15.08.2019 20:00 CET
předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

Valletta FC (MLT)   -   FC Astana (KAZ)

0 : 4 (0:2)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 5.03 - 3.87 - 1.72
Související zápasy
1. zápas08.08.2019 16:00
FC Astana - Valletta FC
5:1
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
FC Astana - Valletta FC
5:1
08.08.20193.př 1.z
FC Astana - Valletta FC
5:1
Valletta FC - poslední zápasy
27.04.2019Premier League 26. kolo
Hamrun - Valletta FC
1:1
04.05.2019Premier Leaguedod.
Valletta FC - Hibernians
3:2p
08.05.2019FA TrophyČF
Hibernians - Valletta FC
2:3e
12.05.2019FA TrophySF
Gzira Utd - Valletta FC
0:2
18.05.2019FA TrophyF
Balzan - Valletta FC
5:4p
09.07.2019Liga mistrů1.př 1.z
Dudelange - Valletta FC
2:2
16.07.2019Liga mistrů1.př 2.z
Valletta FC - Dudelange
1:1
24.07.2019Liga mistrů2.př 1.z
Ferencvár. - Valletta FC
3:1
30.07.2019Liga mistrů2.př 2.z
Valletta FC - Ferencvár.
1:1
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
FC Astana - Valletta FC
5:1
25.07.20132.př 2.z
FK Minsk - Valletta FC
2:0
02.07.20151.př 1.z
Newtown AFC - Valletta FC
2:1
09.07.20151.př 2.z
Valletta FC - Newtown AFC
1:2
29.06.20171.př 1.z
Valletta FC - SS Folgore
2:0
06.07.20171.př 2.z
SS Folgore - Valletta FC
0:1
13.07.20172.př 1.z
Valletta FC - FC Utrecht
0:0
20.07.20172.př 2.z
FC Utrecht - Valletta FC
3:1
26.07.20182.př 1.z
Zrinjski Mostar - Valletta FC
1:1
02.08.20182.př 2.z
Valletta FC - Zrinjski Mostar
1:2
08.08.20193.př 1.z
FC Astana - Valletta FC
5:1
FC Astana - poslední zápasy
30.06.2019Premier Liga 16. kolo
FC Astana - Kairat Almaty
0:2
05.07.2019Premier Liga 17. kolo
Tobol - FC Astana
0:2
09.07.2019Liga mistrů1.př 1.z
FC Astana - CFR Cluj
1:0
17.07.2019Liga mistrů1.př 2.z
CFR Cluj - FC Astana
3:1
23.07.2019Evropská liga2.př 1.z
FC S. Coloma - FC Astana
0:0
28.07.2019Premier Liga 20. kolo
FC Astana - FK Taraz
4:0
01.08.2019Evropská liga2.př 2.z
FC Astana - FC S. Coloma
4:1
04.08.2019Premier Liga 21. kolo
Šachtër K. - FC Astana
1:0
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
FC Astana - Valletta FC
5:1
11.08.2019Premier Liga 22. kolo
FK Aktobe - FC Astana
2:3
30.08.20184.př 2.z
FC Astana - APOEL Nikósie
2:0p
20.09.2018Sk K
Dynamo Kyjev - FC Astana
2:2
04.10.2018Sk K
FC Astana - Stade Rennes
2:0
25.10.2018Sk K
FK Jablonec - FC Astana
1:1
08.11.2018Sk K
FC Astana - FK Jablonec
2:1
29.11.2018Sk K
FC Astana - Dynamo Kyjev
0:1
13.12.2018Sk K
Stade Rennes - FC Astana
2:0
23.07.20192.př 1.z
FC Santa Coloma - FC Astana
0:0
01.08.20192.př 2.z
FC Astana - FC Santa Coloma
4:1
08.08.20193.př 1.z
FC Astana - Valletta FC
5:1
Komentáře (6 / 0 nových)
Bizon
09.08.2019 00:31
#
1:1
limaq
10.08.2019 21:59
#
1:1
Fluor
11.08.2019 13:58
#
2:1
paver
11.08.2019 22:54
#
1:2
Theft90
13.08.2019 00:28
#
0:1
EverlastD
15.08.2019 14:13
#
1:3
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.?
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.?
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.?
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.?
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.?
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.?
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.?
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.?
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.?
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.?
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.?
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.?
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.?
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.?
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.?
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.?
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
22.08.?
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.?
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.?
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.?
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.?
FC Kodaň - Riga FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat