Slovensko - Fortuna liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování

základní část

23.07.202120:00
AS Trenčín - FC Zlaté Moravce
4:0
24.07.202118:00
Tatran Liptovský Mikuláš - Slovan Bratislava
1:4
24.07.202118:00
MFK Ružomberok - FK Senica
0:0
25.07.202117:00
Zemplín Michalovce - DAC Dunajská Streda
4:1
25.07.202118:00
MŠK Žilina - ŠKF Sereď
3:0
25.07.202120:00
Spartak Trnava - FK Pohronie
2:0
30.07.202120:00
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
2:3
31.07.202118:00
FK Pohronie - Zemplín Michalovce
2:0
31.07.202120:00
Slovan Bratislava - AS Trenčín
2:0
01.08.202118:00
FK Senica - Spartak Trnava
2:1
01.08.202118:00
FC Zlaté Moravce - MŠK Žilina
0:1
01.08.202118:00
DAC Dunajská Streda - Tatran Liptovský Mikuláš
3:1
06.08.202120:00
FC Zlaté Moravce - FK Senica
1:1
07.08.202118:00
Zemplín Michalovce - AS Trenčín
1:2
08.08.202118:00
MŠK Žilina - FK Pohronie
3:1
08.08.202120:00
ŠKF Sereď - DAC Dunajská Streda
1:0
09.08.202118:00
Spartak Trnava - Tatran Liptovský Mikuláš
4:0
13.08.202120:00
AS Trenčín - MFK Ružomberok
1:1
14.08.202118:00
Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
3:1
14.08.202118:00
FK Senica - DAC Dunajská Streda
1:1
14.08.202118:00
FK Pohronie - ŠKF Sereď
1:1
15.08.202118:00
Spartak Trnava - FC Zlaté Moravce
2:0
15.08.202120:00
Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina
2:1
20.08.202120:00
FC Zlaté Moravce - FK Pohronie
1:0
21.08.202118:00
MFK Ružomberok - Spartak Trnava
0:0
21.08.202118:00
Zemplín Michalovce - Tatran Liptovský Mikuláš
2:1
22.08.202118:00
MŠK Žilina - FK Senica
3:0
22.08.202118:00
ŠKF Sereď - Slovan Bratislava
0:1
22.08.202120:00
DAC Dunajská Streda - AS Trenčín
1:1
27.08.202120:00
FK Pohronie - DAC Dunajská Streda
0:3
28.08.202118:00
Tatran Liptovský Mikuláš - FK Senica
1:2
28.08.202118:00
MFK Ružomberok - Zemplín Michalovce
0:0
28.08.202118:00
AS Trenčín - ŠKF Sereď
0:0
29.08.202118:00
Slovan Bratislava - FC Zlaté Moravce
4:1
29.08.202120:00
Spartak Trnava - MŠK Žilina
1:1
10.09.202117:00
FC Zlaté Moravce - MFK Ružomberok
2:2
11.09.202118:00
MŠK Žilina - AS Trenčín
1:3
11.09.202118:00
Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
1:2
11.09.202118:00
FK Senica - FK Pohronie
1:0
11.09.202118:00
ŠKF Sereď - Tatran Liptovský Mikuláš
2:0
12.09.202117:00
DAC Dunajská Streda - Slovan Bratislava
1:1
17.09.202117:00
Spartak Trnava - ŠKF Sereď
2:0
18.09.202118:00
AS Trenčín - FK Senica
3:3
18.09.202118:00
MFK Ružomberok - DAC Dunajská Streda
1:2
18.09.202118:00
Zemplín Michalovce - FC Zlaté Moravce
2:1
18.09.202118:00
Tatran Liptovský Mikuláš - FK Pohronie
5:1
19.09.202117:00
Slovan Bratislava - MŠK Žilina
2:2
22.09.202118:00
MFK Ružomberok - Slovan Bratislava
1:0
24.09.202117:00
FK Pohronie - AS Trenčín
2:2
25.09.202118:00
MŠK Žilina - MFK Ružomberok
0:2
25.09.202118:00
FC Zlaté Moravce - Tatran Liptovský Mikuláš
2:2
25.09.202118:00
FK Senica - Slovan Bratislava
0:3
25.09.202118:00
ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce
0:1
26.09.202117:00
DAC Dunajská Streda - Spartak Trnava
0:3
01.10.202117:00
DAC Dunajská Streda - FC Zlaté Moravce
4:2
02.10.202118:00
MFK Ružomberok - Tatran Liptovský Mikuláš
4:1
02.10.202118:00
Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
1:0
02.10.202118:00
ŠKF Sereď - FK Senica
2:1
03.10.202115:00
Slovan Bratislava - FK Pohronie
5:1
03.10.202117:00
AS Trenčín - Spartak Trnava
0:1
15.10.202117:00
Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
2:1
16.10.202116:00
MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda
0:2
16.10.202118:00
FC Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
2:2
16.10.202118:00
FK Pohronie - MFK Ružomberok
2:2
16.10.202118:00
FK Senica - Zemplín Michalovce
1:1
17.10.202117:00
Spartak Trnava - Slovan Bratislava
0:3k
22.10.202117:00
ŠKF Sereď - MŠK Žilina
1:1
23.10.202118:00
FC Zlaté Moravce - AS Trenčín
0:1
23.10.202118:00
FK Senica - MFK Ružomberok
0:2
23.10.202118:00
FK Pohronie - Spartak Trnava
0:2
24.10.202115:00
Slovan Bratislava - Tatran Liptovský Mikuláš
4:0
24.10.202117:00
DAC Dunajská Streda - Zemplín Michalovce
1:0
29.10.202117:00
Spartak Trnava - FK Senica
2:1
30.10.202118:00
MFK Ružomberok - ŠKF Sereď
3:1
30.10.202118:00
MŠK Žilina - FC Zlaté Moravce
4:1
30.10.202118:00
Zemplín Michalovce - FK Pohronie
0:2
30.10.202118:00
Tatran Liptovský Mikuláš - DAC Dunajská Streda
1:0
31.10.202117:00
AS Trenčín - Slovan Bratislava
2:3
05.11.202117:00
AS Trenčín - Zemplín Michalovce
4:2
06.11.202115:00
FK Senica - FC Zlaté Moravce
1:2
06.11.202115:00
FK Pohronie - MŠK Žilina
1:2
06.11.202115:00
DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď
1:3
07.11.202115:00
Slovan Bratislava - MFK Ružomberok
1:0
07.11.202117:00
Tatran Liptovský Mikuláš - Spartak Trnava
0:2
19.11.202117:00
MFK Ružomberok - AS Trenčín
3:0
20.11.202115:00
DAC Dunajská Streda - FK Senica
1:0
20.11.202115:00
FC Zlaté Moravce - Spartak Trnava
0:0
20.11.202115:00
MŠK Žilina - Tatran Liptovský Mikuláš
2:2
20.11.202115:00
ŠKF Sereď - FK Pohronie
3:1
21.11.202117:00
Zemplín Michalovce - Slovan Bratislava
1:2
27.11.202115:00
Tatran Liptovský Mikuláš - Zemplín Michalovce
0:1
27.11.202115:00
AS Trenčín - DAC Dunajská Streda
0:1
27.11.202115:00
FK Pohronie - FC Zlaté Moravce
0:2
28.11.202117:00
Spartak Trnava - MFK Ružomberok
0:3
29.11.202118:00
Slovan Bratislava - ŠKF Sereď
2:0
30.11.202115:00
FK Senica - MŠK Žilina
2:2
03.12.202117:00
FC Zlaté Moravce - Slovan Bratislava
1:2
04.12.202115:00
FK Senica - Tatran Liptovský Mikuláš
1:0
04.12.202115:00
Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok
0:3
04.12.202115:00
DAC Dunajská Streda - FK Pohronie
2:0
04.12.202115:00
ŠKF Sereď - AS Trenčín
4:2
05.12.202117:00
MŠK Žilina - Spartak Trnava
0:1
10.12.202117:00
Spartak Trnava - Zemplín Michalovce
2:0
11.12.202115:00
MFK Ružomberok - FC Zlaté Moravce
1:1
11.12.202115:00
AS Trenčín - MŠK Žilina
1:3
11.12.202115:00
FK Pohronie - FK Senica
0:1
11.12.202115:00
Tatran Liptovský Mikuláš - ŠKF Sereď
1:1
12.12.202117:00
Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda
0:0
17.12.202117:00
DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok
0:0
18.12.202115:00
FK Senica - AS Trenčín
1:0
18.12.202115:00
FC Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
0:1
18.12.202115:00
FK Pohronie - Tatran Liptovský Mikuláš
2:2
18.12.202115:00
ŠKF Sereď - Spartak Trnava
0:1
19.12.202117:00
MŠK Žilina - Slovan Bratislava
1:1
11.02.202217:00
Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď
0:1
12.02.202215:00
Tatran Liptovský Mikuláš - FC Zlaté Moravce
0:0
12.02.202215:00
Slovan Bratislava - FK Senica
5:0
12.02.202215:00
AS Trenčín - FK Pohronie
3:0
13.02.202217:00
Spartak Trnava - DAC Dunajská Streda
1:1
14.02.202215:00
MFK Ružomberok - MŠK Žilina
5:1
18.02.202217:00
FC Zlaté Moravce - DAC Dunajská Streda
2:0
19.02.202215:00
Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Ružomberok
3:2
19.02.202215:00
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
2:1
19.02.202215:00
FK Pohronie - Slovan Bratislava
3:4
19.02.202215:00
Spartak Trnava - AS Trenčín
0:0
20.02.202217:00
FK Senica - ŠKF Sereď
1:2
26.02.202217:00
ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce
2:1
26.02.202217:00
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
0:0
26.02.202217:00
MFK Ružomberok - FK Pohronie
1:0
26.02.202217:00
Zemplín Michalovce - FK Senica
0:1
26.02.202217:00
DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina
3:1
26.02.202217:00
AS Trenčín - Tatran Liptovský Mikuláš
2:2

o titul

04.03.202217:00
MFK Ružomberok - DAC Dunajská Streda
4:1
05.03.202215:00
Spartak Trnava - ŠKF Sereď
0:1
06.03.202217:00
MŠK Žilina - Slovan Bratislava
2:3
12.03.202215:00
Slovan Bratislava - MFK Ružomberok
1:1
12.03.202215:00
ŠKF Sereď - MŠK Žilina
1:1
13.03.202217:00
DAC Dunajská Streda - Spartak Trnava
1:1
19.03.202213:00
MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda
2:2
19.03.202215:00
Slovan Bratislava - ŠKF Sereď
5:1
20.03.202217:00
MFK Ružomberok - Spartak Trnava
0:0
01.04.202217:00
MŠK Žilina - MFK Ružomberok
0:2
02.04.202218:00
DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď
0:0
03.04.202217:00
Spartak Trnava - Slovan Bratislava
0:1
09.04.202218:00
Spartak Trnava - MŠK Žilina
1:0
10.04.202217:00
Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda
3:1
10.04.202218:00
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
1:3
15.04.202217:00
MFK Ružomberok - Slovan Bratislava
0:0
16.04.202218:00
DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina
2:0
17.04.202217:00
ŠKF Sereď - Spartak Trnava
0:2
23.04.202218:00
MŠK Žilina - ŠKF Sereď
1:1
24.04.202217:00
Spartak Trnava - MFK Ružomberok
0:0
24.04.202219:30
DAC Dunajská Streda - Slovan Bratislava
2:0
30.04.202218:00
ŠKF Sereď - DAC Dunajská Streda
0:0
01.05.202220:00
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
1:0
04.05.202217:00
MFK Ružomberok - MŠK Žilina
3:0
14.05.202217:00
MŠK Žilina - Spartak Trnava
1:2
14.05.202217:00
ŠKF Sereď - Slovan Bratislava
0:3
15.05.202220:00
DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok
2:3
21.05.202217:00
Spartak Trnava - DAC Dunajská Streda
1:0
21.05.202217:00
Slovan Bratislava - MŠK Žilina
2:2
21.05.202217:00
MFK Ružomberok - ŠKF Sereď
3:1

o udržení

05.03.202215:00
Tatran Liptovský Mikuláš - FK Senica
2:1
05.03.202215:00
Zemplín Michalovce - AS Trenčín
1:0
05.03.202215:00
FK Pohronie - FC Zlaté Moravce
0:1
11.03.202217:00
AS Trenčín - FK Pohronie
2:0
12.03.202215:00
FK Senica - Zemplín Michalovce
2:1
12.03.202215:00
FC Zlaté Moravce - Tatran Liptovský Mikuláš
0:1
19.03.202215:00
FK Pohronie - Tatran Liptovský Mikuláš
1:1
19.03.202215:00
Zemplín Michalovce - FC Zlaté Moravce
1:0
19.03.202215:00
AS Trenčín - FK Senica
4:1
02.04.202216:00
Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
0:3
02.04.202218:00
FC Zlaté Moravce - FK Senica
3:2
02.04.202218:00
Zemplín Michalovce - FK Pohronie
1:0
08.04.202217:00
Tatran Liptovský Mikuláš - Zemplín Michalovce
3:1
09.04.202218:00
FK Senica - FK Pohronie
2:1
16.04.202218:00
FK Senica - Tatran Liptovský Mikuláš
0:3
16.04.202218:00
FK Pohronie - AS Trenčín
1:1
18.04.202214:00
FC Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
1:1
23.04.202218:00
FC Zlaté Moravce - AS Trenčín
0:2
23.04.202218:00
Tatran Liptovský Mikuláš - FK Pohronie
1:0
23.04.202218:00
Zemplín Michalovce - FK Senica
1:0
26.04.202218:00
AS Trenčín - FC Zlaté Moravce
4:3
30.04.202218:00
FK Pohronie - Zemplín Michalovce
1:2
30.04.202218:00
AS Trenčín - Tatran Liptovský Mikuláš
5:2
30.04.202218:00
FK Senica - FC Zlaté Moravce
0:0
13.05.202220:00
Zemplín Michalovce - Tatran Liptovský Mikuláš
1:2
14.05.202217:00
FC Zlaté Moravce - FK Pohronie
1:3
14.05.202217:00
FK Senica - AS Trenčín
0:3
21.05.202217:00
Tatran Liptovský Mikuláš - FC Zlaté Moravce
0:2
21.05.202217:00
AS Trenčín - Zemplín Michalovce
2:2
21.05.202217:00
FK Pohronie - FK Senica
1:0

play off o Konferenční ligu - semifinále

24.05.202218:00
MŠK Žilina - AS Trenčín
0:2
24.05.202219:30
DAC Dunajská Streda - Tatran Liptovský Mikuláš
4:2

play off o Konferenční ligu - finále

27.05.202220:00
DAC Dunajská Streda - AS Trenčín
2:1
26.06. Vrátí se Ramírez na Slovensko?
Eric Ramírez před časem válel za Dunajskou Stredu a na Slovensko by si to mohl namířit znovu, ve hře je jeho hostování ve Slovanu Bratislava. Třiadvacetiletý venezuelský útočník aktuálně patří Dynamu Kyjev a na jaře hostoval ve španělském druholigovém Gijónu. (sme.sk)
26.06. Kašia pokračuje ve Slovanu
Kapitán gruzínské reprezentace Guram Kašia si ve Slovanu Bratislava odkroutí i druhou sezonu, dnes se slovenským mistrem přeci jen prodloužil o rok smlouvu - stejně jako krajan Kankava. (sme.sk)
25.06. Skalica posílila o Potomu
Denis Potoma pomůže nováčkovi slovenské Fortuna ligy ze Skalici. Dvaadvacetiletý záložník poslední tři roky působil v Seredi, která naopak v nejvyšší soutěži končí. (sme.sk)
25.06. Brno - Podbrezová 2:4
Přípravné utkání v Červeníku:
Zbrojovka Brno - Podbrezová 2:4 (1:3)
Branky:
44. Blecha z pen., 88. Přichystal - 12. a 40. Issa, 42. Kováčik, 75. Cobnan.
Sestava Brna: Šiman - Matejov, Endl (46. Šural), Jeřábek (46. Hlavica), Granečný - Blecha, Kohoutek (46. Texl), Ševčík (75. Rogožan) - Hladík (46. Fousek), Yunis (46. Přichystal), Nečas (46. Divíšek). Trenér: Dostálek. (ČTK)
25.06. Slovácko - Trenčín 2:0
Přípravné fotbalové utkání:
1. FC Slovácko - Trenčín 2:0 (1:0)
Branky:
10. Kalabiška, 63. Polášek.
Sestava Slovácka:
I. poločas:
Borek - Šimko, Srubek, Kadlec, Kalabiška - Brandner, Ljovin, Kohút, Aldin, Doski - Kozák.
II. poločas: Nguyen - Merdovič, Hofmann, Daníček - Brandner, Sinjavskij, Havlík, Polášek, Doski - Vecheta, Kozák. Trenér: Svědík.
(ČTK)
21.06. Nebyla pokračuje v Dunajské Stredě
Sebastian Nebyla bude rovněž v příští sezoně hrát za Dunajskou Stredu. Mladý záložník se se slovenským klubem dohodl na prodloužení smlouvy o další rok, součástí dohody je navíc opce. (sportnet.sme.sk)
20.06. Trnava podepsala Štefánika
Samuel Štefánik se vrací z Polska na Slovensko. Třicetiletý záložník se po odchodu z BB Termalica Nieciecza upsal Spartaku Trnava. (fcspartaktrnava.com)
20.06. Štetina novou akvizicí Trnavy
Spartak Trnava podepsal smlouvu s Lukášem Štetinou. Bývalý slovenský reprezentant byl volným hráčem po odchodu ze Sparty Praha. (fcspartaktrnava.com)
20.06. Slovan Bratislava jedná o příchodu Kucky
Slovenský reprezentant Juraj Kucka by se po více než 13 letech mohl vrátit domů. Pětatřicetiletý záložník se podle webu deníku Nový Čas brzy dohodne na angažmá s mistrovským Slovanem Bratislava. Kucka v minulé sezoně hostoval ve Watfordu z Parmy, v italském klubu mu vyprší smlouva na konci června. Ve Slovanu by rád podepsal dvouletý kontrakt s opcí. (ČTK)
18.06. Haspra ml. se vrací k trénování
Ján Haspra mladší se po roce v roli skauta MFK Ružomberok, kde v předešlých dvou sezonách i trénoval A mužstvo, opět vrací k trenérskému řemeslu. Vyslyšel volání druholigové Petržalky a po 30 letech se tak profesně vrací do Bratislavy. (sport.aktuality.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
15.07.?
Michalovce - Banská Bystrica
info
16.07.?
AS Trenčín - MŠK Žilina
info
16.07.?
Spartak Trnava - Zlaté Moravce
info
16.07.?
Podbrezová - Slovan Bratislava
info
17.07.?
Dunaj. Streda - Lipt. Mikuláš
info
17.07.?
MFK Skalica - MFK Ružomberok
info
Všechny zápasy
Anketa
Kolik slovenských klubů si proklestí cestu do základních skupin evropských pohárů?
Hlasovat