Tipliga - aktuality

Přihlašování do TipLigy je v tuto chvíli UZAVŘENO, až na výjimky uvedené v nejnovější aktualitě. Přihlašování bude znovu otevřeno před startem další sezóny, v některých zemích už na konci září.
14. srpna
Byla rozlosována nová sezóna v Itálii, Německu, Španělsku a Eurolize, uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 18.8. v 17:00.
V posledních ligách všech těchto zemí, a také v Česku, Francii a na Slovensku, zbylo ještě několik volných míst, máte-li zájem se dodatečně přihlásit, kontaktujte nás. Nezapomeňte uvést, o jaké země máte zájem, jejich počet není omezen. Žádosti bez uvedených zamí nebudou přijaty!
7. srpna
Byla rozlosována nová sezóna v Anglii, Česku, Francii a na Slovensku, uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 11.8. v 17:00.
V posledních ligách všech těchto zemí zbylo ještě několik volných míst, máte-li zájem se dodatečně přihlásit, kontaktujte nás. Dále máte možnost se do pátku přihlašovat do zbývajících zemí - Euroligy, Itálie, Německa a Španělska.
24. července
Nová sezóna Tipligy je tady, dnes bylo otevřeno přihlašování do všech osmi zemí najednou! V Anglii, Česku, Francii a na Slovensku je uzávěrka v neděli 6.8., v Itálii, Německu, Španělsku a Eurolize o necelý týden později, netradičně v pátek 11.8. Přihlásit se můžete zde.
Pokud jste v minulé sezóně nevynechali více než dvě kola, byli jste do nové sezóny přihlášeni automaticky. Pokud jste vynechali tři a více kol, automaticky přihlášeni nejste - musíte se tedy přihlásit ručně. V případě, že jste přihlášeni automaticky a nemáte zájem v nové sezóně hrát, pak prosím své přihlášení zrušte.