Aberdeen FC (SCO)Kilmarnock FC (SCO)
AEK Atény (GRE)KR Reykjavík (ISL)
AEK Larnaka (CYP)KS Cracovia (POL)
AEL Limassol (CYP)KuPS Kuopio (FIN)
AIK Solna (SWE)Legia Varšava (POL)
Alashkert FC (ARM)Lechia Gdańsk (POL)
Apollon Limassol (CYP)Levadia Tallinn (EST)
Aris Soluň (GRE)Levski Sofia (BUL)
Arsenal Tula (RUS)Lincoln Red Imps (GIB)
Atromitos FC (GRE)Linfield FC (NIR)
Austria Vídeň (AUT)Lokomotiv Plovdiv (BUL)
AZ Alkmaar (NED)Ludogorec Razgrad (BUL)
B36 Tórshavn (FRO)Maccabi Haifa (ISR)
Ballymena United (NIR)Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Balzan Youths (MLT)Makedonija GP Skopje (MKD)
Banants Jerevan (ARM)Malmö FF (SWE)
Barry Town (WAL)MFK Ružomberok (SVK)
BATE Borisov (BLR)Milsami Orhei (MDA)
BK Häcken (SWE)MOL Fehérvár FC (HUN)
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)Molde FK (NOR)
Breidablik UBK (ISL)Neftçi Baku (AZE)
Brøndby IF (DEN)NK Domžale (SLO)
Budućnost Podgorica (MNE)NK Maribor (SLO)
Cardiff Metropolitan University (WAL)NK Osijek (CRO)
Celtic FC (SCO)NK Rijeka (CRO)
Cliftonville FC (NIR)Nõmme Kalju (EST)
Connah's Quay Nomads (WAL)NSÍ Runavík (FRO)
Cork City (IRL)NŠ Mura (SLO)
Crusaders FC (NIR)OFK Titograd (MNE)
CSKA Sofia (BUL)Olimpija Lublaň (SLO)
CSU Craiova (ROU)Ordabasy Šymkent (KAZ)
DAC Dunajská Streda (SVK)PAOK Soluň (GRE)
Debreceni VSC (HUN)Partizani Tirana (ALB)
Dinamo Minsk (BLR)Petrocub Hîncești (MDA)
Dinamo Tbilisi (GEO)Piast Gliwice (POL)
Dundalk FC (IRL)Progrès Niedercorn (LUX)
Eintracht Frankfurt (GER)PSV Eindhoven (NED)
Esbjerg fB (DEN)Pyunik Jerevan (ARM)
Espanyol Barcelona (ESP)Qarabağ Ağdam (AZE)
Europa FC (GIB)Racing Strasbourg (FRA)
F91 Dudelange (LUX)Radnički Niš (SRB)
FC Ararat-Armenia (ARM)Radnik Bijeljina (BIH)
FC Astana (KAZ)Rangers FC (SCO)
FC Kodaň (DEN)Riga FC (LAT)
FC Luzern (SUI)Rīgas Futbola skola (LAT)
FC Midtjylland (DEN)RoPS Rovaniemi (FIN)
FC Santa Coloma (AND)Royal Antverpy FC (BEL)
FC Thun (SUI)Säbail FK (AZE)
FC Utrecht (NED)Saburtalo Tbilisi (GEO)
FC Vaduz (LIE)SC Braga (POR)
FCSB (ROU)Shamrock Rovers (IRL)
Ferencvárosi TC (HUN)Sheriff Tiraspol (MDA)
Feyenoord Rotterdam (NED)SK Brann (NOR)
FK Čukarički (SRB)SK Sturm Graz (AUT)
FK Haugesund (NOR)Slovan Bratislava (SVK)
FK Jablonec (CZE)SP La Fiorita (SMR)
FK Kukësi (ALB)SP Tre Fiori (SMR)
FK Liepāja (LAT)SP Tre Penne (SMR)
FK Mladá Boleslav (CZE)Sparta Praha (CZE)
FK Partizan (SRB)Spartak Moskva (RUS)
FK Qäbälä (AZE)Spartak Trnava (SVK)
FK Riteriai (LTU)Speranţa Nisporeni (MDA)
FK Sarajevo (BIH)St Joseph's FC (GIB)
FK Shkupi (MKD)St. Patrick's Athletic (IRL)
FK Škendija (MKD)Stjarnan FC (ISL)
FK Ventspils (LAT)Sūduva Marijampolė (LTU)
FK Vitebsk (BLR)Sutjeska Nikšić (MNE)
Flora Tallinn (EST)Šachtër Soligorsk (BLR)
Fola Esch (LUX)Široki Brijeg (BIH)
Fudbalska Akademija Pandev (MKD)Teuta Durrës (ALB)
Gzira United (MLT)The New Saints FC (WAL)
Hajduk Split (CRO)Tobol Kostanaj (KAZ)
Hapoel Beer-Sheva (ISR)Torpedo Kutaisi (GEO)
HB Tórshavn (FRO)Trabzonspor (TUR)
Hibernians FC (MLT)Trans Narva (EST)
HJK Helsinky (FIN)Turín FC (ITA)
Honvéd Budapešť (HUN)UE Engordany (AND)
Chikhura Sachkhere (GEO)UE Sant Julià (AND)
IFK Norrköping (SWE)Valletta FC (MLT)
Illičivec Mariupol (UKR)Valur Reykjavík (ISL)
Inter Turku (FIN)Viitorul Constanţa (ROU)
Jeunesse Esch (LUX)Viktoria Plzeň (CZE)
KAA Gent (BEL)Vitória SC Guimarães (POR)
Kairat Almaty (KAZ)Wolverhampton Wanderers (ENG)
Kauno Žalgiris (LTU)Yeni Malatyaspor (TUR)
KF Feronikeli (KOS)Zarja Luhansk (UKR)
KF Laçi (ALB)Zeta Golubovci (MNE)
KF Priština (KOS)Zrinjski Mostar (BIH)
KÍ Klaksvík (FRO)Žalgiris Vilnius (LTU)
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.16:00
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.17:00
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.19:00
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.19:00
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.19:30
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.19:30
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.19:45
FC Kodaň - Riga FC
info
22.08.20:00
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.20:00
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.20:30
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.20:30
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.20:30
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.20:30
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.20:30
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.20:45
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.20:45
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.20:45
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.21:00
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.21:00
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.21:00
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.21:00
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat