Slovensko - Fortuna liga 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

21.07.201818:30
FK Senica - Spartak Trnava
1:0
21.07.201819:00
MFK Ružomberok - ŠKF Sereď
0:0
22.07.201819:00
Železiarne Podbrezová - DAC Dunajská Streda
1:2
22.07.201819:00
FC Zlaté Moravce - Slovan Bratislava
1:4
28.07.201818:30
MŠK Žilina - FC Nitra
2:1
28.07.201819:00
Spartak Trnava - FC Zlaté Moravce
1:0
28.07.201819:00
ŠKF Sereď - FK Senica
2:1
29.07.201819:00
Slovan Bratislava - Železiarne Podbrezová
3:0
29.07.201819:00
DAC Dunajská Streda - Zemplín Michalovce
4:1
29.07.201819:00
AS Trenčín - MFK Ružomberok
1:4
04.08.201819:00
MFK Ružomberok - MŠK Žilina
3:1
04.08.201819:00
Železiarne Podbrezová - Spartak Trnava
1:0
04.08.201819:00
FC Zlaté Moravce - FK Senica
4:0
05.08.201819:00
FC Nitra - DAC Dunajská Streda
2:3
05.08.201819:00
Zemplín Michalovce - Slovan Bratislava
1:2
05.08.201819:00
AS Trenčín - ŠKF Sereď
5:1
11.08.201819:00
FK Senica - Železiarne Podbrezová
1:1
11.08.201819:00
Spartak Trnava - Zemplín Michalovce
3:0
11.08.201819:00
DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok
2:2
11.08.201819:00
ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce
2:0
12.08.201817:30
MŠK Žilina - AS Trenčín
2:3
12.08.201819:00
Slovan Bratislava - FC Nitra
1:1
18.08.201816:45
FC Nitra - Spartak Trnava
0:0
18.08.201819:00
Zemplín Michalovce - FK Senica
1:1
18.08.201819:00
Železiarne Podbrezová - FC Zlaté Moravce
3:0
18.08.201819:00
MŠK Žilina - ŠKF Sereď
2:1
19.08.201818:00
MFK Ružomberok - Slovan Bratislava
0:2
19.08.201819:00
AS Trenčín - DAC Dunajská Streda
3:3
21.08.201817:00
Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
0:1
25.08.201816:45
DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina
0:0
25.08.201819:00
FC Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
2:0
25.08.201819:00
FK Senica - FC Nitra
1:1
25.08.201819:00
ŠKF Sereď - Železiarne Podbrezová
1:2
26.08.201817:30
Slovan Bratislava - AS Trenčín
3:3
26.08.201819:00
Spartak Trnava - MFK Ružomberok
0:0
01.09.201816:45
MŠK Žilina - Slovan Bratislava
0:1
01.09.201819:00
MFK Ružomberok - FK Senica
4:0
01.09.201819:00
FC Nitra - FC Zlaté Moravce
4:1
01.09.201819:00
Zemplín Michalovce - Železiarne Podbrezová
2:0
01.09.201819:00
DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď
5:0
02.09.201817:30
AS Trenčín - Spartak Trnava
1:0
15.09.201816:45
Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda
3:2
15.09.201818:00
Spartak Trnava - MŠK Žilina
1:2
15.09.201819:00
Železiarne Podbrezová - FC Nitra
3:2
15.09.201819:00
FC Zlaté Moravce - MFK Ružomberok
1:1
15.09.201819:00
FK Senica - AS Trenčín
0:2
15.09.201819:00
ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce
2:1
22.09.201818:00
FC Nitra - Zemplín Michalovce
2:1
22.09.201819:00
MŠK Žilina - FK Senica
5:0
22.09.201819:00
AS Trenčín - FC Zlaté Moravce
1:0
22.09.201819:00
MFK Ružomberok - Železiarne Podbrezová
3:0
22.09.201819:00
Slovan Bratislava - ŠKF Sereď
2:1
23.09.201815:00
DAC Dunajská Streda - Spartak Trnava
3:2
25.09.201818:00
FC Nitra - AS Trenčín
2:1
29.09.201816:00
ŠKF Sereď - FC Nitra
2:1
29.09.201818:00
Spartak Trnava - Slovan Bratislava
1:2
29.09.201819:00
Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok
2:2
29.09.201819:00
Železiarne Podbrezová - AS Trenčín
2:0
29.09.201819:00
FC Zlaté Moravce - MŠK Žilina
1:2
29.09.201819:00
FK Senica - DAC Dunajská Streda
1:2
06.10.201816:00
MFK Ružomberok - FC Nitra
3:1
06.10.201817:00
Slovan Bratislava - FK Senica
2:2
06.10.201817:00
MŠK Žilina - Železiarne Podbrezová
2:0
06.10.201817:00
AS Trenčín - Zemplín Michalovce
1:2
06.10.201818:00
DAC Dunajská Streda - FC Zlaté Moravce
3:1
07.10.201817:00
Spartak Trnava - ŠKF Sereď
2:1
20.10.201813:45
Spartak Trnava - FK Senica
4:1
20.10.201817:00
AS Trenčín - FC Nitra
0:1
20.10.201817:00
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
2:2
20.10.201817:00
DAC Dunajská Streda - Železiarne Podbrezová
3:2
20.10.201817:00
Slovan Bratislava - FC Zlaté Moravce
3:1
20.10.201817:00
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
3:1
27.10.201813:45
MFK Ružomberok - AS Trenčín
1:0
27.10.201816:00
Železiarne Podbrezová - Slovan Bratislava
0:2
27.10.201817:00
Zemplín Michalovce - DAC Dunajská Streda
2:1
27.10.201817:00
FC Nitra - MŠK Žilina
0:2
27.10.201817:00
FK Senica - ŠKF Sereď
0:0
28.10.201817:00
FC Zlaté Moravce - Spartak Trnava
1:1
03.11.201813:45
MŠK Žilina - MFK Ružomberok
3:0
03.11.201817:00
DAC Dunajská Streda - FC Nitra
1:0
03.11.201817:00
Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
6:0
03.11.201817:00
Spartak Trnava - Železiarne Podbrezová
2:0
03.11.201817:00
FK Senica - FC Zlaté Moravce
3:0
03.11.201817:00
ŠKF Sereď - AS Trenčín
3:1
10.11.201814:30
AS Trenčín - MŠK Žilina
0:2
10.11.201815:00
MFK Ružomberok - DAC Dunajská Streda
0:1
10.11.201817:00
Železiarne Podbrezová - FK Senica
2:4
11.11.201815:00
Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
1:0
11.11.201815:00
FC Nitra - Slovan Bratislava
1:2
11.11.201817:00
FC Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
0:1
24.11.201813:45
ŠKF Sereď - MŠK Žilina
1:1
24.11.201814:00
Slovan Bratislava - MFK Ružomberok
1:1
24.11.201814:00
Spartak Trnava - FC Nitra
2:3
24.11.201814:00
FK Senica - Zemplín Michalovce
2:4
24.11.201814:00
FC Zlaté Moravce - Železiarne Podbrezová
1:0
24.11.201815:00
DAC Dunajská Streda - AS Trenčín
0:0
01.12.201813:45
AS Trenčín - Slovan Bratislava
0:3
01.12.201814:00
Zemplín Michalovce - FC Zlaté Moravce
3:0
01.12.201814:00
FC Nitra - FK Senica
1:0
01.12.201814:00
Železiarne Podbrezová - ŠKF Sereď
1:1
01.12.201815:30
MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda
2:2
02.12.201814:00
MFK Ružomberok - Spartak Trnava
3:1
08.12.201813:45
Slovan Bratislava - MŠK Žilina
5:2
08.12.201814:00
FK Senica - MFK Ružomberok
1:1
08.12.201814:00
FC Zlaté Moravce - FC Nitra
0:3
08.12.201814:00
Železiarne Podbrezová - Zemplín Michalovce
0:1
08.12.201814:00
ŠKF Sereď - DAC Dunajská Streda
0:1
08.12.201815:45
Spartak Trnava - AS Trenčín
3:1
16.02.201914:00
FC Nitra - Železiarne Podbrezová
1:3
16.02.201914:00
MFK Ružomberok - FC Zlaté Moravce
4:0
16.02.201914:00
AS Trenčín - FK Senica
3:0
16.02.201914:00
MŠK Žilina - Spartak Trnava
1:1
16.02.201914:00
Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď
1:0
16.02.201916:00
DAC Dunajská Streda - Slovan Bratislava
0:1
23.02.201914:00
Spartak Trnava - DAC Dunajská Streda
3:1
23.02.201914:00
FK Senica - MŠK Žilina
0:1
23.02.201914:00
FC Zlaté Moravce - AS Trenčín
3:1
23.02.201914:00
Železiarne Podbrezová - MFK Ružomberok
0:1
23.02.201914:00
ŠKF Sereď - Slovan Bratislava
0:1
23.02.201916:00
Zemplín Michalovce - FC Nitra
0:0
02.03.201915:30
MFK Ružomberok - Zemplín Michalovce
0:0
02.03.201915:30
AS Trenčín - Železiarne Podbrezová
1:1
02.03.201915:30
MŠK Žilina - FC Zlaté Moravce
2:1
02.03.201915:30
DAC Dunajská Streda - FK Senica
1:0
02.03.201915:30
FC Nitra - ŠKF Sereď
0:2
03.03.201918:00
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
2:0
09.03.201914:00
FK Senica - Slovan Bratislava
1:2
09.03.201914:00
FC Zlaté Moravce - DAC Dunajská Streda
1:2
09.03.201914:00
Železiarne Podbrezová - MŠK Žilina
0:2
09.03.201914:00
Zemplín Michalovce - AS Trenčín
4:2
09.03.201914:00
FC Nitra - MFK Ružomberok
0:0
09.03.201914:00
ŠKF Sereď - Spartak Trnava
3:1

o titul

16.03.201915:30
ŠKF Sereď - Slovan Bratislava
1:4
16.03.201917:00
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
4:0
17.03.201915:00
DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok
1:1
30.03.201915:30
MFK Ružomberok - MŠK Žilina
1:1
30.03.201917:00
Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď
2:0
31.03.201915:00
Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda
3:1
06.04.201915:30
DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina
1:0
06.04.201917:00
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
0:1
07.04.201915:00
Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
4:1
13.04.201915:00
ŠKF Sereď - DAC Dunajská Streda
0:5
13.04.201915:30
MFK Ružomberok - Zemplín Michalovce
1:0
14.04.201915:00
MŠK Žilina - Slovan Bratislava
0:3
20.04.201917:00
MŠK Žilina - ŠKF Sereď
1:2
20.04.201917:00
Zemplín Michalovce - DAC Dunajská Streda
0:2
21.04.201915:00
Slovan Bratislava - MFK Ružomberok
3:2
27.04.201915:30
DAC Dunajská Streda - Slovan Bratislava
1:0
27.04.201917:00
Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
2:1
28.04.201915:00
MFK Ružomberok - ŠKF Sereď
1:0
04.05.201917:00
ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce
2:2
05.05.201915:00
MFK Ružomberok - Slovan Bratislava
3:2
05.05.201917:00
MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda
1:2
11.05.201915:00
Slovan Bratislava - MŠK Žilina
6:2
11.05.201917:00
DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď
3:4
11.05.201917:00
Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok
0:3
18.05.201917:00
Zemplín Michalovce - Slovan Bratislava
3:3
18.05.201917:00
ŠKF Sereď - MŠK Žilina
2:3
18.05.201917:00
MFK Ružomberok - DAC Dunajská Streda
1:0
24.05.201919:00
DAC Dunajská Streda - Zemplín Michalovce
5:0
24.05.201919:00
Slovan Bratislava - ŠKF Sereď
3:1
24.05.201919:00
MŠK Žilina - MFK Ružomberok
4:2

o udržení

16.03.201917:00
Železiarne Podbrezová - FC Nitra
1:1
16.03.201917:00
FC Zlaté Moravce - FK Senica
3:2
16.03.201917:00
AS Trenčín - Spartak Trnava
0:1
30.03.201916:00
FC Nitra - AS Trenčín
2:2
30.03.201917:00
Spartak Trnava - FC Zlaté Moravce
0:1
30.03.201917:00
FK Senica - Železiarne Podbrezová
0:0
06.04.201917:00
FC Zlaté Moravce - Železiarne Podbrezová
2:1
06.04.201917:00
AS Trenčín - FK Senica
2:3
06.04.201917:00
Spartak Trnava - FC Nitra
1:1
13.04.201917:00
FK Senica - FC Nitra
4:1
13.04.201917:00
Železiarne Podbrezová - Spartak Trnava
0:0
13.04.201917:00
AS Trenčín - FC Zlaté Moravce
1:0
20.04.201917:00
Spartak Trnava - FK Senica
0:1
20.04.201917:00
Železiarne Podbrezová - AS Trenčín
0:0
20.04.201917:00
FC Nitra - FC Zlaté Moravce
2:2
26.04.201918:30
FC Nitra - Železiarne Podbrezová
2:2
27.04.201917:00
FK Senica - AS Trenčín
4:0
27.04.201917:00
FC Zlaté Moravce - Spartak Trnava
1:1
04.05.201917:00
FK Senica - Spartak Trnava
2:0
04.05.201917:00
AS Trenčín - FC Nitra
1:4
04.05.201917:00
Železiarne Podbrezová - FC Zlaté Moravce
0:1
11.05.201917:00
FC Nitra - FK Senica
2:3
11.05.201917:00
Spartak Trnava - Železiarne Podbrezová
3:1
11.05.201917:00
FC Zlaté Moravce - AS Trenčín
2:1
18.05.201917:00
FC Nitra - Spartak Trnava
0:1
18.05.201917:00
AS Trenčín - Železiarne Podbrezová
4:0
18.05.201917:00
FK Senica - FC Zlaté Moravce
3:1
24.05.201919:00
FC Zlaté Moravce - FC Nitra
1:0
24.05.201919:00
Spartak Trnava - AS Trenčín
0:0
24.05.201919:00
Železiarne Podbrezová - FK Senica
1:0
17.10. Strelec si na podzim už nekopne
Až na jaře se v sestavě Slovanu Bratislava znovu objeví Dávid Strelec, mladý útočník si během pobytu se slovenskou jednadvacítkou zlomil nohu a podzimní část sezony pro něho skončila. (profutbal.sk)
15.10. Guzmics se v zimě vrátí do vlasti
Richárd Guzmics začátkem ledna opustí Slovan Bratislava a vrátí se do vlasti. Maďarský obránce posílí druhý tým tamní nejvyšší soutěže Mezőkövesdi, všechny strany jsou domluveny a transfer už byl i potvrzen. (profutbal.sk)
14.10. Pohronie povede Radványi
Nováček slovenské Fortuna ligy FK Pohronie má nového trenéra. Jána Rosinského s Rastislavem Urgelou střídá ve funkci Mikuláš Radványi. Padesátiletý kouč v minulosti vedl Dunajskou Stredu, Myjavu či v Česku Frýdek-Místek. Naposledy působil v Maďarsku, kde trénoval Mezőkövesd-Zsóry SE. (sme.sk)
14.10. Pohronie hledá nového trenéra
Nového trenéra musí hledat Pohronie. Slovenský klub letos vyhrál jenom jeden ligový zápas a na jeho lavičce nebudou pokračovat Ján Rosinský a Rastislav Urgela, s vedením se dohodli na ukončení spolupráce. (profutbal.sk)
14.10. Trenčínu se uzdravil El Mahdioui
Aschraf El Mahdioui chystá návrat na trávníky. Záložník Trenčína byl mimo hru od ledna, kdy si přetrhl kolenní vazy, nyní je fit a do sestavy slovenského klubu by se mohl vrátit už o víkendu. (profutbal.sk)
10.10. Guzmics má namířeno do Maďarska
Richárd Guzmics v lednu přišel do Slovanu Bratislava a nyní se se slovenským klubem zřejmě rozloučí. Obránce má namířeno do Maďarska, o jeho transferu úspěšně jedná Mezőkövesdi, vše by mohlo být uzavřeno příští týden. (profutbal.sk)
09.10. Slovan neuspěl s odvoláním
Bratislavský Slovan neuspěl s odvoláním proti trestu za chování fanoušků v domácím zápase Evropské ligy proti PAOK Soluň a také druhé utkání v základní skupině proti anglickému Wolverhamptonu bude hrát pouze před dětským publikem. UEFA nově v případě uzavření stadionu umožňuje pustit na zápas diváky do 14 let. Slovan už s tím má zkušenosti. V úvodním kole skupinové fáze porazil ve stejném prostředí turecký Besiktas 4:2. (sme.sk)
06.10. Fortuna liga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů slovenské ligy: Trenčín - Zlaté Moravce 2:2 (22. z penalty Ćataković, 75. Julien - 33. Sloboda, 49. Ďubek), Ružomberok - Slovan Bratislava 1:1 (39. Bobček - 84. Šporar).
05.10. Fortuna liga - výsledky
Dnešní výsledky slovenské nejvyšší soutěže: Trnava - Dunajská Streda 1:2 (68. Lovat - 5. Fábry, 74. K. Vida), Nitra - Senica 1:4 (51. vlastní Yenne - 11. Sulley, 35. El Moudane, 63. Didiba, 78. Castañeda), Pohronie - Michalovce 2:2 (16. Pelegríni, 87. Klec - 7. Sidibé, 62. Martínez), Žilina - Sereď 1:0 (1. Bernat).
29.09. Fortuna liga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů slovenské ligy: Dunajská Streda - Žilina 1:0 (21. Davis), Zlaté Moravce - Trnava 1:3 (86. Sílvio - 5. a 18. Sobczyk, 35. Tavares).
Další expres zprávy
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
05.10.
Spartak Trnava - Dunajská Streda
1:2
05.10.
MŠK Žilina - ŠKF Sereď
1:0
05.10.
FC Nitra - FK Senica
1:4
05.10.
FK Pohronie - Zemplín Michalovce
2:2
06.10.
AS Trenčín - FC Zlaté Moravce
2:2
06.10.
MFK Ružomberok - Slovan Bratis.
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.10.17:00
Slovan Bratislava - FK Pohronie
info
19.10.17:00
MŠK Žilina - Michalovce
info
19.10.17:00
FC Nitra - MFK Ružomberok
info
19.10.17:00
ŠKF Sereď - Spartak Trnava
info
20.10.17:00
AS Trenčín - FK Senica
info
20.10.18:00
Dunajská Streda - Zlaté Moravce
info
Všechny zápasy
Anketa
Probojuje se Trnava opět do evropských pohárů?
Hlasovat