14.07.201220:18

Mladá Bolaslav - FK Varnsdorf 3:1

PŘÁTELSKY: FK Mladá Bolaslav - FK Varnsdorf 3:1 (1:1). Branky: 42. Nešpor z pen., 77. Mareš, 79. Magera - 19. Tvaroha. Sestava Ml. Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Johana, Šťastný, Tvrdý - Sedláček, Zbrožek - Štohanzl, Kulič, Ondřejka - Nešpor. II. poločas: Šeda - Bořil, Smejkal, Rolko, Šírl - Ščuk, Kúdela - Mareš, Magera, Sivrič - Chramosta. Trenér: Koubek.

14.07.201219:57

Turnaj v Hluboké nad Vltavou pro Chrudim

Přípravný turnaj v Hluboké nad Vltavou (hráno 2x40 minut):
Semifinále:
Dynamo České Budějovice - MFK Chrudim 0:2 (0:1).
Branky:
6. Jarosz, 64. Vladyka. Sestava Budějovic: Křížek - Riegel (41. Novák), Řepka, Lengyel, Hanzlík - Klesa (26. Němec), Zeba, Otepka (41. Řezníček, 62. Thomsen), Rakovan, Sandro - Markovič.

MAS Táborsko - Vysočina Jihlava 2:1 (0:1).
Branky:
48. Mráz, 73. Mach - 26. Tecl. Sestava Jihlavy: Blažek - Kryštůfek, Tlustý, Šourek, Gavrič - Masopust, Karlík, Koloušek, Kučera, Vaculík - Tecl.
o 3. místo:
Dynamo České Budějovice - Vysočina Jihlava 2:2 (1:2), na penalty 2:4.
Branky:
20. a 50. z pen. Markovič - 18. z pen. a 25. Mešanovič. Sestavy: Budějovice: Daněk - Novák, Řepka, Halama, Hanzlík - Markovič, Riegel (52. Held), Rakovan (47. Zeba), Otepka, Sandro (50. Funda) - Němec. Trenér: Cipro.
Jihlava: Hanuš - Da Silva, Obert, Fadrný, Helísek - Mešanovič, Jungr, Vacek, Kosak - Sedláček, Štancl. Trenér: Komňacký.

Finále:
MFK Chrudim - MAS Táborsko 1:1 (0:1), na penalty 5:4.
Branky:
78. Holub - 15. Strnad z pen.

14.07.201219:49

Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:1

PŘÁTELSKY: FC Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1). Branky: 52. Štěpán - 16. Švancara z pen. Sestavy: Brno: Hladký (46. Doležal) - Hyčka (65. Král), Pernica, P. Buchta (60. Šoljič), Husár - Glaser (60. Michna), Fall (65. Křeček), Zavadil (60. Lutonský), Mezlík - Švancara (46. Nekuda), Jurdík (60. Halaška). Trenér: Čuhel. Hradec Králové: Koubek - Holeš, Hochmeister, Fukal (46. Kaspřák), Pávek - Štěpán (64. Jedunov), Klapka (85. Schwarz), Strnad (46. Šisler), Zelený (72. Voltr), Harba (81. Zec) - Dvořák (71. Mrázek). Trenér: Plíšek.

14.07.201215:30

Jablonec - Volga 0:1

PŘÁTELSKY: Baumit Jablonec - FK Volga Nižnij Novgorod 0:1 (0:0). Branka: 90. Dvornekovič. Sestava Jablonce: Špit - Kysela, Simerský (55. Kubista), Drobanov (69. Simerský), Eliáš - Kopic, Vaněk, Valenta, Haurdič - Vukadinovič, Lafata. Trenér: Kotal.

13.07.201220:09

Hertha BSC - FK Teplice 0:1

PŘÁTELSKY: Hertha BSC - FK Teplice 0:1. Branka: 73. Mahmutovič. Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek, Lukáš, Rosa, Chovanec - Jursa, Ljevakovič - Dolejš (46. Krátký), Vachoušek, Vůch - Mahmutovič. Trenér: Přerost.

13.07.201211:18

Šírl se vrací do Mladé Boleslavi

Jenom několik týdnů strávil Radek Šírl v Plzni. Viktoria zkušeného obránce získala nedávno z Mladé Boleslavi, do stejného klubu ho nyní zapůjčila na roční hostování.

12.07.201220:42

Příbram - Aalen 0:0

PŘÁTELSKY: Příbram - Aalen 0:0. I. poločas: Hruška - Štochl, Hájovský, Kvída, Divíšek - Mareš, Lafrance, T. Pilík, Trapp - Perez, Šlapák. II. poločas: Rondzik - P. Pilík, Hájovský, Kvída, Mišůn - Řezáč, Trapp, Lafrance, Danoski - Kanu, Krbeček. Trenér: Vavruška.

12.07.201220:10

Olomouc - Pandurii Targu Jiu 2:2

PŘÁTELSKY: Sigma Olomouc - Pandurii Targu Jiu (Rum.) 2:2 (0:2). Branky Olomouce: 64. a 90. Ordoš obě z pen. Sestava Olomouce: Šustr (46. Blaha) - Vavřík, Dreksa, Šindelář, Hála - Pospíšil, Nepožitek, Heinz - Petr, Hubník (46. Ordoš), Tomeček (46. Tomeček).

12.07.201220:07

Vrbu mrzela porážka od Spartaku

Plzeň dnes v přípravném utkání podlehla 1:2 Spartaku Moskva. Jedinou její branku dal Pavel Horváth, smolařem byl naopak neúspěšný exekutor pokutového kopu Marek Bakoš. "Samozřejmě mě mrzí ten výsledek, který by především v momentě proměněné penalty vypadal úplně jinak. Nicméně těší mě, že jsme s takto kvalitním soupeřem odehráli velmi dobře utkání. S výjimkou úvodních patnácti minut, kdy jsme dopláceli na nekoncentrovaný vstup do zápasu, jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, v některých momentech jsme dokonce Spartak přehrávali," hodnotil utkání trenér Pavel Vrba.

12.07.201219:54

České Budějovice - Ingolstadt 0:2

PŘÁTELSKY: České Budějovice - Ingolstadt 0:2 (0:0). Sestava Č. Budějovic: Daněk (46. Křížek) - Riegel (46. Novák), Řepka (46. Halama), Lengyel, Hanzlík - Klesa (46. Hudson), Rýdel, Rakovan, Otepka (46. Zeba), Sandro (46. F. Němec) - Markovič (46. Řezníček). Trenér: Cipro.

12.07.201219:04

Chomutov - Sparta Praha 0:1

PŘÁTELSKY: Chomutov - Sparta Praha 0:1 (0:1). Branka: 9. Kweuke. Sestava Sparty: Vaclík - Gil (60. Vidlička), Jarošík (46. Zápotočný), Švejdík (46. Polom), Pamič (71. Hybš) - Kadeřábek (46. Kadlec), Matějovský (46. Grejciar), Holek (46. Hušbauer), Krejčí - Skalák - Kweuke (60. Kerič). Trenér: Lavička.

12.07.201218:46

Plzeň - Spartak Moskva 1:2

PŘÁTELSKY: Plzeň - Spartak Moskva 1:2 (1:1). Branky: 35. Horváth - 17. a 83. Emenike. Sestava Plzně: Bolek - Rajtoral (60. Řezník), Ševinský (60. Hejda), Procházka, Limberský - Darida (78. Wágner), Horváth (60. Hanousek) - Fillo (70. Štípek), Kolář (70. Hora), Malakjan (60. Zeman) - Ďuriš (60. Bakoš). Trenér: Vrba.

12.07.201215:19

Ostrava získala Bártu

Brankářskou dvojkou fotbalistů Ostravy bude Michal Bárta. Dvaadvacetiletý gólman by měl do Baníku přijít z Olomouce na roční hostování, které nyní kluby už jen papírově dolaďují. Bárta bude krýt záda Antonínu Bučkovi, který do sezony po návratu ze Sokolova vstoupí jako jednička.

12.07.201213:25

Gil se upsal Spartě na tři roky

Španělský pravý bek Pablo Gil už je hráčem pražské Sparty. Dosavadní obránce rezervy Realu Madrid uspěl na testech, ve středu absolvoval zdravotní prohlídku a dnes podepsal na Letné smlouvu na tři roky. Stal se po brankáři Marku Čechovi druhou letní posilou českého vicemistra.

12.07.201213:17

Ondrášek napevno hráčem Tromsø

Český legionář Zdeněk Ondrášek už dále nebude smluvně vázán k Českým Budějovicím. Jen čtyři dny poté, co vsítil branku Sogndalu, se stal kmenovým hráčem Tromsø, v jehož dresu měl po dodatečném prodloužení původně hostovat do srpna.

12.07.201210:19

Dukla získala španělského beka

Duklu Praha posílil španělský krajní obránce José Antonio Romera, který s klubem podepsal roční smlouvu s možností následné opce. Pětadvacetiletý hráč naposledy působil ve španělském celku Gandía ze třetí nejvyšší soutěže. Dukla ho testovala během letní přípravy a na soustředění v Rakousku s ním podepsala kontrakt. "Věříme, že do týmu přinese španělskou hravost a uděláme další krok k lepším výkonům a předvedené hře," uvedl generální ředitel Michal Šrámek.

11.07.201220:41

Baumit Jablonec - Novi Sad 2:2

PŘÁTELSKY: Baumit Jablonec - Novi Sad 2:2. Branky Jablonce: 25. Zoubele, 86. Vukadinovič. Sestava Jablonce: Valeš - Čížek, Štochl, Beneš, Novák - Kopic (75. Vukadinovič), Loučka, Piták, Jablonský - Lafata (75. Třešňák), Zoubele (75. Kovařík). Trenér: Kotal.

11.07.201220:03

1. FC Slovácko - SFC Opava 4:3

PŘÁTELSKY: 1. FC Slovácko - SFC Opava 4:3. Branky: 16. a 23. Došek, 27. Kovář, 45. Volešák z pen. - 1. Prokeš, 64. Žmolík, 67. Uvíra Sestava Slovácka: I. poločas: Heča - Jeleček, Trousil, Hoffman, Kuncl - Kerbr, Volešák, Trávník, Martykán - Došek, Kovář. II. poločas: Urbánek - Starý (81. Jeleček), Košút, Mezlík, Reinberk - Lukáš, Nessoumou, Daníček, Franta - Szmek, Čtvrtníček. Trenér: Soukup.

11.07.201220:02

Slavia Praha - Slovan Varnsdorf 5:0

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - Slovan Varnsdorf 5:0. Branky: 55. z pen., 76., 90. Juhar, 38. Milutinovič z pen., 72. vlastní Jakubovský. Sestava Slavie: I. poločas: Čontofalský - Dostál, Čepelák, Hubáček, Trubila - Nitrianský, Koreš, Milutinovič, Juhar - Vošahlík, Vlček. II. poločas: Berkovec - Dostál, Čepelák, Latka, Juhar - Tusjak, Frejlach, Zmrhal, Veselý - Vošahlík, Hurka. Trenér: Rada.

11.07.201219:33

FK Pardubice - Vysočina Jihlava 2:2

PŘÁTELSKY: FK Pardubice - Vysočina Jihlava 2:2. Branky: 29. Sklenář, 30. Petrus - 52. Tecl, 86. Kosak. Sestava Jihlavy: I. poločas: Hanuš - Helísek, Tlustý, Šourek, Gabriel - Rudnickij, Koloušek, Kučera, Vaculík - Konopek, Mešanovič. II. poločas: Rožník - Obert, Filip, Krištůfek, Gavrič - Masopust, Karlík, Jungr, Kosak - Tecl, Sedláček. Trenér: Komňacký.