statistiky zápasu nejsou k dispozici

reportáž ze zápasu není k dispozici

Komentáře (9)

HullCity

Z této dvojice vzejde soupeř pro Viktorii Plzeň.Podle mě to bude Metalurgi Rustavi,tip:1:3

HullCity

Teuta se nakonec nezmohla ani na ten jeden gol,no nevadí,myslím si,že ani z jednoho soupeře nejsou v Plzni vystrašení.

hradec

Velmi pravděpodobný soupeř Viktorie Plzeň ve 2.předkole se zrodil v tomto zápase mezi Teuta Durres a Metalurgi Rustavi a právě gruzínský klub má blíže ke konfrontaci s českým klubem, který je momentálně znám v Evropě svou účastí v minulé skupinové fázi LM, po výhře 3:0 v Albánii. 2goly vstřelil Kvaratskhelia.

0:1

pekne gruzinci sa prejavili este lepsie ako som cakal

KingMaster13

Nejsem sice odborník na tyto 2 fotbalové země ale tady by to mělo skončit plichtou 1:1 nebo výhrou Metalurgu 1:2

xhejl

Ještě horší zápas než jsem čekal. První poločas docela vyrovnanej, ve druhym už se hrálo jen na polovině Drače. Gruzínci lepší, maj nějaký šikovný hráče. Z Albánců mě zaujal jen černej Brazilec na levym obránci. Tatanašvili (hrál docela dlouho v Česku) nastoupil na posledních cca. 15 minut, dal docela pěknej gól a při druhym sklepával po standardní situaci.