Borussia Dortmund   -   Bayer Leverkusen

4 : 0 (1:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.86 - 4.01 - 4.16
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (1 / 0 nových)
manuelo neuero
14.09.2019 14:31
#
2:2
31.05. Doucouré konečně debutoval v Gladbachu
Borussia Mönchengladbach po necelých čtyřech letech do bundesligového utkání poprvé nasadila Mamadoua Doucourého. Odchovanec Paris Saint-Germain do porýnského klubu dorazil v létě 2016, před startem nadcházející sezóny se však zranil, načež s různými zdravotními komplikacemi bojoval prakticky do této chvíle. (vi.nl)
31.05. Bundesliga - výsledky
Výsledky nedělních zápasů německé ligy: Mönchengladbach - Union Berlín 4:1 (17. Neuhaus, 41. a 59. Thuram, 81. Plea - 50. Andersson), Paderborn - Dortmund 1:6 (72. Z penalty Hünemeier - 54. Hazard, 57., 74. a 90+1. Sancho, 85. Hakimi, 89. Schmelzer).
31.05. Wolfsburg opustí stoper Knoche
Robin Knoche si může hledat nové angažmá. Bývalému německému mládežnickému reprezentantovi ve Wolfsburgu vyprší kontrakt a na jeho prodloužení se obě strany, také kvůli úsporám po pandemii koronaviru, nedohodly. (transfermarkt.de)
31.05. O Konrada se zajímají Hertha a Monaco
Konrad de la Fuente, jeden z čerstvých produktů barcelonské akademie La Masia, by mohl v příští sezoně hostovat v některém ze zahraničních klubů, aby dostal adekvátní herní praxi a mohl dál pracovat na svém rozvoji. Nejvážnějšími zájemci o 18letého útočníka s americkým pasem se zdají být berlínská Hertha a Monaco. (football-espana.net)
31.05. Flick: Statistiky mě nezajímají
Bayern Mnichov je po restartu 1. Bundesligy suverénní a potvrdil to i včera. Bavorský celek se příliš nezapotil proti Düsseldorfu, ten doma smetl 5:0 a v 29 kolech nastřílel 86 gólů, což se žádnému jinému německému týmu ještě nepodařilo. "Statistiky mě nezajímají. Jde mi hlavně o úspěšnou sezonu. Po zápase s Dortmundem (1:0) bylo důležité ukázat, že nepolevujeme. Chci hlavně zakončit úspěchem," řekl trenér Hansi Flick. (ČTK)
31.05. Bogarde si na své konto připsal jeden rekord
Hoffenheim včera vyhrál v Mainzu a premiérový start v německé nejvyšší soutěži si na své konto připsal Melayro Bogarde. Obránce se v osmnácti letech a dvou dnech stal nejmladším nizozemským fotbalistou, který kdy nastoupil k zápasu 1. Bundesligy, o titul přišel Daishawn Redan. (sport-express.ru)
31.05. Müller vytvořil nový rekord
Thomas Müller z Bayernu Mnichov včera proti Düsseldorfu zaznamenal další asistenci, v letošní sezoně pro své spoluhráče připravil už osmnáctý ligový gól a stal se novým rekordmanem 1. Bundesligy. Z prvního místa tabulek byl sesazen Kevin De Bruyne (17 asistencí v sezoně 2014/2015 v dresu Wolfsburgu).
31.05. Lewandowski si doplnil sbírku
Bayern Mnichov včera smetl Düsseldorf 5:0 a dvakrát se do listiny střelců zapsal Robert Lewandowski. Polský kanonýr zaplnil poslední bílé místo na své střelecké mapě: Düsseldorf byl posledním týmem ze současných 18 účastníků německé ligy, kterému ještě nedal gól. Potřeboval k tomu na sebe nezvykle dlouhou dobu - 423 minut. (ČTK)
30.05. Bayern přišel o obránce Hernándeze
Lucas Hernández na nějakou dobu zřejmě vypadne ze sestavy Bayernu Mnichov. Francouzský obránce musel v zápase s Fortunou Düsseldorf ze hry již po prvním poločase, na vině přitom bylo zranění třísel. (lequipe.fr)
30.05. Zasloužená výhra, zhodnotil Kohfeldt
Brémy nejtěsnějším poměrem vyhrály na Schalke a z posledních tří ligových zápasů vybojovaly cenných sedm bodů. "V druhém poločase jsme museli vystřídat dva zraněné, Schalke tlačilo, ale mělo jen jednu velkou šanci. Zasloužená výhra, ale klidní domů jet pořád nemůžeme," uvedl Florian Kohfeldt, jenž s Werderem bojuje o setrvání mezi německou elitou. (ČTK)