30.08.2022 18:00 CET
0 : 0
(0:0)

Favorizovaná Podbrezová sklamala fanúšikov a Moravciam darovala bod

Vo ôsmom kole Fortunaligy Podbrezová nesplnila úlohu favorita a so Zlatými Moravcami iba remizovala bez gólov 0:0.

V 32. minúte sa na ľavej strane šestnástky uvoľnil Moses David Cobnan a poslal prudkú loptu pred bránku. Pred Kuzmom ju v poslednej chvíli odkopol na roh Pintér. V 57. minúte Pintér zachránil ViOn. Breznaník odcentroval a úplne voľný presne hlavičkoval Bartoš. Loptu na poslednú chvíľu zblokoval práve obranca hostí. V 61. minúte zahodili domáci veľkú príležitosť.

Grendel odcentroval z priameho kopu, Boris Godál hlavičkoval priamo do gólmana Lukáča a z dorážky minul prázdnu bránu Bartoš. V 63. minúte mal šancu opäť rovnaký hráč. Hlavičku po rohovom kope kryl brankár Patrik Lukáč, obranca domácich bol však úplne voľný. V 65. minúte sa Breznaník ocitol sám proti brankárovi Lukáčovi, ktorý jeho strelu veľmi dobrým zákrokom zneškodnil.

V 70. minúte bol sám pred Ludhom Mondek, lopta mu však v poslednej chvíli odskočila. V nadstavenom čase hlavičkoval Horák, no lopta našťastie pre domácich smerovala priamo na brankára Ludhu. Podbrezová a Zlaté Moravce sa rozišli deľbou bodov po remíze 0:0.

Autor: Dušan Guman / sport.sk