Rusko - Pervyj Divizion 2016/2017

22.03.2017 11:00 CET
23. kolo

FK Tjumen   -   Spartak Nalčik

3 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.00 - 2.95 - 3.67
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
31.07.2016Pervyj Divizion 5. kolo
Spartak Nalčik - FK Tjumen
1:1
31.07.2016 5. kolo
Spartak Nalčik - FK Tjumen
1:1
FK Tjumen - poslední zápasy
15.10.2016Pervyj Divizion 17. kolo
Jaroslavl - FK Tjumen
0:0
22.10.2016Pervyj Divizion 18. kolo
Neftechimik - FK Tjumen
0:1
30.10.2016Pervyj Divizion 19. kolo
FK Tjumen - Krasnojar.
2:3
05.11.2016Pervyj Divizion 20. kolo
FK Tjumen - Baltika K.
2:2
09.11.2016Pervyj Divizion 21. kolo
FK Tjumen - Zenit II
1:0
13.11.2016Pervyj Divizion 22. kolo
Volgar As. - FK Tjumen
2:0
26.11.2016Pervyj Divizion 24. kolo
Luč-Energija - FK Tjumen
1:3
08.03.2017Pervyj Divizion 25. kolo
FK Tjumen - Spartak M. II
1:1
12.03.2017Pervyj Divizion 26. kolo
FK Tosno - FK Tjumen
2:2
19.03.2017Pervyj Divizion 27. kolo
FK Tjumen - FK Tambov
0:0
15.10.2016 17. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Tjumen
0:0
22.10.2016 18. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - FK Tjumen
0:1
30.10.2016 19. kolo
FK Tjumen - Jenisej Krasnojarsk
2:3
05.11.2016 20. kolo
FK Tjumen - Baltika Kaliningrad
2:2
09.11.2016 21. kolo
FK Tjumen - Zenit Petrohrad II
1:0
13.11.2016 22. kolo
Volgar Astrachaň - FK Tjumen
2:0
26.11.2016 24. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Tjumen
1:3
08.03.2017 25. kolo
FK Tjumen - Spartak Moskva II
1:1
12.03.2017 26. kolo
FK Tosno - FK Tjumen
2:2
19.03.2017 27. kolo
FK Tjumen - FK Tambov
0:0
Spartak Nalčik - poslední zápasy
15.10.2016Pervyj Divizion 17. kolo
FK Chimki - Sp. Nalčik
2:0
22.10.2016Pervyj Divizion 18. kolo
Sp. Nalčik - Sibir Nov.
2:1
30.10.2016Pervyj Divizion 19. kolo
M. Saransk - Sp. Nalčik
1:0
05.11.2016Pervyj Divizion 20. kolo
Spartak Nalčik - Fakel
1:2
09.11.2016Pervyj Divizion 21. kolo
Saratov - Sp. Nalčik
2:1
13.11.2016Pervyj Divizion 22. kolo
Sp. Nalčik - Jaroslavl
2:0
26.11.2016Pervyj Divizion 24. kolo
Sp. Nalčik - Krasnojar.
1:0
08.03.2017Pervyj Divizion 25. kolo
Dinamo M. - Sp. Nalčik
1:1
12.03.2017Pervyj Divizion 26. kolo
Sp. Nalčik - Baltika K.
0:0
18.03.2017Pervyj Divizion 27. kolo
Zenit II - Sp. Nalčik
1:1
15.10.2016 17. kolo
FK Chimki - Spartak Nalčik
2:0
22.10.2016 18. kolo
Spartak Nalčik - Sibir Novosibirsk
2:1
30.10.2016 19. kolo
Mordovija Saransk - Spartak Nalčik
1:0
05.11.2016 20. kolo
Spartak Nalčik - Fakel Voroněž
1:2
09.11.2016 21. kolo
Sokol Saratov - Spartak Nalčik
2:1
13.11.2016 22. kolo
Spartak Nalčik - Šinnik Jaroslavl
2:0
26.11.2016 24. kolo
Spartak Nalčik - Jenisej Krasnojarsk
1:0
08.03.2017 25. kolo
Dinamo Moskva - Spartak Nalčik
1:1
12.03.2017 26. kolo
Spartak Nalčik - Baltika Kaliningrad
0:0
18.03.2017 27. kolo
Zenit Petrohrad II - Spartak Nalčik
1:1
Pervyj Divizion - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Moskva27178245:2059
2.FK Tosno27159345:2054
3.SKA Chabarovsk271110632:2243
4.Šinnik Jaroslavl27119730:2342
5.Fakel Voroněž27119728:2342
6.Spartak Moskva II27118841:3141
7.Jenisej Krasnojarsk271151131:3038
8.FK Tambov2799925:2336
9.Kubaň Krasnodar27811829:2835
10.FK Tjumen26810829:3034
11.FK Chimki26810825:3134
12.Luč-Energija Vladivostok27971120:2834
13.Zenit Petrohrad II27712830:3233
14.Spartak Nalčik26612820:2230
15.Sibir Novosibirsk27612921:2830
16.Volgar Astrachaň27851427:3729
17.Sokol Saratov26513828:3828
18.Mordovija Saransk27751525:3826
19.Baltika Kaliningrad273131116:2822
20.Neftechimik Nižnekamsk27571521:3622
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Moskva1494127:1231
2.FK Tosno1484230:1328
3.FK Chimki1376020:1027
4.Volgar Astrachaň1583424:1627
5.SKA Chabarovsk1374217:825
6.Spartak Moskva II1474321:1325
7.Zenit Petrohrad II1458118:1523
8.Šinnik Jaroslavl1364317:1022
9.Fakel Voroněž1364315:822
10.Sibir Novosibirsk1357112:622
11.Kubaň Krasnodar1457216:1122
12.Spartak Nalčik1456314:1121
13.FK Tambov1455414:920
14.Jenisej Krasnojarsk1462615:1520
15.FK Tjumen1245315:1317
16.Luč-Energija Vladivostok135269:1517
17.Neftechimik Nižnekamsk1343610:1315
18.Baltika Kaliningrad143657:1115
19.Mordovija Saransk1335512:1514
20.Sokol Saratov1133511:2012
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Moskva1384118:828
2.FK Tosno1375115:726
3.Šinnik Jaroslavl1455413:1320
4.Fakel Voroněž1455413:1520
5.Jenisej Krasnojarsk1353516:1518
6.SKA Chabarovsk1446415:1418
7.Luč-Energija Vladivostok1445511:1317
8.FK Tjumen1445514:1717
9.Spartak Moskva II1344520:1816
10.Sokol Saratov15210317:1816
11.FK Tambov1344511:1416
12.Kubaň Krasnodar1334613:1713
13.Mordovija Saransk14401013:2312
14.Zenit Petrohrad II1324712:1710
15.Spartak Nalčik121656:119
16.Sibir Novosibirsk141589:228
17.Baltika Kaliningrad130769:177
18.Neftechimik Nižnekamsk1414911:237
19.FK Chimki131485:217
20.Volgar Astrachaň1202103:212
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
13.04. Dinamo Moskva se vrací do první ligy
Do konce druhé nejvyšší ruské soutěže chybí ještě sedm kol, přesto už je znám první nováček příštího ročníku první ligy. Stalo se jím Dinamo Moskva, jeho náskok na třetí Chabarovsk činí po včerejšku nedostižných 22 bodů. (sport-express.ru)
20.02. Logašov se rozloučil s Lokomotivem
Arsenij Logašov už nebude bojovat o místo v prvním týmu Lokomotivu Moskva, ruský obránce odchází jako volný hráč do druholigového Tosna. (transfermarketweb.com)
07.02. Brno - Tosno 2:2
PŘÁTELSKY: Zbrojovka Brno - FC Tosno 2:2 (1:0).
Branky:
39. a 57. Řezníček - 51. Milevskij, 61. Kirjenko.
Sestava Brna: Veselý - Šural, Pavlík, Kijanskas, Jablonský - Zavadil (55. Krejčí), Polák (71. Buchta) - Litsingi (60. Přichystal), Škoda (84. Sedlák), Ashiru - Řezníček (81. Růsek). Trenér: Habanec. (ČTK)
02.02. Fastav Zlín - Jenisej Krasnojarsk 2:1
PŘÁTELSKY: Fastav Zlín - Jenisej Krasnojarsk 2:1 (1:0).
Branky: 45. Gajič, 65. Traoré - 75. Černov z pen.
Sestava Zlína: Švenger - Hubáček, Gajič, Bačo, Pazdera - Masař, Holík, Hnaníček, Bartolomeu - Fantiš, Diop (střídali Beauguel, Vukadinovič, Janíček, Živulič, Traoré). Trenér: Páník. (ČTK)
15.01. Lokomotiv by rád udržel Denisova
Lokomotiv Moskva i nadále počítá s Igorem Denisovem. Ruský záložník v klubu hostuje do konce sezony z Dinama Moskva a Železničáři hodlají usilovat o prodloužení spolupráce s 32letým fotbalistou. Stačí jim k tomu dohodnout se jenom s hráčem, jemuž v Dinamu koncem června vyprší kontrakt. (sport-express.ru)
13.01. Gabulov vyměnil Dinamo za Arsenal
Vladimir Gabulov opouští Dinamo Moskva a na jaře bude znovu chytat ruskou nejvyšší soutěž - 33letý brankář přestoupil do Arsenalu Tula. (sport-express.ru)
08.01. Spartak Moskva se zajímá o Kozlova
Aleksej Kozlov by si mohl znovu zahrát ruskou nejvyšší soutěž, zájem o obránce druholigového Dinama Moskva má sousední Spartak. (sport-express.ru)
18.12.2016 Büttner ukončil smlouvu s Dinamem Moskva
Alexander Büttner se konečně stal volným hráčem. Bývalý obránce Manchesteru United se dohodl na rozvázání kontraktu s Dinamem Moskva, které s ním už delší dobu nepočítalo. (sport-express.ru)
12.10.2016 Udalcov novým koučem Dinama Moskva
Aleksandr Udalcov byl oficiálně jmenován novým trenérem Dinama Moskva, které vede tabulku druhé ruské ligy. U kormidla týmu z hlavního města nahradil Dmitrije Balašova, který bude nově pracovat ve vedení Arsenalu Tula. (sport-express.ru)
10.10.2016 Moldavsko dohrávalo bez zraněného Armaşe
Moldavsko včera prohrálo s Irskem a navíc přišlo o jednoho hráče. Už v první půli musel střídat Igor Armaş, obránce Kubaně Krasnodar utrpěl zranění kolenních vazů a podle prvních zpráv se jedná o vážnější problém. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
29.04.
SKA Chabarovsk - Spartak Nalčik
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.04.12:00
FK Tambov - Luč-Energija
info
29.04.13:00
Sibir Novosibirsk - Zenit II
info
29.04.14:00
Sokol Saratov - FK Tjumen
info
29.04.15:00
FK Tosno - Spartak Moskva II
info
29.04.15:00
FK Chimki - Volgar Astrachaň
info
29.04.15:00
Fakel Voroněž - Krasnojar.
info
29.04.15:00
Šinnik Jaroslavl - Neftechimik
info
29.04.16:00
Kubaň Krasnodar - Dinamo Moskva
info
29.04.16:00
Mordovija Saransk - Baltika K.
info
Všechny zápasy