25.01.ČFSAE - Austrálie1:0901000000
29.01.SFKatar - SAE4:0900000000
celkem:5704000000
05.01. Soukup na úvod Asijského poháru remizoval
Český trenér Miroslav Soukup s reprezentací Bahrajnu remizoval v úvodním vystoupení na Asijském poháru s domácími Spojenými arabskými emiráty 1:1. S favoritem zápasu držel Bahrajn dlouho krok a v 78. minutě šel dokonce do vedení gólem Muhameda Rohaimího. Na posledních devět minut přišel do hry i bahrajnský útočník Jusúf Hilál, hráč Bohemians 1905. Soukupův tým ale výhru neudržel. Tři minuty před koncem odpískal rozhodčí penaltu za ruku a Ahmed Chalil zařídil dělbu bodů. Soukupův tým ale výhru neudržel. Tři minuty před koncem odpískal rozhodčí penaltu za ruku a Ahmed Chalil zařídil dělbu bodů (ČTK)
24.10.2018 Půlroční absence pro Abdulrahmana
Omar Abdulrahman si minimálně půl roku nezahraje. Ofenzivní tahoun Al-Hilalu a reprezentace Spojených arabských emirátů si přetrhl přední zkřížený vaz v koleni a s jistotou vynechá Asijský pohár národů. (lequipe.fr)
18.10.2017 Zaccheroni: Díváme se na budoucnost
Spojené arabské emiráty na Asijském poháru povede zkušený Alberto Zaccheroni, jenž se nechce ohlížet na neúspěšnou kvalifikaci o postup na MS 2018. "Je potřeba se zaměřit na budoucnost, ne na to, co se stalo. A setřást zklamání z absence na mistrovství světa," řekl ostřílený lodivod SAE. (ČTK)
16.10.2017 Spojené arabské emiráty převzal Zaccheroni
Alberto Zaccheroni se stal oficiálně novým trenérem Spojených arabských emirátů. Ostřílený lodivod, jenž na lavičce nahradil Edgarda Bauzu, podepsal smlouvu do roku 2019. (transfermarkt.de)
16.08.2015 SAE bude stavět stadion pro Asijský pohár
Nový 60tisícový stánek vyroste ve Spojených arabských emirátech u příležitosti konání Asijského poháru 2019; město Dubaj již vyhlásilo tender. Nová arena vyroste poblíž 25tisícového kriketového stadionu Dubai Sports City, který má šampionát rovněž hostit. (twitter.com/footynions)