Celé jméno:Abdul Majeed Waris
Používané jméno:Abdul Waris
Národnost: Ghana
Datum narození:19.09.1991
Výška:172 cmVáha:71 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:FC Porto (POR)
Aktuální statistiky v klubu FC Porto (POR)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Ghana168633000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Cabaye a ti druzí: 15 nejzajímavějších přestupů ve Francii

Asi nikoho nepřekvapí, že se dění v lednovém přestupovém okně v Ligue 1 točilo zejména kolem vedoucího dua PSG, Monaco; angažmá Johana Cabayeho a Dimitara Berbatova patří k tomu vůbec nejzajímavějšímu, co se v Evropě podařilo upéct. Jak si však vedlo ostatních osmnáct klubů?  
03.02.2014 | Názory a komentáře | 41 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.06. O Warise se zajímá Saint-Étienne
Abdul Majeed Waris letos hostoval z FC Porto v Nantes a to nevyužije opci na trvalý přestup, africký útočník by ale i tak mohl ve Francii zůstat. Zájem o něho má Saint-Étienne, portugalský celek za fotbalistu požaduje šest milionů eur. (abola.pt)
30.03. Waris hlásí návrat do sestavy Nantes
Do sestavy Nantes se po pětitýdenní pauze vrátí Abdul Majeed Waris, útočník francouzského klubu je v pořádku po svalovém zranění a bude připraven na souboj s Lille. (lequipe.fr)
04.03. Tătăruşanu a Waris nepomohou Nantes
Nantes budou ve čtvrtfinálovém utkání Coupe de France s Vitré chybět brankář Ciprian Tătăruşanu a útočník Abdul Waris. Prvně jmenovaný má volno, protože očekává narození potomka, zatímco jeho spoluhráče sužuje svalové zranění. (lequipe.fr)
01.03. Nantes proti Guingampu bez Warise
Abdul Waris nepomůže Nantes v nadcházejícím ligovém klání s Guingampem. Ghanský útočník je mimo hru z blíže neupřesněných zdravotních důvodů. (lequipe.fr)
01.12.2018 Waris má problémy se zády
Nantes včera prohrálo jasně v Saint-Étienne a tento zápas nedohrál Abdul Majeed Waris - útočník francouzského klubu si stěžoval na problémy se zády a čeká ho podrobné vyšetření. (lequipe.fr)
02.08.2018 Waris letos zkusí štěstí v Nantes
Abdul Majeed Waris neoslnil v FC Porto a po několika měsících se vrací do Francie, někdejší útočník Valenciennes a Lorientu bude letos hostovat v Nantes. (lequipe.fr)
19.01.2018 Porto dotáhlo příchod Warise
Abdul Majeed Waris odešel z Lorientu na hostování do FC Porto, portugalský klub disponuje i opcí na přestup afrického útočníka za šest milionů eur. (lequipe.fr)
19.01.2018 Waris na zdravotní prohlídce v FC Porto
Abdul Majeed Waris odejde z druholigového francouzského Lorientu na hostování do FC Porto. Africký útočník přiletěl do Portugalska a čeká ho zdravotní prohlídka, Porto bude mít i opci na přestup za šest milionů eur. (abola.pt)
17.01.2018 Waris by se měl přesunout do Porta
Porto podle informací "Food Mercato" vyhrálo závod o angažování útočníka Majeeda Warise. "Draci" se měli dohodnout s Lorientem na hostování s následnou opcí ve výši 6 milionů eur, přičemž nyní musí ghanský šutér úspěšně projít zdravotní prohlídkou. (getfootballnewsfrance.com)
04.01.2018 Caen úspěšně pracuje na příchodu Warise
Abdul Majeed Waris se dostal do hledáčku Caen a v tuto chvíli se blíží jeho přestup z Lorientu - jednání o transferu ghanského útočníka jsou podle posledních zpráv v pokročilé fázi. (lequipe.fr)
Další expres zprávy