31.03.2023 17:30 CET
0 : 0
(0:0)

ViOn ani Skalica v predohrávke fanúšikov gólom nepotešili

V predohrávke tretieho kola nadstavby Fortunaligy remizoval v skupine o záchranu ViOn Zlaté Moravce so Skalicou bez gólov 0:0.

Vo štvrtej minúte Hašov krížny pokus veľmi dobre zlikvidoval Lukáč. V trinástej minúte sa uvoľnil Hollý a vystrelil spred rohu malého vápna. Jeho tečovaný pokus skončil nad bránkou rohovým kopom. V 14. minúte hlavičkoval z hranice malého vápna Yao. Mieril k žrdi, a zasiahol Lukáč. V 27. minúte osamotený Ďubek volejom z prvej zasiahol brvno. V 39. minúte strieľal Haša z dobrej pozície tesne vedľa. V 44. minúte sa v 16-ke cez dvojicu obrancov uvoľnil Vlasko a zakončoval k žrdi. Lukáč vyrazil. V nadstavenom čase prvého polčasu mieril Mondek technickou strelou k vzdialenejšej žrdi. Veľmi dobre zasiahol aj Igor Šemrinec.

V 48. minúte na zadnej tyči nebezpečne hlavičkoval Almeida. Predviedol sa gólman Šemrinec. V 75. minúte Toml hlavou mieril do priestoru, kde bol opäť pripravený skalický brankár. V 86. minúte vo veľkej šanci prestrelil Švec. Zlaté Moravce sa so Skalicou rozišli bez gólov.

Autor: Dušan Guman / sport.sk