FK Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:4

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (21)

Rozhodčí daruje Spartě opět nějakou tu penaltičku, ale na výhru to stačit nebude.

1:1

popltak

Acertea Ještě ti to není trapné? V 7:00 se přihlásíš a za minutu okomentuješ Spartu.. Předtím 2 články o Slavii a nic..

0:2 ... Boleslav je ještě marnější než my.

Tip 2..1:3

Jestli někdo kope penalty který nejsou, a nebo jsou velice podezřelé, tak je to FC Viktoria Plzeň. A ne AC Sparta Praha. A jestli narážíš na D. Lafatu, tak to je frajer, protože to uznal a dostal zato trest, který ihned přijal a ne jako D. Limberský, kterej řekne v pozápasovém rozhovoru, že to byla jasná penalta. A co taková D. Damková, která při zápasech Plzně sedí v hledišti a ještě s tím vocasem z FAČRu, docela divný ne.......

Pro Oblomov.

prosím nech se vyšetřit než někomu ublížíš jo

jasná 2. Tip 0:2

martin1

1:2 (11. Chramosta - 44. Lafata, 89. z pen. Dočkal)

patrikhm

Dočkal to bude kopat v 96.minutě prodloužení.. Zkrátka prodlužuje se dokud Sralta nevyhraje

0:1

0:2 Sparta má nejlepší obranu v lize . Bolka zase v utoku moc nešlape

martin1

To 1. je vtip ne?

Bohužel je to tak.

Jsem velmi zvědav na seatavu Sparty, pod Ščasným se téměř nedá odhadnout. Přesto se o to pokusím:

V brance Bičík

Obrana: Mareček, Brabec, Hybš

Záloha: Vácha, Frýdek, Matějovský, Hušby, Costa

Útok: Lafi, Krejčí

tip 1:2

Boleslav je fakt marná 0:2

tak koukám, že v letošní sezóně má všechny rozhodčí koupená Sparta (v minulé to měli Sparta, Plzeň a Jablonec tak nastejnou)......prostě škoda mluvit ta naše žumpa liga a pok tak dopadá v Evropě hnus