TýmZVRPSB
 TýmZVRPSB
 TýmZVRPSB
28.02. Horejše mrzela první půle
Trenér Českých Budějovic David Horejš po porážce s Baníkem Ostrava litoval nepovedeného prvního poločasu. "Za druhý poločas by výsledku remíza slušela. Ale ta první část byla z naší strany špatná, byli jsme zakřiknutí, byli jsme nervózní. Věřím, že na nás ta pozice nedolehla. Musíme uznat, že Baník má kvalitu, ale i tak jsme ve druhém poločase mohli vyrovnat," řekl Horejš. (ČTK)
28.02. FORTUNA:LIGA - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: České Budějovice - Ostrava 0:2 (41. Kuzmanovič, 89. Smola).
27.02. Program 26. kola FORTUNA:LIGY
Program 26. kola první fotbalové ligy:
Pátek 20. března:18:00: Liberec - Slovácko (ČT2).
Sobota 21. března: 14:30: Zlín - Ostrava, Olomouc - Příbram (oba O2TV Fotbal), 17:00: Slavia - Jablonec (O2 TV Sport).
Neděle 22. března: 14:30: Karviná - Sparta (O2 TV Sport), Teplice - Opava, Bohemians 1905 - České Budějovice (oba O2 TV Fotbal), 17:00: Plzeň - Mladá Boleslav (O2 TV Sport). (ČTK)
26.02. Trenér Teplic Hejkal má důvěru
Navzdory nepovedenému vstupu do jarní části první ligy má trenér fotbalistů Teplic Stanislav Hejkal důvěru vedení. Severočeši o tom informovali na svém webu. Teplice v úvodních dvou jarních kolech podlehly doma Olomouci 1:3 a v Karviné 0:3 a klesly na 12. místo v tabulce. Od první barážové pozice je dělí čtyři body. (ČTK)
25.02. Příbram odvolala trenéra Nádvorníka
Roman Nádvorník byl po necelém roce odvolán z funkce trenéra Příbrami. Klubu se pod jeho vedením nedaří a je na posledním místě tabulky, když z 22 zápasů uhrál jenom třináct bodů. (fkpribram.cz)
24.02. Mareš za osm žlutých karet vynechá dvě kola
Teplický Jakub Mareš se stal druhým hráčem v této sezoně první fotbalové ligy, který dostal osmou žlutou kartu. Ofenzivní opora Severočechů kvůli tomu musí vynechat nejbližší dvě kola. O polovinu nižší trest za čtyři napomínání si odpykají Petr Hronek z Bohemians 1905 a olomoucký Lukáš Greššák. V příštím zápase nebudou moci nastoupit ani dva vyloučení hráči z 22. kola - teplický Lukáš Mareček a jablonecký Jan Krob. (ČTK)
24.02. FORTUNA:LIGA - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Ostrava - Jablonec 1:1 (12. Kuzmanovič - 6. Kubista).
23.02. FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Karviná - Teplice 3:0 (18. Lingr, 22. Taiwo, 43. Janečka), Zlín - České Budějovice 2:3 (53. Simerský, 69. Džafić - 11. a 67. Mršić, 45. Havel), Olomouc - Sparta 1:0 (27. Chytil).
23.02. Karviná podle mě do ligy patří, řekl Jarábek
Další výhru má na kontě Karviná, která si tentokrát poradila s Teplicemi a ukazuje, že se chce mezi českou elitou udržet. "Věděli jsme, že jsme Teplice v ligové historii ještě neporazili, ale sérii jsme zbořili a jsme rádi. Takový zápas jako dnes se mi dobře hodnotí, z naší strany to byl kvalitní zápas, který měl tempo, hlavně v první půli. Musím všem poděkovat za odvedenou práci, kromě hráčů i realizačnímu týmu a lidem ve vedení. Dobrý vstup do jara je zásluha všech. Doufám, že v tom budeme pokračovat. Karviná podle mě do ligy patří, zázemím, fanoušky. Jsem o tom přesvědčený," řekl karvinský trenér Juraj Jarábek. (ČTK)