21. kolo

Hannover 96   -   VfL Wolfsburg

2 : 2 (1:2)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.00 - 3.00 - 3.60
Velice tvrdý zápas viděli diváci v Hannoveru. Z množství tvrdých, ale veskrze férových, soubojů vyplynulo i zranění wolfsburského Hofllanda. Skóre otevřeli hosté. Marcelino nahrál Hankemu a jeho střelu dorazil Klimowicz. Velikou zbraň domácích představují standardní situaci, dnes vyústily ve dva góly. Ve 22. minutě vznikl po rohovém kopu ve vápně velký zmatek a Balitsch pohotovou ranou vyrovnal. Už za tři minuty Lvi popět vedli. Po souhře Hankeho s Marcelinhem střílel volný Krzynowek k bližší tyči. Poté se mohl stejným způsobem jako kolega Balitsch prosadit Fahrenhorst, ale mířil vedle. Domácí stoper se dočkal až v 62. minutě, kdy roh usměrnil sítě stehnem.
Autor: Radim Šantrůček
Počet zobrazení: 880
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
19:18 Conti může opustit AC Milán
Obránce Andrea Conti by mohl ještě letos v létě opustit AC Milán. Nabídky má podle Gazzetty dello Sport z Parmy a německého Werderu Brémy. (gazzetta.it)
18:14 Frey bude hrát za Norimberk
Švýcarský útočník Michael Frey by měl hrát v této sezoně za Norimberk. Německý klub úspěšně jedná s Fenerbahce Istanbul o hostování s opcí. Pětadvacetiletý Frey už se dokonce objevil v Norimberku. (transfermarkt.de)
17:25 Bundesliga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů německé ligy: Brémy - Düsseldorf 1:3 (47. J. Eggestein - 36. Hennings, 52. Karaman, 64. Ayhan), Dortmund - Augsburg 5:1 (3. a 59. Alcácer, 51. Sancho, 57. Reus, 82. Brandt - 1. Niederlechner), Freiburg - Mainz 3:0 (81. Holer, 84. Schmid, 86. Waldschmidt z penalty), Leverkusen - Paderborn 3:2 (10. Bailey, 19. Havertz, 69. Volland - 15. Michel, 25. Mamba), Wolfsburg - 1. FC Köln 2:1 (16. Arnold, 60. Weghorst - 90. Terodde).
14:00 Sörensen má posílit Bern
Útočník německého 1. FC Köln Frederik Sörensen by měl posílit švýcarský klub Young Boys Bern. Sedmadvacetiletý Dán by v něm měl hostovat do konce sezony. Transfer má být oficiálně oznámen během víkendu. (transfermarkt.de)
11:38 Dijon má zájem o hostování Mendyla
Hamza Mendyl zřejmě po roce opustí Schalke. Marocký obránce má namířeno na hostování do Dijonu. (lequipe.fr)
09:53 Bayern chce opustit Sanches
Renato Sanches do včerejšího utkání Herthou BSC (2:2) zasáhl až v 85. minutě, načež vyjádřil svoji nespokojenost, Bayern Mnichov by tak mohl opustit. "Situace pro mě není dobrá, protože to samé se mi stalo podruhé v řadě. Bayern mě odmítl uvolnit, ale pět minut jako dnes mi nestačí, to je jediné, co k tomu mohu říct," vyjádřil touhu po změně dresu Sanches. (kicker.de)
16.08. Bayern znovu skóroval jako první
Dnes večer začal nový ročník německé nejvyšší soutěže a první gól dal opět Bayern Mnichov, skóre souboje s Herthou otevřel Robert Lewandowski. Bavorský celek vládne 1. Bundeslize a jakožto obhájce titulu pravidelně nastupuje k prvnímu zápasu nové sezony, první gól sezony dali jeho hráči už posedmé v řadě. (sport-express.ru)
16.08. Bundesliga - výsledek
Výsledek dnešního utkání německé ligy: Bayern - Hertha 2:2 (24. a 60. z penalty Lewandowski - 36. Ibišević, 38. Grujić).
16.08. Werner nakonec do Bayernu Mnichov?
Timo Werner je na odchodu z RB Lipsko a jednou z variant je přestup do Bayernu, tento transfer by nakonec mohl vyjít na pouhých 25 milionů eur. Německý útočník má smlouvu na poslední rok a kontrakt nehodlá prodloužit, vedle mnichovského celku se o něho zajímá například Valencia. (bild.de)
16.08. Coutinho směřuje do Bayernu Mnichov
Barcelona za několik desítek minut nastoupí v Bilbau proti tamnímu Athleticu a ani na lavičku neusedne Philippe Coutinho. Důvodem je odchod brazilského záložníka do Bayernu Mnichov, kluby jsou domluveny a hráč má v neděli odcestovat do Bavorska. (marca.com)