Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.38 - 3.01 - 2.80
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
09.05. Ruský pohár premiérově opanovalo Tosno
Výsledek finále Ruského poháru: Tosno - Kursk 2:1 (10. Škvorcov, 80. Mirzov - 16. Kirejev).
19.04. Pogrebnjak má přetrženou achilovku
Tosno vyřadilo Spartak Moskva a postoupilo do finále Ruského poháru, o které ovšem přijde Pavel Pogrebnjak. Zkušený útočník si přetrhl achilovku a pravděpodobně ho nemine operace, sezona pro něho tak skončila. (sport-express.ru)
05.04. Kombarov si přivodil svalové zranění
Na marodce Spartaku Moskva se ocitl Dmitrij Kombarov. Obránce ruského klubu laboruje se svalovým problémem, kvůli němuž přišel o včerejší pohárový duel se Samarou. (sport-express.ru)
21.09.2017 Promes má potíže se stehenním svalem
Na podrobné vyšetření dnes jde Quincy Promes. Ofenzivní fotbalista Spartaku Moskva nedohrál pohárový zápas proti Kubani Krasnodar, v jeho závěru si poranil stehenní sval. (sport-express.ru)
20.09.2017 Kuzmin utrpěl lehký otřes mozku
Lehký otřes mozku si z dnešního pohárového souboje v Orenburgu odnesl Oleg Kuzmin, obránce Rubinu Kazaň musel střídat krátce po změně stran. (sport-express.ru)
15.07.2017 Callegari monitorován Zenitem
Mladý středopolař PSG Lorenzo Callegari stále čeká na nový kontrakt PSG, přičemž mu ten stávající vyprší už za rok - a toho dle hráčova agenta plánuje využít Zenit Petrohrad, který situaci 19leté naděje bedlivě pozoruje. (footmercato.net)
03.05.2017 Finále Ruského poháru skončilo bitkou
Finále Ruského poháru na Olympijském stadionu v Soči skončilo v úterý večer hromadnou bitkou fotbalistů obou týmů Lokomotivu Moskva a Uralu Jekatěrinburg. Když rozhodčí s funkcionáři situaci uklidnili, sudí rozdali čtyři červené karty - po dvou na obou stranách. Zápas vyhrál Lokomotiv 2:0 a získal trofej už posedmé. Na sočském stadionu, na němž byly před třemi lety zahájeny olympijské hry a za rok se na něm bude hrát mistrovství světa, se strhla bitka ve ve třetí minutě nastaveného času. Při útočné akci Lokomotivu ji odstartovala slovní potyčka a následná strkanice mezi dvěma hráči před šestnáctkou. Sudí následně vyloučil z týmu Uralu kapitána Arťoma Fidlera a arménského útočníka Edgara Manučarjana a z vítězné sestavy Peruánce Jeffersona Farfána a Brazilce Ariho. (ČTK)
02.05.2017 Sjomin rekordmanem Ruského poháru
Jurij Sjomin je specialistou na Ruský pohár a potvrdil to i v letošní sezoně, v níž k triumfu v soutěži dovedl Lokomotiv Moskva. Ruský kouč se z trofeje radoval již popáté a je rekordmanem mezi trenéry, na druhé místo odsunul Valerije Gazzajeva. (sport-express.ru)
02.05.2017 Ruský pohár ovládl Lokomotiv Moskva
Výsledek finálového utkání Ruského poháru: Ural - Lokomotiv 0:2 (76. Denisov, 90+1. Al. Mirančuk).
27.10.2016 Zenit utrpěl nejtěžší prohru za více než 13 let
Zenit Petrohrad dnes v rámci Ruského poháru prohrál v Machačkale 0:4 a utrpěl nejtěžší prohru za více než třináct let. Naposledy museli jeho fanoušci podobný výsledek skousnout 10. května 2003, tehdy Zenit prohrál 1:7 s Dinamem Moskva. (sport-express.ru)