmu z Julisky, kde v minulosti strávil čtyři roky, se má Néstor rozehrát po zranění.  
23.02. | Aktuality | 48 komentářů
 

Zranění Vácha a Néstor odjeli ze soustředění Sparty

Soustředění pražské Sparty v rakouském Bad Häringu opustili záložníci Lukáš Vácha a Néstor Albiach. Kvůli zdravotním potížím se oba hráči vrátili do Prahy, kde absolvují podrobné vyšetření.  
11.07.2017 | Aktuality | 308 komentářů
 

Chtěla mě Plzeň i Slavia, ale Sparta byla prioritou, řekl Néstor

Měl nabídky z Plzně i ze Slavie, španělský útočník Néstor Albiach se ale nakonec rozhodl přestoupit z Dukly do Sparty. Čtyřiadvacetiletý fotbalista, který podepsal smlouvu na dva a půl roku, bere letenský celek jako nejlepší krok opět se posunout v kariéře.  
04.01.2017 | Aktuality | 124 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
10.07.2017 Vácha s Néstorem opustili soustředění
Soustředění fotbalistů Sparty v rakouském Bad Häringu opustili záložníci Lukáš Vácha a Néstor Albiach. Kvůli zdravotním potížím se oba hráči vrátili do Prahy, kde absolvují podrobné vyšetření. (ČTK)
07.12.2016 Aktuálně.cz: Néstor má nakročeno do Sparty
Španěl Néstor Albiach působí v pražské Dukle už od ledna 2013 a v lize si již stihl udělat tak velké jméno, že o něho usilují dva největší kluby. "Mohu potvrdit, že jsme na něj dostali dvě konkrétní písemné nabídky. A to od Viktorie Plzeň a Sparty Praha," prozradil Günter Bittengel, sportovní ředitel Dukly, přičemž sám Néstor prý preferuje Letnou. (sport.aktualne.cz)
24.01.2014 Dukle se zranil útočník Néstor
Dukla dnes v rámci Tipsport ligy prohrála s Bohemians a přišla o finále, navíc se jí zranil španělský útočník Albiel Néstor. "Nemůže propnout nohu, takže asi bude mít něco s kolenem. Jen doufáme, aby to nebyl přetržený vaz. Uvidíme po vyšetření," uvedl trenér Luboš Kozel. (ČTK)
Další expres zprávy