MFK Karviná   -   Baník Ostrava

1 : 2 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 4.63 - 3.74 - 1.80
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (11 / 0 nových)
ratusek
24.11.2021 08:02
#
Tak co kucíí dnes? My 5 zápasů bez výhry, oni uplně bez výhry. Jinak než remízou to skončit nemůže.
#
Budínský - Ndefe, Svozil, Lischka,,Fleišman - Kaloč, Jánoš - Buchta, Tetour, Azevedo - Almásí

0:3
Almásí, Buchta, Fleišman
24.11.2021 16:07
#
Budínský - Ndefe, Svozil, Lischka. Fleišman - Kaloč - Azevedo, Kuzma, Budínský,Buchta - Klíma

#
Klíma musím říct dobře i herně, podrží balon, rozehraje.
Na druhou stranu Laco dost pokles formy od Liberce. Škoda... oba dva ve formě by byla fantazie.
07.12. Slavia zůstane v čínských rukou
Čínská státní společnost CITIC zůstane majoritním vlastníkem Slavie Praha. Úřadující český mistr sice v uplynulých dvou měsících jednal o vstupu americké investiční skupiny Blackstone, která později do jednání vstoupila pod záštitou sesterské společnosti Globalon, ovšem nakonec současný vlastník pražského klubu odprodej 50% podílu akcií odmítl. (seznamzpravy.cz)
05.12. FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Bohemians 1905 - Jablonec 1:2 (85. Hronek - 8. Čvančara, 45+1. Houska), Mladá Boleslav - Pardubice 2:3 (56. Ewerton, 90+2. Fila - 8. Cadu, 10. a 18. Chytil), Ostrava - České Budějovice 4:1 (2. Klíma, 7. Fleišman, 28. Buchta, 87. Kuzmanović - 86. Škoda), Slovácko - Plzeň 1:2 (90+3. Šašinka - 1. Havel, 69. Beauguel).
04.12. Jílek: V závěru nám došly síly
Sigma Olomouc se proti Slavii srdnatě bila, nakonec však ze zápasu s mistrem nebrala ani body. Takto utkání bilancoval olomoucký trenér Václav Jílek: "Úvod zápasu se nám povedl, hráli jsme to, na co jsme se chystali, byť nám chyběli hrotoví útočníci. Svojí pracovitostí to González s Daňkem zvládli výborně, hlavně na začátku. Od 20. minuty jsme neměli takovou kvalitu jako v úvodu. Zvolili jsme hodně náročný způsob hry a v závěru nám docházely síly a měli jsme toho plné zuby. Nestačilo to, shodou okolností bychom bod mohli uhrát. Chyběla nám ale kvalita v přechodové a útočné fázi, v dalším průběhu jsme nebyli nebezpeční. Co se týče inkasovaného gólu a možné ruky před tím, tak od toho je tu VAR, aby to posoudil, Pro mě je to z lavičky strašně daleko." (ČTK)
04.12. Mandous už šest zápasů nepřekonán
Aleš Mandous v brance Slavie v lize neinkasoval od pražského derby a dnešním čistým kontem na Andrově stadionu se dostal už na 588 ligových minut v řadě bez pokoření. Za poslední dekádu takhle vydrželi nepřekonáni pouze tři brankáři - Ondřej Kolář (2x), David Bičík a Milan Heča. (csfotbal.cz)
04.12. FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Karviná - Sparta 1:2 (78. Sinjavskij - 60. Pulkrab, 76. Haraslín), Liberec - Hradec 1:0 (38. Tupta), Teplice - Zlín 4:1 (61. Fortelný, 64. Shejbal, 68. Mareš, 90+3. Trubač - 57. Hrubý), Olomouc - Slavia 0:1 (56. Kuchta).
04.12. Jean Mangabeira střídal se zraněním
Karviná dohrává zápas se Spartou Praha bez Jeana Mangabeiry. Brazilský záložník po dvaceti minutách střídal s neupřesněným zraněním.
04.12. V Teplicích se začne se zpožděním
Zápas 17. kola první ligy mezi Teplicemi a Zlínem začne kvůli nepříznivému počasí o 20 minut později, než bylo plánováno. Utkání mělo mít původně výkop v 15:00. Tepličtí po vydatném sněžení musejí upravit hrací plochu, informovala v tiskové zprávě Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže. (ČTK)
01.12. FORTUNA:LIGA - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Bohemians 1905 - Karviná 3:0 (22. Puškáč, 24. Köstl, 81. Necid).
28.11. Škoda nenastoupil kvůli nemoci
Mladá Boleslav vyhrála v Jablonci (1:0), kde se musela obejít bez Milana Škody. Zkušenému útočníkovi vystavila stopku nemoc.
28.11. FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Hradec Králové - Karviná 1:0 (45+3. Rada), Jablonec - Mladá Boleslav 0:1 (51. Hlavatý), Slavia - Teplice 3:0 (16. Stanciu, 42. Kuchta, 84. Ousou), Sparta - Liberec 2:1 (5. Karabec, 80. Pulkrab - 33. Ch. Frýdek).