TýmZVRPSB
 TýmZVRPSB
 TýmZVRPSB
01.12. FORTUNA:LIGA - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Bohemians 1905 - Karviná 3:0 (22. Puškáč, 24. Köstl, 81. Necid).
28.11. Škoda nenastoupil kvůli nemoci
Mladá Boleslav vyhrála v Jablonci (1:0), kde se musela obejít bez Milana Škody. Zkušenému útočníkovi vystavila stopku nemoc.
28.11. FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Hradec Králové - Karviná 1:0 (45+3. Rada), Jablonec - Mladá Boleslav 0:1 (51. Hlavatý), Slavia - Teplice 3:0 (16. Stanciu, 42. Kuchta, 84. Ousou), Sparta - Liberec 2:1 (5. Karabec, 80. Pulkrab - 33. Ch. Frýdek).
28.11. Bude tu tvrdý režim, prohlásil Rada
Jablonec prohrál s Mladou Boleslaví (0:1) a sérii bez vítězství prodloužil na devět ligových zápasů. "Přístup v prvním poločase byl takový, jaký jsme si představovali. Bylo tam nasazení i bojovnost a zasloužili jsme si minimálně jednu branku vstřelit. Ale to, co jsme předvedli po poločase, to bylo odstrašující a nedovedu si to vysvětlit. Jdeme z kabiny nabuzení, hecujeme se, ale přijde pět minut, tyčka nás nevaruje a pak gól. Dostáváme laciné branky a šance neproměňujeme. Krize přijde na každého, ale my se do ní dostáváme sami svou bohorovností. Není v kádru nikdo, kdo by zvedl hlavu a to mi vadí. Ale já necuknu a budu bojovat dál. Bude tu tvrdý režim. Hráči mají jedinou výhodu, je někdo nevyhodí," řekl po utkání jablonecký kouč Petr Rada. (ČTK)
28.11. Kadlec se vrátil do ligy
Útočník Václav Kadlec nastoupil za Mladou Boleslav poprvé od návratu k fotbalu do ligového utkání. V zápase v Jablonci vystřídal v 63. minutě Filu. Do dnešního dne byl jeho posledním ligovým startem duel Sparty s Plzní v březnu 2019.
27.11. Věřím, že nás to zase posílí, řekl Bílek
Plzeň po sérii ztrát rozstřílela Bohemians 1905 (6:0) a bodově se dotáhla na vedoucí Slavii. "Poslední tři čtyři zápasy nám výsledkově nevyšly. Proto jsem rád, že jsme to zvládli takovým způsobem. Jsem rád, že se střelecky prosadili hráči, kteří gól dlouho nedali. Bohemka se snažila hrát a presovat nás už na naší půlce. Jsem rád, že se nám podařilo z toho vycházet a jít třeba i do rychlejšího přechodu. Pak jsme trestali. Soucítím s Bohemkou, prohrát 0:6 venku je nepříjemné. Tenhle výsledek jsme i potřebovali před nadcházejícím zápasem na Slovácku. Věřím, že nás to zase posílí. Jsem rád, že jsme téměř kompletní a zdravotní stav hráčů je dobrý," zhodnotil utkání plzeňský trenér Michal Bílek. (ČTK)
27.11. FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: České Budějovice - Slovácko 3:2 (72. Valenta, 82. a 85. Bassey - 19. Kalabiška, 53. Sadílek), Pardubice - Olomouc 1:5 (16. Tischler - 13. Růsek, 23. Zmrzlý, 49. Poulolo, 68. González, 79. Látal), Zlín - Ostrava 2:2 (86. Procházka, 18. Tkáč - 16. Almási, 52. Azevedo z penalty), Plzeň - Bohemians 1905 6:0 (10. Pernica, 31. Kopic, 36. Mosquera, 62. Bucha, 64. Sýkora, 79. Kayamba).
27.11. Hložek variantou pro německé velkokluby
Adam Hložek je podle serveru Liga Insider preferovanou variantou pro Bayern Mnichov i Borussii Dortmund v případě, že danému klubu nevyjde příchod Adeyemiho ze Salzburgu (k němuž má mít blíže Dortmund). Dalším zájemcem je potom kromě West Hamu také Juventus. (ligainsider.de)
27.11. Bahovo zranění není vážné
Alexander Bah opouštěl utkání s Feyenoordem na nosítkách a se zafixovaným krkem, první vyšetření však včera nepotvrdilo žádné vážné obavy. Ve hře je dokonce Dánův start zítra s Teplicemi. (slavia.cz)
25.11. Sparta zaplatí pokutu čtyřicet tisíc korun
Pražská Sparta dostala od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 40.000 korun za chování fanoušků při utkání 14. kola proti Teplicím (4:2). Příznivci letenského celku pronesli na stadion pyrotechniku a její použití pak vedlo ke zdržení hry. Sparta byla potrestána za porušení povinnosti pořádajícího klubu. Sparta bude čelit i dalšímu trestu, protože disciplinárka s ní zahájila řízení kvůli obdobnému prohřešku fans v duelu 15. kola na hřišti Slovácka. Během utkání, ve kterém Pražané utrpěli debakl 0:4, navíc vnikli diváci ze sektoru pro hosty na hrací plochu. Sankce kvůli nesplnění povinností pořadatelského klubu hrozí také Slovácku a v souvislosti s děním v 15. ligovém kole zahájila disciplinárka řízení i s kluby Českých Budějovic, Ostravy a Zlína. (ČTK)