04.03.2012 17:00 CET
3 : 2
(2:1)

Boleslav poráží Slavii

Napínavé utkání s pěti brankami viděli dnes večer diváci v Mladé Boleslavi. Hostující Slavia dokázali dvakrát vyrovnat, na třetí branku už odpověď nenašla.

Už po sedmi minutách mohli jít domácí do vedení, Ščukova střela ale mířila vedle brány Kamila Čontofalský. Už o minutu později mohla opět domácí Boleslav vést. Do brány míč ale nedostali ani Kúdela, ani Chramosta.

V desáté minutě se už ale Boleslav mohla radovat z prvního gólu. Obránce Kalina si ranou nártem poradil s Čontofalským a poslal svůj tým do vedení!

Stoper Rolko musel zasahovat v první šanci Slavie, která se dostala do soustavnějšího útoku. Potrestat její zaváhání mohl opět Chramosta, v pádu ale nezamířil přesně a bránu Čontofalského přestřelil.

Za skandování rozčilených fanoušků Slavie, dovolávajících se odstoupení trenéra Straky, přežili "Sešívaní" další akci Boleslavi. Ránu Ščuky poslal na rok Čontofalský. Závěr poločasu jako hrom začal srovnávací brankou Slavie. Lukáš Jarolím se skvěle zorientoval v pokutovém území Boleslavi a zakončil - 1:1.

Ti, kteří odcházeli před poločasem, udělali velkou chybu. Ve třetí minutě nastavení se prosadil hlavičkující Ondřej Kúdela!

Brankáře Millera hned z kraje druhé půli otestoval Škoda, míč ale mířil doprostřed brány. Deset minut poté mohla Slavie zužitkovat rychlý protiútok, po chybě Janíčka našel Latka Blažka, který ale přestřelil. Na druhé straně musel Čontofalský zasahovat proti střele Filla.

Po odehrané hodině se znovu měnilo skóre zápasu. Zády k bráně Millera se dokázal prosadit útočník Blažek a srovnal krok s Boleslaví.

Slavia se z vedení neradovala ani deset minut, na centr Kuliče si naskočil Zahustel a hlavou usměrnil míč do brány - 3:2. Chramosta vzápětí mohl skóre navýšit, Čontofalský ale správně vyběhl a útočníka zneškodnil.

Kulič po Chramostově střele přestřelil prázdnou bránu a tak se stav dnešního utkání už nezměnil. Boleslav může slavit, Straka má naopak o čem přemýšlet.

Autor: Ondřej Pražák / onlajny.cz