Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 15:00 CET
17. kolo

Spartak Moskva II   -   Šinnik Jaroslavl

1 : 2 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.54 - 3.00 - 2.61
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
20.07.2015FNL 3. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
1:1
15.11.2015FNL 21. kolo
Spartak M. II - Jaroslavl
2:0
06.08.2016FNL 6. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
4:0
26.11.2016FNL 24. kolo
Spartak M. II - Jaroslavl
1:2
20.07.2015 3. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
1:1
15.11.2015 21. kolo
Spartak Moskva II - Šinnik Jaroslavl
2:0
06.08.2016 6. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
4:0
26.11.2016 24. kolo
Spartak Moskva II - Šinnik Jaroslavl
1:2
Spartak Moskva II - poslední zápasy
10.08.2017FNL 7. kolo
Spartak M. II - Zenit II
3:1
13.08.2017FNL 8. kolo
Fakel - Spartak M. II
0:3
20.08.2017FNL 9. kolo
Spartak II - Rotor Vol.
2:2
27.08.2017FNL 10. kolo
Kubaň - Spartak M. II
2:3
02.09.2017FNL 11. kolo
Spartak II - Luč-Energ.
1:3
06.09.2017FNL 12. kolo
Olimpijec NN - Spartak II
1:3
11.09.2017FNL 13. kolo
Spartak II - Křídla S.
0:3
16.09.2017FNL 14. kolo
Tom Tomsk - Spartak M. II
1:2
24.09.2017FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
0:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Volgar As. - Spartak II
1:3
10.08.2017 7. kolo
Spartak Moskva II - Zenit Petrohrad II
3:1
13.08.2017 8. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
0:3
20.08.2017 9. kolo
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
2:2
27.08.2017 10. kolo
Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva II
2:3
02.09.2017 11. kolo
Spartak Moskva II - Luč-Energija Vladivostok
1:3
06.09.2017 12. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Spartak Moskva II
1:3
11.09.2017 13. kolo
Spartak Moskva II - Křídla Sovětů Samara
0:3
16.09.2017 14. kolo
Tom Tomsk - Spartak Moskva II
1:2
24.09.2017 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
0:1
30.09.2017 16. kolo
Volgar Astrachaň - Spartak Moskva II
1:3
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
0:3
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Chimki - Jaroslavl
0:2
27.08.2017FNL 10. kolo
Volgar As. - Jaroslavl
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Jaroslavl - Kursk
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Jaroslavl - Dinamo P.
1:2
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Tjumen - Jaroslavl
2:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Jaroslavl - Sibir Nov.
0:1
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Šinnik Jaroslavl - Ural
3:0
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Orenburg - Jaroslavl
1:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Jaroslavl - FK Tambov
1:0
09.08.2017 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - Křídla Sovětů Samara
2:3
13.08.2017 8. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
1:3
19.08.2017 9. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
0:3
27.08.2017 10. kolo
Volgar Astrachaň - Šinnik Jaroslavl
0:1
02.09.2017 11. kolo
Šinnik Jaroslavl - Avangard Kursk
1:0
06.09.2017 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Dinamo Petrohrad
1:2
10.09.2017 13. kolo
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
2:0
16.09.2017 14. kolo
Šinnik Jaroslavl - Sibir Novosibirsk
0:1
24.09.2017 15. kolo
FK Orenburg - Šinnik Jaroslavl
1:0
30.09.2017 16. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Tambov
1:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.FK Orenburg17102523:1732
4.Dinamo Petrohrad1794424:1831
5.FK Tambov1793526:1630
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Avangard Kursk1747616:2219
12.FK Chimki1753916:2418
13.Kubaň Krasnodar1645724:2917
14.Zenit Petrohrad II1644821:2516
15.Olimpijec Nižnij Novgorod1744916:2416
16.FK Tjumen1736817:2315
17.Tom Tomsk1643914:2615
18.Rotor Volgograd1735920:2614
19.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov981022:625
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg971119:822
4.Jenisej Krasnojarsk770017:321
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd62049:96
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Dinamo Petrohrad74218:614
4.Sibir Novosibirsk84227:614
5.Křídla Sovětů Samara741212:613
6.Šinnik Jaroslavl841310:713
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Olimpijec Nižnij Novgorod82249:128
13.Rotor Volgograd1115511:178
14.FK Chimki72148:147
15.Luč-Energija Vladivostok92167:177
16.Fakel Voroněž101365:176
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen71153:114
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.08. Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07. Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07. Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
09.07. Milevskyj bude nastupovat za Dinamo Brest
Dinamo Brest posílil Artem Milevskyj. Ten se do běloruského mužstva stěhuje z Tosna, načež podepsal kontrakt do konce roku 2018. (transfermarkt.de)
07.07. Pucko bude pomáhat Chabarovsku
Chabarovsk se nedostal do ruské nejvyšší soutěže, což tak bude mít za cíl během nadcházející sezóny. Pomoci mu k tomu má i Aleksandr Pucko, jenž přišel na roční hostování z Ufy. (transfermarkt.de)
02.07. Polujachtov novou posilou Machačkaly
Vladimir Polujachtov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg hrát ruskou nejvyšší soutěž. 27letý obránce odešel zdarma do Machačkaly, s nímž podepsal jednoletou smlouvu s opcí na druhou sezonu. (sport-express.ru)
19.06. Mamtov si zahraje první ligu
Z druholigového ruského Tjumenu se po vydařené 23gólové sezoně stěhuje do ruské Premier ligy kanonýr Chasan Mamtov, který posílil Anži. Ten si tak nejvyšší soutěž zahraje poprvé, ve 33 letech. (sport-express.ru)
12.06. Čerenčikov odchází z Permu
Amkar Perm po dlouhých 15,5 letech opouští Ivan Čerenčikov. Zkušený obránce bude od nadcházející sezóny hrát za druholigovou Baltiku Kaliningrad. (transfermarkt.de)
11.06. FK Čita si druhou ruskou ligu nezahraje
Celek FK Čita sice opanoval ruskou východní ligu, do druhé nejvyšší soutěže však přesto nepostoupí. Skromný klub na takový pokrok nemá finance. (sport-express.ru)
04.06. Tosno získalo Dudjeva a Melkadzeho
Hned dvě posily hlásí Tosno. Nováčka ruské nejvyšší soutěže posílili obránce Aslan Dudjev z Anži Machačkala a Georgij Melkadze, jenž dorazil na hostování ze Spartaku Moskva. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.10.
Luč-Energija - Olimpijec NN
1:2
21.10.
Krasnojar. - Šinnik Jaroslavl
4:1
21.10.
FK Tambov - Sibir Novosibirsk
4:1
21.10.
FK Orenburg - Avangard Kursk
1:1
21.10.
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
2:0
21.10.
Baltika K. - Dinamo Petrohrad
3:2
21.10.
Fakel Voroněž - FK Chimki
0:1
21.10.
Kubaň Krasnodar - Křídla Sov.
2:1
21.10.
Zenit II - Volgar Astrachaň
1:2
22.10.
Spartak Moskva II - FK Tjumen
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.10.?
Dinamo Petrohrad - Zenit II
info
29.10.?
FK Chimki - Kubaň Krasnodar
info
29.10.?
Křídla Sovětů - Olimpijec NN
info
29.10.?
FK Orenburg - Spartak Moskva II
info
29.10.?
Jaroslavl - Fakel Voroněž
info
29.10.?
Sibir Novosibirsk - Baltika K.
info
29.10.?
FK Tambov - Avangard Kursk
info
29.10.?
Tom Tomsk - Luč-Energija
info
29.10.?
FK Tjumen - Jenisej Krasnojarsk
info
29.10.?
Volgar As. - Rotor Volgograd
info
Všechny zápasy