Rusko - FNL 2017/2018

13.08.2017 17:00 CET
8. kolo

Zenit Petrohrad II   -   Baltika Kaliningrad

2 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.35 - 3.00 - 2.10
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
11.10.2015FNL 15. kolo
Baltika K. - Zenit II
3:1
25.04.2016FNL 33. kolo
Zenit II - Baltika K.
3:1
06.08.2016FNL 6. kolo
Baltika K. - Zenit II
0:0
26.11.2016FNL 24. kolo
Zenit II - Baltika K.
1:1
11.10.2015 15. kolo
Baltika Kaliningrad - Zenit Petrohrad II
3:1
25.04.2016 33. kolo
Zenit Petrohrad II - Baltika Kaliningrad
3:1
06.08.2016 6. kolo
Baltika Kaliningrad - Zenit Petrohrad II
0:0
26.11.2016 24. kolo
Zenit Petrohrad II - Baltika Kaliningrad
1:1
Zenit Petrohrad II - poslední zápasy
10.05.2017FNL 36. kolo
Kubaň - Zenit II
3:0
14.05.2017FNL 37. kolo
Zenit II - Fakel
1:1
20.05.2017FNL 38. kolo
Sokol Saratov - Zenit II
0:3
08.07.2017FNL 1. kolo
Jaroslavl - Zenit II
2:1
16.07.2017FNL 2. kolo
Zenit II - Dinamo P.
0:1
22.07.2017FNL 3. kolo
FK Tjumen - Zenit II
2:2
26.07.2017FNL 4. kolo
Zenit II - Sibir Nov.
2:1
30.07.2017FNL 5. kolo
FK Orenburg - Zenit II
1:0
05.08.2017FNL 6. kolo
Zenit II - FK Tambov
0:1
10.08.2017FNL 7. kolo
Spartak M. II - Zenit II
3:1
10.05.2017 36. kolo
Kubaň Krasnodar - Zenit Petrohrad II
3:0
14.05.2017 37. kolo
Zenit Petrohrad II - Fakel Voroněž
1:1
20.05.2017 38. kolo
Sokol Saratov - Zenit Petrohrad II
0:3
08.07.2017 1. kolo
Šinnik Jaroslavl - Zenit Petrohrad II
2:1
16.07.2017 2. kolo
Zenit Petrohrad II - Dinamo Petrohrad
0:1
22.07.2017 3. kolo
FK Tjumen - Zenit Petrohrad II
2:2
26.07.2017 4. kolo
Zenit Petrohrad II - Sibir Novosibirsk
2:1
30.07.2017 5. kolo
FK Orenburg - Zenit Petrohrad II
1:0
05.08.2017 6. kolo
Zenit Petrohrad II - FK Tambov
0:1
10.08.2017 7. kolo
Spartak Moskva II - Zenit Petrohrad II
3:1
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
10.05.2017FNL 36. kolo
Fakel - Baltika K.
1:2
14.05.2017FNL 37. kolo
Baltika K. - Saratov
1:0
20.05.2017FNL 38. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:1
08.07.2017FNL 1. kolo
FK Tjumen - Baltika K.
1:2
15.07.2017FNL 2. kolo
Baltika K. - Sibir Nov.
0:0
22.07.2017FNL 3. kolo
FK Orenburg - Baltika K.
0:1
26.07.2017FNL 4. kolo
Baltika K. - FK Tambov
3:0
01.08.2017FNL 5. kolo
Spartak II - Baltika K.
0:2
05.08.2017FNL 6. kolo
Kursk - Baltika K.
1:1
09.08.2017FNL 7. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
0:5
10.05.2017 36. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
1:2
14.05.2017 37. kolo
Baltika Kaliningrad - Sokol Saratov
1:0
20.05.2017 38. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:1
08.07.2017 1. kolo
FK Tjumen - Baltika Kaliningrad
1:2
15.07.2017 2. kolo
Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk
0:0
22.07.2017 3. kolo
FK Orenburg - Baltika Kaliningrad
0:1
26.07.2017 4. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Tambov
3:0
01.08.2017 5. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
0:2
05.08.2017 6. kolo
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
1:1
09.08.2017 7. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:5
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk860218:918
2.Křídla Sovětů Samara75119:316
3.Dinamo Petrohrad751112:816
4.FK Tambov850314:815
5.Šinnik Jaroslavl842214:1014
6.Baltika Kaliningrad74219:714
7.Volgar Astrachaň741210:513
8.Tom Tomsk840410:1512
9.Sibir Novosibirsk731310:610
10.FK Chimki73138:610
11.FK Orenburg73136:710
12.Spartak Moskva II73138:1010
13.Kubaň Krasnodar72238:108
14.Olimpijec Nižnij Novgorod82248:118
15.Luč-Energija Vladivostok72147:107
16.Avangard Kursk81438:137
17.FK Tjumen81349:136
18.Rotor Volgograd812510:155
19.Fakel Voroněž71243:105
20.Zenit Petrohrad II71156:114
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov440011:112
2.Volgar Astrachaň43107:110
3.Dinamo Petrohrad53119:710
4.Křídla Sovětů Samara43014:19
5.Tom Tomsk63039:129
6.FK Chimki42116:37
7.Šinnik Jaroslavl42118:67
8.FK Orenburg42115:47
9.Sibir Novosibirsk42027:36
10.Jenisej Krasnojarsk22005:16
11.Spartak Moskva II42025:56
12.Olimpijec Nižnij Novgorod51224:55
13.Avangard Kursk41214:75
14.Fakel Voroněž31113:34
15.Baltika Kaliningrad31113:54
16.Luč-Energija Vladivostok21014:23
17.Kubaň Krasnodar21011:13
18.Zenit Petrohrad II31022:33
19.FK Tjumen50326:83
20.Rotor Volgograd20022:40
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk640213:812
2.Baltika Kaliningrad43106:210
3.Křídla Sovětů Samara32105:27
4.Šinnik Jaroslavl42116:47
5.Dinamo Petrohrad22003:16
6.Kubaň Krasnodar51227:95
7.Rotor Volgograd61238:115
8.Sibir Novosibirsk31113:34
9.Spartak Moskva II31113:54
10.Luč-Energija Vladivostok51133:84
11.Volgar Astrachaň31023:43
12.FK Chimki31022:33
13.Olimpijec Nižnij Novgorod31024:63
14.FK Tjumen31023:53
15.FK Orenburg31021:33
 Tom Tomsk21011:33
17.FK Tambov41033:73
18.Avangard Kursk40224:62
19.Zenit Petrohrad II40134:81
20.Fakel Voroněž40130:71
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.08. Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07. Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07. Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
09.07. Milevskyj bude nastupovat za Dinamo Brest
Dinamo Brest posílil Artem Milevskyj. Ten se do běloruského mužstva stěhuje z Tosna, načež podepsal kontrakt do konce roku 2018. (transfermarkt.de)
07.07. Pucko bude pomáhat Chabarovsku
Chabarovsk se nedostal do ruské nejvyšší soutěže, což tak bude mít za cíl během nadcházející sezóny. Pomoci mu k tomu má i Aleksandr Pucko, jenž přišel na roční hostování z Ufy. (transfermarkt.de)
02.07. Polujachtov novou posilou Machačkaly
Vladimir Polujachtov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg hrát ruskou nejvyšší soutěž. 27letý obránce odešel zdarma do Machačkaly, s nímž podepsal jednoletou smlouvu s opcí na druhou sezonu. (sport-express.ru)
19.06. Mamtov si zahraje první ligu
Z druholigového ruského Tjumenu se po vydařené 23gólové sezoně stěhuje do ruské Premier ligy kanonýr Chasan Mamtov, který posílil Anži. Ten si tak nejvyšší soutěž zahraje poprvé, ve 33 letech. (sport-express.ru)
12.06. Čerenčikov odchází z Permu
Amkar Perm po dlouhých 15,5 letech opouští Ivan Čerenčikov. Zkušený obránce bude od nadcházející sezóny hrát za druholigovou Baltiku Kaliningrad. (transfermarkt.de)
11.06. FK Čita si druhou ruskou ligu nezahraje
Celek FK Čita sice opanoval ruskou východní ligu, do druhé nejvyšší soutěže však přesto nepostoupí. Skromný klub na takový pokrok nemá finance. (sport-express.ru)
04.06. Tosno získalo Dudjeva a Melkadzeho
Hned dvě posily hlásí Tosno. Nováčka ruské nejvyšší soutěže posílili obránce Aslan Dudjev z Anži Machačkala a Georgij Melkadze, jenž dorazil na hostování ze Spartaku Moskva. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.10.
Sibir Novosibirsk - FK Orenburg
0:1
14.10.
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
1:0
14.10.
Dinamo Petrohrad - Spartak M. II
2:2
14.10.
Křídla Sov. - Rotor Volgograd
1:1
14.10.
Olimpijec NN - Kubaň Krasnodar
0:3
14.10.
Šinnik Jaroslavl - Baltika K.
1:0
14.10.
FK Tjumen - FK Tambov
3:1
14.10.
Avangard Kursk - Luč-Energija
1:2
14.10.
Volgar Astrachaň - Krasnojar.
1:2
14.10.
FK Chimki - Zenit Petrohrad II
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.10.?
Baltika K. - Dinamo Petrohrad
info
21.10.?
Krasnojar. - Šinnik Jaroslavl
info
21.10.?
Fakel Voroněž - FK Chimki
info
21.10.?
Kubaň Krasnodar - Křídla Sov.
info
21.10.?
Luč-Energija - Olimpijec NN
info
21.10.?
FK Orenburg - Avangard Kursk
info
21.10.?
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
21.10.?
Spartak Moskva II - FK Tjumen
info
21.10.?
FK Tambov - Sibir Novosibirsk
info
21.10.?
Zenit II - Volgar Astrachaň
info
Všechny zápasy