18.01.2018FC Midtjylland (DEN) => Trabzonspor (TUR)přestup?
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.01. Novák přispěl k výhře Trabzonsporu
Trabzonspor vyhrál v pohárovém zápase na půdě Balikesirsporu a pod výsledek 1:3 se podepsal i Filip Novák, český obránce ve 32. minutě otevíral skóre utkání.
23.12.2018 Novák si připsal gólovou asistenci
Obránce Filip Novák přispěl k vítězství Trabzonsporu 4:1 nad Rizesporem. Devatenáctiletému autorovi dvou branek Abdulkadirovi Omurovi asistoval u první branky. Trabzonspor poskočil na druhé místo tabulky šest bodů za vedoucí Basaksehir Istanbul.
25.11.2018 Novák přispěl k výhře Trabzonsporu
Trabzonspor dnes vyhrál 2:1 nad Fenerbahce a svůj podíl na tom měl i Filip Novák, český obránce odehrál celý zápas a v 50. minutě dokonce otevřel skóre.
08.10.2018 Novák se podílel na výhře Trabzonsporu
Filip Novák si včera na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně, český obránce přispěl jedním gólem k výhře Trabzonsporu 3:1 na půdě celku Akhisar Belediyespor.
25.08.2018 Novák dal první gól sezony
Filip Novák si na své konto připsal první gól v letošní sezoně. Obránce Trabzonsporu otevřel skóre duelu na půdě MKE Ankaragücü, na výhru to ovšem nestačilo, duel skončil remízou 2:2.
05.05.2018 Novákovy góly na body nestačily
Obránce Filip Novák zaznamenal dvě branky v utkání turecké ligy proti Kasimpase, jeho Trabzonspor ovšem doma prohrál 2:5. V dresu hostí odehrál celé utkání záložník David Pavelka.
16.04.2018 Novák dal první gól za Trabzonspor
Reprezentační obránce Filip Novák vstřelil svůj první gól za Trabzonspor, který poslal do vedení v utkání turecké ligy na hřišti Osmanlisporu. Jeho tým s předposledním celkem tabulky nakonec remizoval 3:3. Novák, který do Turecka přestoupil v lednu z dánského Midtjyllandu, otevřel skóre ve 13. minutě. Jeho hlavičku ještě litevský gólman Žydrunas Karčemarskas vyrazil, ale na dorážku českého hráče již nestačil. (ČTK)
21.01.2018 Novák debutoval v dresu Trabzonsporu
Obránce Filip Novák odehrál první utkání za Trabzonspor, který remizoval v turecké lize 2:2 na hřišti předposledního Konyasporu. Hosté byli blízko tří bodů, když v 90. minutě skóroval podruhé v zápase Burak Yilmaz, a navíc hráli přesilovku. V nastavení byl ale vyloučen také stoper Trabzonsporu Tomáš Hubočan a za Konyaspor vyrovnal z přímého kopu střídající Orkan Cinar. Novák přestoupil do Trabzonsporu ve čtvrtek z dánského Midtjyllandu. (ČTK)
01.10.2017 Novák přispěl k výhře Midtjyllandu
Dánský Midtjylland si dnes připsal další suverénní výhru, když 4:1 porazil Aalborg, a jednou trefou se na vítězství svého týmu podílel i český obránce Filip Novák. Jedná se o jeho druhý gól v sezoně.
10.09.2017 Novák se prosadil proti FC Kodaň
Filip Novák se po delší době zapsal do listiny střelců dánské ligy. Český obránce Midtjyllandu se prosadil v dnešním duelu na půdě FC Kodaň, velkou radost ale zatím nemá, jeho klub prohrává krátce před koncem 2:4.