Česko - 1. Fotbalová liga 2019/2020 - výsledky, rozlosování

základní část

12.07.201918:00
FK Jablonec - Bohemians Praha 1905
2:0
13.07.201917:00
Baník Ostrava - Slovan Liberec
1:2
13.07.201917:00
1. FK Příbram - FK Teplice
1:1
13.07.201919:30
Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc
3:1
14.07.201916:30
FK Mladá Boleslav - MFK Karviná
1:0
14.07.201916:30
Dynamo České Budějovice - SFC Opava
0:1
14.07.201919:00
Sparta Praha - 1. FC Slovácko
0:2
15.07.201918:00
Fastav Zlín - Slavia Praha
0:1
19.07.201918:30
Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
1:2
20.07.201917:00
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
1:0
20.07.201917:00
SFC Opava - 1. FK Příbram
1:0
20.07.201917:00
1. FC Slovácko - Dynamo České Budějovice
0:2
20.07.201919:30
Sparta Praha - FK Jablonec
2:0
21.07.201916:30
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav
3:0
21.07.201919:00
FK Teplice - Slavia Praha
1:5
22.07.201918:00
MFK Karviná - Baník Ostrava
1:2
26.07.201918:30
Baník Ostrava - FK Teplice
0:1
27.07.201917:00
1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905
3:2
27.07.201917:00
Fastav Zlín - Slovan Liberec
2:1
27.07.201919:30
Viktoria Plzeň - MFK Karviná
3:2
28.07.201916:30
FK Jablonec - 1. FC Slovácko
6:0
28.07.201916:30
FK Mladá Boleslav - SFC Opava
4:1
28.07.201919:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
1:0
29.07.201918:00
Dynamo České Budějovice - Sparta Praha
2:2
02.08.201918:00
SFC Opava - Baník Ostrava
0:2
03.08.201917:00
1. FC Slovácko - Fastav Zlín
1:0
03.08.201917:00
Slovan Liberec - Sigma Olomouc
0:1
03.08.201919:30
Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň
0:0
04.08.201916:30
MFK Karviná - Slavia Praha
0:0
04.08.201916:30
Dynamo České Budějovice - FK Jablonec
1:1
04.08.201919:00
Sparta Praha - 1. FK Příbram
3:0
09.08.201918:00
Fastav Zlín - FK Teplice
1:0
10.08.201915:00
Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905
4:2
10.08.201917:00
Sigma Olomouc - MFK Karviná
1:1
10.08.201917:00
1. FK Příbram - Dynamo České Budějovice
2:0
10.08.201919:30
Slavia Praha - Slovan Liberec
1:0
11.08.201916:30
Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
0:2
11.08.201916:30
FK Jablonec - SFC Opava
2:1
11.08.201919:00
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
4:3
16.08.201918:00
Dynamo České Budějovice - Slavia Praha
0:3
17.08.201917:00
SFC Opava - Fastav Zlín
0:3
17.08.201917:00
1. FC Slovácko - 1. FK Příbram
2:0
17.08.201919:30
Bohemians Praha 1905 - Sigma Olomouc
3:2
18.08.201915:00
Sparta Praha - Baník Ostrava
2:0
18.08.201917:00
MFK Karviná - Slovan Liberec
0:1
18.08.201917:00
FK Jablonec - FK Mladá Boleslav
2:1
18.08.201919:00
FK Teplice - Viktoria Plzeň
1:1
23.08.201918:00
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
3:0
23.08.201918:00
Sigma Olomouc - FK Teplice
2:0
24.08.201917:00
Fastav Zlín - MFK Karviná
1:4
24.08.201917:00
1. FK Příbram - FK Jablonec
4:0
24.08.201919:30
Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
4:0
25.08.201916:30
Viktoria Plzeň - SFC Opava
4:0
25.08.201916:30
FK Mladá Boleslav - Dynamo České Budějovice
4:2
25.08.201919:00
Slovan Liberec - Sparta Praha
3:1
31.08.201915:00
Bohemians Praha 1905 - Slovan Liberec
2:1
31.08.201917:00
1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav
1:1
31.08.201919:30
1. FK Příbram - Viktoria Plzeň
1:2
01.09.201916:30
SFC Opava - Slavia Praha
1:1
01.09.201916:30
FK Teplice - MFK Karviná
0:0
01.09.201916:30
FK Jablonec - Baník Ostrava
2:1
01.09.201916:30
Dynamo České Budějovice - Fastav Zlín
2:0
01.09.201919:00
Sparta Praha - Sigma Olomouc
3:3
13.09.201918:00
Sigma Olomouc - SFC Opava
2:0
14.09.201916:30
Slovan Liberec - FK Teplice
1:1
14.09.201916:30
FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram
6:0
14.09.201919:00
Slavia Praha - 1. FC Slovácko
3:0
15.09.201915:00
MFK Karviná - Bohemians Praha 1905
0:0
15.09.201915:00
Fastav Zlín - Sparta Praha
0:2
15.09.201917:00
Baník Ostrava - Dynamo České Budějovice
2:1
16.09.201918:00
Viktoria Plzeň - FK Jablonec
3:2
18.09.201918:00
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
2:0
20.09.201918:00
Bohemians Praha 1905 - Fastav Zlín
2:2
21.09.201916:30
1. FC Slovácko - FK Teplice
1:1
21.09.201916:30
SFC Opava - Slovan Liberec
1:1
21.09.201916:30
1. FK Příbram - MFK Karviná
0:2
21.09.201919:00
Dynamo České Budějovice - Viktoria Plzeň
0:3
22.09.201915:30
FK Mladá Boleslav - Baník Ostrava
2:0
22.09.201918:00
Sparta Praha - Slavia Praha
0:3
23.09.201918:00
FK Jablonec - Sigma Olomouc
2:2
27.09.201918:00
FK Teplice - Bohemians Praha 1905
1:0
28.09.201916:30
Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko
2:2
28.09.201916:30
Fastav Zlín - FK Jablonec
0:1
28.09.201919:00
Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
1:0
29.09.201915:30
MFK Karviná - SFC Opava
1:1
29.09.201918:00
Viktoria Plzeň - Sparta Praha
1:0
30.09.201918:00
Slovan Liberec - Dynamo České Budějovice
4:2
30.09.201918:00
Baník Ostrava - 1. FK Příbram
3:0
04.10.201918:00
1. FC Slovácko - Slovan Liberec
3:1
05.10.201916:30
SFC Opava - FK Teplice
0:1
05.10.201916:30
Baník Ostrava - Fastav Zlín
4:0
05.10.201916:30
1. FK Příbram - Sigma Olomouc
0:0
05.10.201919:00
Sparta Praha - MFK Karviná
4:0
06.10.201915:30
FK Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň
2:1
06.10.201915:30
Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905
3:2
06.10.201918:00
FK Jablonec - Slavia Praha
0:2
19.10.201914:30
Slovan Liberec - FK Jablonec
2:2
19.10.201916:30
Sigma Olomouc - Dynamo České Budějovice
1:3
19.10.201916:30
Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav
0:2
19.10.201919:00
Slavia Praha - 1. FK Příbram
3:1
20.10.201915:30
Bohemians Praha 1905 - SFC Opava
1:0
20.10.201915:30
MFK Karviná - 1. FC Slovácko
0:2
20.10.201915:30
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
3:0
20.10.201918:00
FK Teplice - Sparta Praha
1:1
25.10.201918:00
FK Jablonec - FK Teplice
4:1
26.10.201914:30
1. FC Slovácko - SFC Opava
4:0
26.10.201914:30
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
2:2
26.10.201914:30
1. FK Příbram - Fastav Zlín
0:0
26.10.201917:00
Sparta Praha - Bohemians Praha 1905
4:0
27.10.201914:30
FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec
1:3
27.10.201914:30
Dynamo České Budějovice - MFK Karviná
3:0
27.10.201917:00
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
0:1
01.11.201918:00
Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko
0:0
02.11.201914:30
Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav
2:2
02.11.201917:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
4:0
03.11.201914:30
FK Teplice - Dynamo České Budějovice
1:3
03.11.201914:30
MFK Karviná - FK Jablonec
0:1
03.11.201914:30
Slovan Liberec - 1. FK Příbram
3:2
03.11.201917:00
SFC Opava - Sparta Praha
0:1
04.11.201918:00
Fastav Zlín - Viktoria Plzeň
1:1
08.11.201918:00
Baník Ostrava - MFK Karviná
3:0
08.11.201918:00
FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905
2:1
09.11.201914:30
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
1:0
09.11.201914:30
1. FK Příbram - SFC Opava
0:0
09.11.201917:00
FK Jablonec - Sparta Praha
2:2
10.11.201914:30
Viktoria Plzeň - Slovan Liberec
4:1
10.11.201914:30
Dynamo České Budějovice - 1. FC Slovácko
2:0
10.11.201917:00
Slavia Praha - FK Teplice
3:0
22.11.201918:00
Sparta Praha - Dynamo České Budějovice
3:3
23.11.201914:30
SFC Opava - FK Mladá Boleslav
1:0
23.11.201914:30
Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram
1:0
23.11.201914:30
Slovan Liberec - Fastav Zlín
5:0
23.11.201917:00
Sigma Olomouc - Slavia Praha
0:0
24.11.201914:30
FK Teplice - Baník Ostrava
1:1
24.11.201917:00
MFK Karviná - Viktoria Plzeň
1:1
25.11.201918:00
1. FC Slovácko - FK Jablonec
1:1
29.11.201918:00
Baník Ostrava - SFC Opava
0:0
30.11.201914:30
Fastav Zlín - 1. FC Slovácko
2:1
30.11.201914:30
Sigma Olomouc - Slovan Liberec
1:0
30.11.201917:00
1. FK Příbram - Sparta Praha
0:1
01.12.201914:30
Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905
1:0
01.12.201914:30
FK Mladá Boleslav - FK Teplice
3:1
01.12.201914:30
FK Jablonec - Dynamo České Budějovice
0:1
01.12.201917:00
Slavia Praha - MFK Karviná
2:0
06.12.201917:30
Bohemians Praha 1905 - Baník Ostrava
0:2
06.12.201919:30
Slovan Liberec - Slavia Praha
0:3
07.12.201914:30
FK Teplice - Fastav Zlín
2:1
07.12.201914:30
SFC Opava - FK Jablonec
1:2
07.12.201917:00
1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň
2:1
08.12.201914:30
MFK Karviná - Sigma Olomouc
1:1
08.12.201914:30
Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram
2:0
08.12.201917:00
Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
5:2
13.12.201918:00
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec
2:3
14.12.201914:30
Slovan Liberec - MFK Karviná
3:0
14.12.201914:30
Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905
1:1
14.12.201914:30
Fastav Zlín - SFC Opava
2:0
14.12.201914:30
1. FK Příbram - 1. FC Slovácko
1:4
14.12.201917:00
Baník Ostrava - Sparta Praha
0:0
15.12.201914:30
Viktoria Plzeň - FK Teplice
1:1
15.12.201917:00
Slavia Praha - Dynamo České Budějovice
4:1
14.02.202018:00
Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav
3:0
15.02.202014:30
1. FC Slovácko - Baník Ostrava
0:1
15.02.202014:30
FK Teplice - Sigma Olomouc
1:3
15.02.202014:30
MFK Karviná - Fastav Zlín
2:0
15.02.202017:00
Sparta Praha - Slovan Liberec
0:2
16.02.202014:30
SFC Opava - Viktoria Plzeň
0:3
16.02.202017:00
Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha
1:0
17.02.202018:00
FK Jablonec - 1. FK Příbram
4:0
22.02.202014:30
FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko
0:0
22.02.202014:30
Slavia Praha - SFC Opava
2:0
22.02.202014:30
Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905
3:1
22.02.202016:30
Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram
4:0
23.02.202014:30
MFK Karviná - FK Teplice
3:0
23.02.202014:30
Fastav Zlín - Dynamo České Budějovice
2:3
23.02.202017:00
Sigma Olomouc - Sparta Praha
1:0
24.02.202018:00
Baník Ostrava - FK Jablonec
1:1
28.02.202018:00
Dynamo České Budějovice - Baník Ostrava
0:2
29.02.202014:30
SFC Opava - Sigma Olomouc
2:1
29.02.202014:30
FK Jablonec - Viktoria Plzeň
1:2
29.02.202014:30
1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav
0:0
29.02.202017:00
Sparta Praha - Fastav Zlín
2:2
01.03.202014:30
1. FC Slovácko - Slavia Praha
2:0
01.03.202017:00
Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná
0:0
07.03.202014:30
Fastav Zlín - Bohemians Praha 1905
2:3
07.03.202014:30
Sigma Olomouc - FK Jablonec
1:1
07.03.202017:00
Viktoria Plzeň - Dynamo České Budějovice
1:0
08.03.202014:30
Slovan Liberec - SFC Opava
4:0
08.03.202014:30
MFK Karviná - 1. FK Příbram
2:0
08.03.202015:00
FK Teplice - 1. FC Slovácko
0:0
08.03.202017:00
Slavia Praha - Sparta Praha
1:1
09.03.202018:00
Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
2:3
23.05.202018:00
FK Teplice - Slovan Liberec
2:0
26.05.202018:00
1. FC Slovácko - Sigma Olomouc
0:0
26.05.202018:00
FK Jablonec - Fastav Zlín
1:0
26.05.202018:00
1. FK Příbram - Baník Ostrava
0:0
26.05.202020:00
FK Mladá Boleslav - Slavia Praha
0:1
27.05.202018:00
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice
4:0
27.05.202018:00
SFC Opava - MFK Karviná
0:0
27.05.202018:00
Dynamo České Budějovice - Slovan Liberec
0:1
27.05.202020:00
Sparta Praha - Viktoria Plzeň
1:2
30.05.202014:00
Sigma Olomouc - 1. FK Příbram
1:2
30.05.202016:00
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
3:1
30.05.202016:00
Fastav Zlín - Baník Ostrava
1:1
30.05.202018:00
Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
7:1
30.05.202020:00
Slavia Praha - FK Jablonec
5:0
31.05.202014:00
FK Teplice - SFC Opava
2:2
31.05.202016:00
Bohemians Praha 1905 - Dynamo České Budějovice
3:2
31.05.202018:00
MFK Karviná - Sparta Praha
1:4
02.06.202018:00
FK Jablonec - Slovan Liberec
0:1
02.06.202018:00
FK Mladá Boleslav - Fastav Zlín
1:1
02.06.202020:00
1. FK Příbram - Slavia Praha
0:1
03.06.202018:00
SFC Opava - Bohemians Praha 1905
0:1
03.06.202018:00
1. FC Slovácko - MFK Karviná
2:0
03.06.202018:00
Dynamo České Budějovice - Sigma Olomouc
2:0
03.06.202018:00
Baník Ostrava - Viktoria Plzeň
0:2
03.06.202020:00
Sparta Praha - FK Teplice
3:0
06.06.202016:00
Fastav Zlín - 1. FK Příbram
1:0
06.06.202018:00
Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav
2:2
06.06.202020:00
Bohemians Praha 1905 - Sparta Praha
0:1
07.06.202015:00
SFC Opava - 1. FC Slovácko
1:1
07.06.202015:00
MFK Karviná - Dynamo České Budějovice
0:0
07.06.202017:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
2:3
07.06.202017:00
FK Teplice - FK Jablonec
1:2
07.06.202019:00
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
0:0
10.06.202018:00
Sparta Praha - SFC Opava
2:0
10.06.202018:00
1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905
1:2
10.06.202018:00
Dynamo České Budějovice - FK Teplice
3:1
10.06.202018:00
FK Jablonec - MFK Karviná
1:0
10.06.202018:00
1. FK Příbram - Slovan Liberec
2:1
10.06.202018:00
FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
0:2
10.06.202018:00
Baník Ostrava - Slavia Praha
2:2
10.06.202018:00
Viktoria Plzeň - Fastav Zlín
3:0
14.06.202017:00
1. FC Slovácko - Sparta Praha
0:2
14.06.202017:00
Slavia Praha - Fastav Zlín
1:0
14.06.202017:00
Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
0:1
14.06.202017:00
Slovan Liberec - Baník Ostrava
0:0
14.06.202017:00
MFK Karviná - FK Mladá Boleslav
2:2
14.06.202017:00
FK Teplice - 1. FK Příbram
4:0
14.06.202017:00
Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
3:0
14.06.202017:00
SFC Opava - Dynamo České Budějovice
2:0
13:06 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 4:1
Přípravné utkání:
Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 4:1 (3:0).
Branky:
24. a 41. Mosquera, 34. Hilál, 75. Rabušic - 51. Zoubele.
Sestava Liberce: Knobloch (65. Hasalík) - Koscelník (46. Kosek), Fukala (46. Dvořák), Kačaraba, Mikula - Mosquera (46. Šulc), Adekuoroye, Barac (46. Černický), Pešek (46. Csano, 68. Králíček) - Hilál (46. Rondič), Matoušek (46. Rabušic). Trenér: Hoftych. (ČTK)
12:45 Baník Ostrava - Fotbal Třinec 8:0
Přípravné utkání:
Baník Ostrava - Fotbal Třinec 8:0 (2:0).
Branky:
71. a 87. Tijani, 9. Chvěja, 34. Buchta, 48. Holzer, 65. Juroška, 73. Potočný, 90. De Azevedo.
Sestava Ostravy: Murin - Fillo (46. Juroška), Svozil (46. Šindelář), Azackij, Granečný (46. Holzer) - Kaloč (59. Jánoš), Jirásek (46. Drozd) - Chvěja (59. Potočný), Buchta (59. Reiter), Lalkovič (59. De Azevedo) - Smola (46. Tijani). Trenér: Kozel. (ČTK)
11:59 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:2
Přípravné utkání:
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0).
Branky:
70. Růsek, 82. Ševčík.
Sestavy:
Olomouc:
I. poločas:
Mandous - Radek Látal, Hubník, Jemelka, Vepřek - Zifčák, Daněk, Houska, Hála, Chytil - Radič (30. Nešpor).
II. poločas: Reichl - Zmrzlý, David (73. Daněk), Greššák, Sladký - Breite - Šíp, Hapal, Falta, Zahradníček - Nešpor (61. Yunis). Trenér: Radoslav Látal.
Brno:
I. poločas:
Šustr - Štepanovský, Dreksa, Šural, Moravec - Sedlák, Čermák - Hladík, Koudelka, Fousek (17. Šumbera) - Přichystal.
II. poločas: Floder - Bariš, Dreksa (61. Šural), Endl, Moravec (61. Jambor) - Vintr, Vaněk, Čermák (61. Ševčík), Šumbera - Růsek, Zikl. Trenér: Machálek. (ČTK)
04.08. Bohemians 1905 - Chrudim 4:0
Přípravné utkání v v Mníchově Lehotě (Slovensko):
Bohemians Praha 1905 - MFK Chrudim 4:0 (3:0)
Branky:
20., 32. a 40. Puškáč, 57. Hronek.
Sestava Bohemians 1905:
I. poločas:
Le Giang - Hůlka, Bederka, Pokorný - Bartek, Vacek, Hašek, Ljovin, Schumacher - Puškáč, Koubek.
II. poločas: Valeš - Köstl, Krch, Vondra - Dostál, Hronek, Jindřišek, Květ, Vaníček - Keita, Ugwu. Trenér: Klusáček. (ČTK)
04.08. Program letní přípravy Příbrami
Program letní přípravy 1. FK Příbram:
5. - 6. srpna: fyzické testy,
7. srpna: začátek přípravy,
15. srpna: Příbram - Dukla Praha (17:00). (ČTK)
03.08. Sparťané znají jména soupeřů pro přípravu
Fotbalisté Sparty nakonec na soustředění v Rakousku odehrají jen tři přípravné zápasy místo původně plánovaných čtyř. Pražané se postupně utkají s Olimpijí Lublaň, Ferencvárosem Budapešť a Wolfsbergerem. Letenští odcestují na herní kemp v úterý a vrátí se příští týden v pátek. Všechny tři zápasy se kvůli opatřením proti šíření nového typu koronaviru budou hrát za zavřenými dveřmi bez diváků. Letenští o tom informovali na sociální síti. Na úvod sparťané ve čtvrtek změří síly s Olimpijí Lublaň, která do posledního kola bojovala o slovinský titul, ale nakonec skončila až třetí. V neděli se Pražané utkají s maďarským šampionem Ferencvárosem a příští středu je čeká souboj s třetím celkem uplynulé sezony rakouské ligy Wolfsbergerem. (ČTK)
03.08. Moravec posílil Zbrojovku Brno
Fotbalisty Brna posílil obránce či záložník Jan Moravec, který naposledy působil v Karviné. Odchovanec Bohemians 1905 podepsal s nováčkem soutěže dvouletou smlouvu. Po absolvování zdravotní prohlídky se připojí k druhému týmu uplynulé druholigové sezony v úterý. (ČTK)
03.08. Ústí nad Labem si vypůjčilo Kušeje
Zajímavou akvizici získalo Ústí nad Labem, na roční hostování přichází Vasil Kušej. Mladý český útočník se neprosadil do prvního týmu Dynama Drážďany, loni si příliš nezahrál ani během hostování v druholigovém rakouském Innsbrucku. (dynamo-dresden.de)
03.08. Program letní přípravy Karviné
Program letní přípravy MFK Karviná:
8. srpna: Karviná - Líšeň (11:00),
12. srpna: Karviná - Jastrzebie,
15. srpna: Karviná - Třinec. (ČTK)
01.08. Olomouc - Trnava 1:1
Přípravné utkání v Rakvicích:
Sigma Olomouc - Trnava 1:1 (0:0)
Branky:
58. Zifčák - 81. Pačinda z pen.
Sestava Olomouce:
I. poločas:
Mandous - Hubník, Beneš, Vepřek - Zahradníček, Greššák, Daněk, González, Hála, Falta - Yunis.
II. poločas: Reichl - Kerbr, Jemelka (78. Greššák), David - Sladký, Zmrzlý, Breite, Chytil, Šíp - Zifčák, Nešpor. Trenér: Radoslav Látal. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
22.08.?
MFK Karviná - Baník Ostrava
info
22.08.?
Č. Budějovice - Slavia Praha
info
22.08.?
FK Jablonec - FK Pardubice
info
22.08.?
1. FK Příbram - FK Teplice
info
22.08.?
Zbrojovka Brno - Sparta Praha
info
22.08.?
Bohemians 1905 - Ml. Boleslav
info
22.08.?
Sigma Olomouc - Slovan Liberec
info
22.08.?
Fastav Zlín - 1. FC Slovácko
info
22.08.?
Viktoria Plzeň - SFC Opava
info
Všechny zápasy
Anketa
Udrží se Pardubice ve FORTUNA:LIZE?
Hlasovat