Rusko - FNL 2018/2019

15.09.2018 17:00 CET
11. kolo

Fakel Voroněž   -   FK Nižnij Novgorod

1 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.08 - 2.65 - 2.46
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
30.09.2017FNL 16. kolo
Olimpijec NN - Fakel
2:1
21.04.2018FNL 34. kolo
Fakel - Olimpijec NN
4:1
30.09.2017 16. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Fakel Voroněž
2:1
21.04.2018 34. kolo
Fakel Voroněž - Olimpijec Nižnij Novgorod
4:1
Fakel Voroněž - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
Fakel - Dinamo P.
1:2
29.07.2018FNL 3. kolo
Avangard Kursk - Fakel
1:0
04.08.2018FNL 4. kolo
Fakel - Jaroslavl
3:0
08.08.2018FNL 5. kolo
Spartak M. II - Fakel
2:1
12.08.2018FNL 6. kolo
Fakel - Sibir Nov.
0:1
18.08.2018FNL 7. kolo
Fakel - FK Chimki
2:0
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Volgar As. - Fakel
1:0p
26.08.2018FNL 8. kolo
Rotor Volgograd - Fakel
1:2
01.09.2018FNL 9. kolo
Fakel - Zenit II
2:2
08.09.2018FNL 10. kolo
Baltika K. - Fakel
0:2
17.07.2018 1. kolo
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
2:0
22.07.2018 2. kolo
Fakel Voroněž - Dinamo Petrohrad
1:2
29.07.2018 3. kolo
Avangard Kursk - Fakel Voroněž
1:0
04.08.2018 4. kolo
Fakel Voroněž - Šinnik Jaroslavl
3:0
08.08.2018 5. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
2:1
12.08.2018 6. kolo
Fakel Voroněž - Sibir Novosibirsk
0:1
18.08.2018 7. kolo
Fakel Voroněž - FK Chimki
2:0
26.08.2018 8. kolo
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
1:2
01.09.2018 9. kolo
Fakel Voroněž - Zenit Petrohrad II
2:2
08.09.2018 10. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:2
FK Nižnij Novgorod - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
N. Novgorod - FK Tjumen
2:1
29.07.2018FNL 3. kolo
FK Tambov - N. Novgorod
0:0
04.08.2018FNL 4. kolo
N. Novgorod - Čertanovo
2:1
08.08.2018FNL 5. kolo
N. Novgorod - Luč-Energ.
0:0
12.08.2018FNL 6. kolo
Tom Tomsk - N. Novgorod
0:1
18.08.2018FNL 7. kolo
Dinamo P. - N. Novgorod
0:1
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Čeljabinsk - N. Novgorod
0:1
26.08.2018FNL 8. kolo
Niž. Novgorod - Kursk
0:1
01.09.2018FNL 9. kolo
Jaroslavl - N. Novgorod
1:0
08.09.2018FNL 10. kolo
N. Novgorod - Spartak II
3:1
17.07.2018 1. kolo
Mordovija Saransk - FK Nižnij Novgorod
2:2
22.07.2018 2. kolo
FK Nižnij Novgorod - FK Tjumen
2:1
29.07.2018 3. kolo
FK Tambov - FK Nižnij Novgorod
0:0
04.08.2018 4. kolo
FK Nižnij Novgorod - Čertanovo Moskva
2:1
08.08.2018 5. kolo
FK Nižnij Novgorod - Luč-Energija Vladivostok
0:0
12.08.2018 6. kolo
Tom Tomsk - FK Nižnij Novgorod
0:1
18.08.2018 7. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Nižnij Novgorod
0:1
26.08.2018 8. kolo
FK Nižnij Novgorod - Avangard Kursk
0:1
01.09.2018 9. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Nižnij Novgorod
1:0
08.09.2018 10. kolo
FK Nižnij Novgorod - Spartak Moskva II
3:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk1182117:426
2.FK Tambov1173121:1224
3.Spartak Moskva II1162316:1020
4.FK Krasnodar II1155115:1120
5.Avangard Kursk1162311:920
6.FK Nižnij Novgorod1053211:718
7.Dinamo Petrohrad1044218:1216
8.Čertanovo Moskva1044219:1416
9.Šinnik Jaroslavl114439:916
10.FK Chimki1143416:1715
11.Fakel Voroněž1041513:1113
12.SKA Chabarovsk1127215:1513
13.Mordovija Saransk1033413:1212
14.Luč-Energija Vladivostok112454:510
15.FK Tjumen112459:1410
16.Baltika Kaliningrad1124513:1910
17.Sibir Novosibirsk102447:1310
18.Rotor Volgograd101546:118
19.FK Armavir111284:205
20.Zenit Petrohrad II100288:202
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk861114:319
2.FK Nižnij Novgorod53117:410
 Spartak Moskva II53117:410
4.FK Tjumen82428:710
5.Avangard Kursk63125:510
6.Čertanovo Moskva523011:59
7.SKA Chabarovsk62319:69
8.Šinnik Jaroslavl62315:49
9.Fakel Voroněž52128:57
10.Luč-Energija Vladivostok72144:47
11.FK Tambov51318:76
12.FK Krasnodar II51316:66
13.FK Chimki51228:95
14.Mordovija Saransk51137:74
15.Rotor Volgograd31113:34
16.Dinamo Petrohrad41124:54
17.Baltika Kaliningrad41124:64
18.Sibir Novosibirsk41123:54
19.FK Armavir40131:71
20.Zenit Petrohrad II60156:151
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov660013:518
2.FK Krasnodar II64209:514
3.Dinamo Petrohrad633014:712
4.Spartak Moskva II63129:610
5.Avangard Kursk53116:410
6.FK Chimki63128:810
7.Mordovija Saransk52216:58
8.FK Nižnij Novgorod52214:38
9.Tom Tomsk32103:17
10.Čertanovo Moskva52128:97
11.Šinnik Jaroslavl52124:57
12.Fakel Voroněž52035:66
13.Baltika Kaliningrad71339:136
14.Sibir Novosibirsk61324:86
15.SKA Chabarovsk50416:94
16.Rotor Volgograd70433:84
17.FK Armavir71153:134
18.Luč-Energija Vladivostok40310:13
19.Zenit Petrohrad II40132:51
20.FK Tjumen30031:70
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Luč-Energija - FK Tambov
0:1
15.09.
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
15.09.
Jaroslavl - FK Krasnodar II
2:2
15.09.
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:2
15.09.
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
3:3
15.09.
Avangard Kursk - SKA Chabarovsk
1:1
15.09.
Dinamo Petrohrad - M. Saransk
0:2
15.09.
Fakel Voroněž - Nižnij Novgorod
1:0
15.09.
Rotor Volgograd - Zenit II
1:1
15.09.
Čertanovo Moskva - Sibir Nov.
2:1
19.09.
Sibir Novosibirsk - Zenit II
0:1
19.09.
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
2:1
19.09.
FK Krasnodar II - Spartak M. II
0:3
19.09.
FK Armavir - Fakel Voroněž
4:1
19.09.
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.
FK Tambov - Tom Tomsk
3:0
19.09.
Mordovija Saransk - Avangard Kursk
1:4
19.09.
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:1
19.09.
Čertanovo Moskva - Luč-Energija
1:1
19.09.
Baltika K. - Rotor Volgograd
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.09.12:30
Spartak M. II - SKA Chabarovsk
info
23.09.13:00
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
info
23.09.14:00
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
info
23.09.14:00
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
info
23.09.14:00
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
info
23.09.14:00
Avangard Kursk - FK Tjumen
info
23.09.14:00
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
info
23.09.14:00
FK Chimki - FK Armavir
info
23.09.14:00
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
info
23.09.17:00
Rotor Volgograd - Niž. Novgorod
info
Všechny zápasy