Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 16:00 CET
17. kolo

Zenit Petrohrad II   -   Tom Tomsk

2 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.11 - 3.11 - 3.20
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
27.07.2015FNL 4. kolo
Tom Tomsk - Zenit II
2:3
21.11.2015FNL 22. kolo
Zenit II - Tom Tomsk
0:0
27.07.2015 4. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad II
2:3
21.11.2015 22. kolo
Zenit Petrohrad II - Tom Tomsk
0:0
Zenit Petrohrad II - poslední zápasy
10.08.2017FNL 7. kolo
Spartak M. II - Zenit II
3:1
13.08.2017FNL 8. kolo
Zenit II - Baltika K.
2:0
19.08.2017FNL 9. kolo
Krasnojar. - Zenit II
2:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Avangard Kursk - Zenit II
1:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Zenit II - Fakel
4:1
06.09.2017FNL 12. kolo
Rotor Vol. - Zenit II
4:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Zenit II - Kubaň
3:3
16.09.2017FNL 14. kolo
Luč-Energija - Zenit II
1:1
24.09.2017FNL 15. kolo
Zenit II - Olimpijec NN
2:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Křídla Sov. - Zenit II
1:0
10.08.2017 7. kolo
Spartak Moskva II - Zenit Petrohrad II
3:1
13.08.2017 8. kolo
Zenit Petrohrad II - Baltika Kaliningrad
2:0
19.08.2017 9. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Zenit Petrohrad II
2:1
27.08.2017 10. kolo
Avangard Kursk - Zenit Petrohrad II
1:1
02.09.2017 11. kolo
Zenit Petrohrad II - Fakel Voroněž
4:1
06.09.2017 12. kolo
Rotor Volgograd - Zenit Petrohrad II
4:1
10.09.2017 13. kolo
Zenit Petrohrad II - Kubaň Krasnodar
3:3
16.09.2017 14. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Zenit Petrohrad II
1:1
24.09.2017 15. kolo
Zenit Petrohrad II - Olimpijec Nižnij Novgorod
2:1
30.09.2017 16. kolo
Křídla Sovětů Samara - Zenit Petrohrad II
1:0
Tom Tomsk - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
Dinamo P. - Tom Tomsk
2:0
23.08.2017Kubok Rossiji32F
Irtyš Omsk - Tom Tomsk
0:4
27.08.2017FNL 10. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
0:0
02.09.2017FNL 11. kolo
Sibir Nov. - Tom Tomsk
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Tom Tomsk - FK Orenburg
0:0
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Tambov - Tom Tomsk
3:1
16.09.2017FNL 14. kolo
Tom Tomsk - Spartak M. II
1:2
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Tom Tomsk - FK Krasnodar
2:1
24.09.2017FNL 15. kolo
Baltika K. - Tom Tomsk
2:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Tom Tomsk - Krasnojar.
1:1
09.08.2017 7. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
2:1
13.08.2017 8. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
1:3
19.08.2017 9. kolo
Dinamo Petrohrad - Tom Tomsk
2:0
27.08.2017 10. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
0:0
02.09.2017 11. kolo
Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk
1:0
06.09.2017 12. kolo
Tom Tomsk - FK Orenburg
0:0
10.09.2017 13. kolo
FK Tambov - Tom Tomsk
3:1
16.09.2017 14. kolo
Tom Tomsk - Spartak Moskva II
1:2
24.09.2017 15. kolo
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
2:1
30.09.2017 16. kolo
Tom Tomsk - Jenisej Krasnojarsk
1:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.FK Orenburg17102523:1732
4.Dinamo Petrohrad1794424:1831
5.FK Tambov1793526:1630
6.Šinnik Jaroslavl1792623:1729
7.Baltika Kaliningrad1683519:1727
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1782726:2626
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Avangard Kursk1747616:2219
12.FK Chimki1753916:2418
13.Kubaň Krasnodar1645724:2917
14.Zenit Petrohrad II1644821:2516
15.Olimpijec Nižnij Novgorod1744916:2416
16.FK Tjumen1736817:2315
17.Tom Tomsk1643914:2615
18.Rotor Volgograd1735920:2614
19.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov981022:625
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg971119:822
4.Jenisej Krasnojarsk770017:321
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II92169:167
20.Rotor Volgograd62049:96
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Šinnik Jaroslavl951312:816
4.Dinamo Petrohrad74218:614
5.Sibir Novosibirsk84227:614
6.Křídla Sovětů Samara741212:613
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Olimpijec Nižnij Novgorod82249:128
13.Rotor Volgograd1115511:178
14.FK Chimki72148:147
15.Luč-Energija Vladivostok92167:177
16.Fakel Voroněž101365:176
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen71153:114
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.08. Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07. Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07. Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
09.07. Milevskyj bude nastupovat za Dinamo Brest
Dinamo Brest posílil Artem Milevskyj. Ten se do běloruského mužstva stěhuje z Tosna, načež podepsal kontrakt do konce roku 2018. (transfermarkt.de)
07.07. Pucko bude pomáhat Chabarovsku
Chabarovsk se nedostal do ruské nejvyšší soutěže, což tak bude mít za cíl během nadcházející sezóny. Pomoci mu k tomu má i Aleksandr Pucko, jenž přišel na roční hostování z Ufy. (transfermarkt.de)
02.07. Polujachtov novou posilou Machačkaly
Vladimir Polujachtov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg hrát ruskou nejvyšší soutěž. 27letý obránce odešel zdarma do Machačkaly, s nímž podepsal jednoletou smlouvu s opcí na druhou sezonu. (sport-express.ru)
19.06. Mamtov si zahraje první ligu
Z druholigového ruského Tjumenu se po vydařené 23gólové sezoně stěhuje do ruské Premier ligy kanonýr Chasan Mamtov, který posílil Anži. Ten si tak nejvyšší soutěž zahraje poprvé, ve 33 letech. (sport-express.ru)
12.06. Čerenčikov odchází z Permu
Amkar Perm po dlouhých 15,5 letech opouští Ivan Čerenčikov. Zkušený obránce bude od nadcházející sezóny hrát za druholigovou Baltiku Kaliningrad. (transfermarkt.de)
11.06. FK Čita si druhou ruskou ligu nezahraje
Celek FK Čita sice opanoval ruskou východní ligu, do druhé nejvyšší soutěže však přesto nepostoupí. Skromný klub na takový pokrok nemá finance. (sport-express.ru)
04.06. Tosno získalo Dudjeva a Melkadzeho
Hned dvě posily hlásí Tosno. Nováčka ruské nejvyšší soutěže posílili obránce Aslan Dudjev z Anži Machačkala a Georgij Melkadze, jenž dorazil na hostování ze Spartaku Moskva. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.11.
Luč-Energija - FK Tjumen
4:2
24.11.
Zenit II - Spartak Moskva II
1:1
25.11.
Jenisej Krasnojarsk - Baltika K.
1:1
25.11.
Olimpijec NN - Dinamo Petrohrad
2:2
25.11.
Avangard Kursk - FK Chimki
0:0
25.11.
Křídla Sovětů - Jaroslavl
3:3
25.11.
Rotor Volgograd - FK Orenburg
0:2
25.11.
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
2:0
25.11.
Fakel Voroněž - FK Tambov
1:2
25.11.
Kubaň Krasnodar - Sibir Nov.
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.03.?
Baltika K. - Zenit Petrohrad II
info
04.03.?
Dinamo Petrohrad - Křídla Sov.
info
04.03.?
Krasnojar. - Avangard Kursk
info
04.03.?
FK Orenburg - Kubaň Krasnodar
info
04.03.?
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
info
04.03.?
Sibir Novosibirsk - Luč-Energija
info
04.03.?
Spartak M. II - Fakel Voroněž
info
04.03.?
Rotor Volgograd - FK Tambov
info
04.03.?
FK Tjumen - Olimpijec N. Novgorod
info
04.03.?
Volgar Astrachaň - FK Chimki
info
Všechny zápasy