Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 15:00 CET
17. kolo

Spartak Moskva II   -   Šinnik Jaroslavl

1 : 2 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.54 - 3.00 - 2.61
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
20.07.2015FNL 3. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
1:1
15.11.2015FNL 21. kolo
Spartak M. II - Jaroslavl
2:0
06.08.2016FNL 6. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
4:0
26.11.2016FNL 24. kolo
Spartak M. II - Jaroslavl
1:2
20.07.2015 3. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
1:1
15.11.2015 21. kolo
Spartak Moskva II - Šinnik Jaroslavl
2:0
06.08.2016 6. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
4:0
26.11.2016 24. kolo
Spartak Moskva II - Šinnik Jaroslavl
1:2
Spartak Moskva II - poslední zápasy
10.08.2017FNL 7. kolo
Spartak M. II - Zenit II
3:1
13.08.2017FNL 8. kolo
Fakel - Spartak M. II
0:3
20.08.2017FNL 9. kolo
Spartak II - Rotor Vol.
2:2
27.08.2017FNL 10. kolo
Kubaň - Spartak M. II
2:3
02.09.2017FNL 11. kolo
Spartak II - Luč-Energ.
1:3
06.09.2017FNL 12. kolo
Olimpijec NN - Spartak II
1:3
11.09.2017FNL 13. kolo
Spartak II - Křídla S.
0:3
16.09.2017FNL 14. kolo
Tom Tomsk - Spartak M. II
1:2
24.09.2017FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
0:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Volgar As. - Spartak II
1:3
10.08.2017 7. kolo
Spartak Moskva II - Zenit Petrohrad II
3:1
13.08.2017 8. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
0:3
20.08.2017 9. kolo
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
2:2
27.08.2017 10. kolo
Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva II
2:3
02.09.2017 11. kolo
Spartak Moskva II - Luč-Energija Vladivostok
1:3
06.09.2017 12. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Spartak Moskva II
1:3
11.09.2017 13. kolo
Spartak Moskva II - Křídla Sovětů Samara
0:3
16.09.2017 14. kolo
Tom Tomsk - Spartak Moskva II
1:2
24.09.2017 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
0:1
30.09.2017 16. kolo
Volgar Astrachaň - Spartak Moskva II
1:3
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
0:3
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Chimki - Jaroslavl
0:2
27.08.2017FNL 10. kolo
Volgar As. - Jaroslavl
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Jaroslavl - Kursk
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Jaroslavl - Dinamo P.
1:2
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Tjumen - Jaroslavl
2:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Jaroslavl - Sibir Nov.
0:1
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Šinnik Jaroslavl - Ural
3:0
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Orenburg - Jaroslavl
1:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Jaroslavl - FK Tambov
1:0
09.08.2017 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - Křídla Sovětů Samara
2:3
13.08.2017 8. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
1:3
19.08.2017 9. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
0:3
27.08.2017 10. kolo
Volgar Astrachaň - Šinnik Jaroslavl
0:1
02.09.2017 11. kolo
Šinnik Jaroslavl - Avangard Kursk
1:0
06.09.2017 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Dinamo Petrohrad
1:2
10.09.2017 13. kolo
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
2:0
16.09.2017 14. kolo
Šinnik Jaroslavl - Sibir Novosibirsk
0:1
24.09.2017 15. kolo
FK Orenburg - Šinnik Jaroslavl
1:0
30.09.2017 16. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Tambov
1:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.FK Orenburg17102523:1732
4.Dinamo Petrohrad1794424:1831
5.FK Tambov1793526:1630
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Avangard Kursk1747616:2219
12.FK Chimki1753916:2418
13.Kubaň Krasnodar1645724:2917
14.Zenit Petrohrad II1644821:2516
15.Olimpijec Nižnij Novgorod1744916:2416
16.FK Tjumen1736817:2315
17.Tom Tomsk1643914:2615
18.Rotor Volgograd1735920:2614
19.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov981022:625
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg971119:822
4.Jenisej Krasnojarsk770017:321
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd62049:96
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Dinamo Petrohrad74218:614
4.Sibir Novosibirsk84227:614
5.Křídla Sovětů Samara741212:613
6.Šinnik Jaroslavl841310:713
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Olimpijec Nižnij Novgorod82249:128
13.Rotor Volgograd1115511:178
14.FK Chimki72148:147
15.Luč-Energija Vladivostok92167:177
16.Fakel Voroněž101365:176
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen71153:114
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
17.01. Ďuriš odešel pomáhat Anorthosisu
Anorthosis Famagusta si pro zbytek letošní sezóny vypůjčil Michala Ďuriše. Slovenský reprezentant se na Kypr vydává z Orenburgu, se kterým bojuje o návrat do ruské nejvyšší soutěže. (transfermarkt.de)
17.01. Burlak zakotví v Samaře
Taras Burlak nehrál důležitou roli v dalších plánech Rubinu Kazaň a z klubu odchází, ruský obránce zamířil zdarma do Samary. (sport-express.ru)
11.01. Ciupercă novou akvizicí Rostova
Valeriu Ciupercă odchází z druholigové Baltiky a může se těšit na ruskou nejvyšší soutěž, moldavský záložník zamířil zdarma do Rostova. (sport-express.ru)
01.01. Georgiev pověsil kopačky na hřebík
Blagoj Georgiev minulý týden oslavil 37. narozeniny a jako dodatečný dárek si nadělil hřebík, na který pověsil kopačky. Bulharský záložník během kariéry hrával za Alavés, Amkar Perm nebo Těrek Groznyj, naposledy hájil barvy druholigového ruského Orenburgu. (sport-express.ru)
22.08.2017 Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07.2017 Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07.2017 Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.04.
Sibir Novosibirsk - FK Tjumen
0:2
21.04.
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
3:2
21.04.
FK Orenburg - Dinamo Petrohrad
4:3
21.04.
Spartak Moskva II - Volgar As.
2:3
21.04.
Fakel Voroněž - Olimpijec NN
4:1
21.04.
Rotor Volgograd - Luč-Energija
4:2
21.04.
Zenit II - Křídla Sovětů
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.04.20:00
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
info
22.04.14:00
FK Tambov - Šinnik Jaroslavl
info
22.04.16:00
Kubaň Krasnodar - Avangard Kursk
info
Všechny zápasy