FK Jablonec - FK Teplice
26.10.2019?
Dynamo České Budějovice - MFK Karviná
19.10. Česká liga - výsledky
Výsledky dnešních utkání české ligy: Liberec - Jablonec 2:2 (51. Mikula, 57. Pešek - 44. Sýkora, 52. Kratochvíl), Olomouc - České Budějovice 1:3 (50. vlastní Sivok - 19. a 75. Schranz, 62. Brandner), Zlín - Mladá Boleslav 0:2 (26. Komličenko, 89. Bucha), Slavia - Příbram 3:1 (63. z penalty a 73. Souček, 68. vlastní Kodr - 31. Michal Škoda).
15.10. Program 16. kola FORTUNA:LIGY
Upřesněný program 16. kola české nejvyšší soutěže:
Pátek 8. listopadu:

18:00 Ostrava - Karviná (O2 TV Fotbal), Mladá Boleslav - Bohemians 1905 (ČT Sport).
Sobota 8. listopadu:
14:30 Zlín - Olomouc, Příbram - Opava (oba O2 TV Fotbal),
17:00 Jablonec - Sparta (O2 TV Sport).
Neděle:
14:30 Plzeň - Liberec (O2 TV Sport), České Budějovice - Slovácko (O2 TV Fotbal),
17:00 Slavia - Teplice (O2 TV Sport). (ČTK)
11.10. Slovan Liberec - Varnsdorf 0:0
Přípravné utkání v Raspenavě:
Slovan Liberec - Varnsdorf 0:0.
Sestava Liberce:
Knobloch - Mikula (46. Koscelník), Kačaraba, Karafiát (46. Dvořák), Hybš (61. Gembický) - Breite (46. Černický), Beran (46. Nešický) - Pešek (61. Ju Kang-hjon), Baluta (61. Musa), Potočný (46. Malinský) - Kuchta. Trenér: Hoftych. (ČTK)
10.10. Brno - Olomouc 2:0
PŘÁTELSKY:
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:0 (2:0).
Branky:
13. a 22. Přichystal.
Sestava Olomouce:
I. poločas:
Buchta - Štěrba, Beneš, Greššák - Radek Látal, Houska, González, Texl, Kerbr - Plšek, Tandir.
II. poločas: Mandous - Radek Látal, Štěrba, Jemelka, Vepřek - Zahradníček, Greššák, Chytil, Zlatohlávek, Texl - Yunis. Trenér: Radoslav Látal. (ČTK)
10.10. Disciplinární komise zrušila trest Shejbala
Podle disciplinární komise Ligové fotbalové asociace byl teplický obránce Jan Shejbal v duelu 12. ligového kola s Opavou vyloučen neoprávněně, a proto bude moci v příštím zápase hrát. Disciplinární komise tak potvrdila úterní stanovisko komise rozhodčích FAČR, která uvedla, že sudí Ondřej Berka udělil Shejbalovi červenou kartu chybně. Shejbal byl vyloučen v 72. minutě po souboji s domácím Karolem Mondekem. (ČTK)
10.10. České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:3
Přípravné utkání:
Dynamo České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:3 (1:2).
Branky:
28. Ledecký - 4. Halgoš, 25. Martan, 82. Urbanec.
Sestava Č. Budějovic:
I. poločas:
Křížek - Čolič, Kulhánek, Sivok, Novák - Čavoš, Kladrubský - Delarge, Schranz, Mršič - Ledecký.
II. Poločas: Staněk - Čolič, Havel, Novák, Helešic - Javorek, Kladrubský - Ekpai, Brandner, Mršič - Táborský. Trenér: Horejš. (ČTK)
10.10. Program 15. kola první ligy
Program 15. kola první ligy:
Pátek 1. listopadu:
Bohemians Praha 1905 - Slovácko (ČT sport).
Sobota 2. listopadu:
14:30 Olomouc - Mladá Boleslav (O2 TV Fotbal),
17:00 Slavia - Ostrava (O2 TV Sport).
Neděle 3. listopadu:
14:30 Teplice - České Budějovice, Karviná - Jablonec, Liberec - Příbram (vše O2 TV Fotbal),
17:00 Opava - Sparta (O2 TV Sport).
Pondělí 4. listopadu:
18:00 Zlín - Plzeň (O2 TV Sport). (ČTK)
07.10. Csaplár má být ve Zlíně odvolán
Další trenérská rošáda se připravuje ve FORTUNA:LIZE. Zlín podle posledních zpráv chystá odvolání Josefa Csaplára, kterého by měl nahradit dosavadní asistent Jan Kameník, jenž má vést už dnešní podvečerní trénink. (isport.cz)
06.10. Příbram se musí obejít bez trojice hráčů
Příbrami bude v příštím ligovém utkání na Slavii chybět kvůli čtyřem žlutým kartám v sezoně hned trojice hráčů Jan Rezek, Karel Soldát a Jaroslav Tregler. V dresu domácích si jednozápasový trest za stejný prohřešek odpyká Jan Bořil. Čtvrtou žlutou kartu v sezoně ve 12. kole dostali i českobudějovický Petr Javorek, Michael Ugwu z Bohemians 1905, liberecký Petar Musa a opavský Karol Mondek. (ČTK)
06.10. Soupeř vyhrál zaslouženě, přiznal Rada
Jablonec doma více než hodinu držel se Slavií nerozhodný výsledek, nakonec ale dvakrát inkasoval a lídrovi soutěže podlehl. "Slavia je tým, který vládne lize. My jsme se po těch změnách, které jsme museli udělat, připravovali na to, že chceme hrát z bloku, abychom to zbytečně neotvírali. Věděli jsme, že Slavia je rychlostně velmi nebezpečná. Do 20. až 25. minuty se nám to dařilo, nepouštěli jsme Slavii do velkých šancí. Jednu velkou šanci měl ve 45. minutě Souček, který hlavičkoval a nás podržel Vlasta Hrubý. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že bychom chtěli dál pokračovat. Aby čas běžel, Slavia se tlačila víc dopředu a otvírala to vzadu. První gól, který přišel v 70. minutě, asi rozhodl o zápasu. Mysleli jsme si, že to budeme držet déle. Za tři minuty jsme dostali druhý gól. Pak jsme poslali na hřiště Chramostu, který měl jednu dobrou střelu, ale gólman Kolář ji chytil. Pokud se Slavia dostane do vedení, pak už je to těžké. Všichni víme, že za 12 kol dostala jen dva góly, je silná v obraně. Mrzí nás, že jsme prohráli, ale soupeř vyhrál zaslouženě," uvedl kouč Petr Rada. (ČTK)