Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 15:00 CET
17. kolo

Spartak Moskva II   -   Šinnik Jaroslavl

1 : 2 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.54 - 3.00 - 2.61
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
20.07.2015FNL 3. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
1:1
15.11.2015FNL 21. kolo
Spartak M. II - Jaroslavl
2:0
06.08.2016FNL 6. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
4:0
26.11.2016FNL 24. kolo
Spartak M. II - Jaroslavl
1:2
20.07.2015 3. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
1:1
15.11.2015 21. kolo
Spartak Moskva II - Šinnik Jaroslavl
2:0
06.08.2016 6. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
4:0
26.11.2016 24. kolo
Spartak Moskva II - Šinnik Jaroslavl
1:2
Spartak Moskva II - poslední zápasy
10.08.2017FNL 7. kolo
Spartak M. II - Zenit II
3:1
13.08.2017FNL 8. kolo
Fakel - Spartak M. II
0:3
20.08.2017FNL 9. kolo
Spartak II - Rotor Vol.
2:2
27.08.2017FNL 10. kolo
Kubaň - Spartak M. II
2:3
02.09.2017FNL 11. kolo
Spartak II - Luč-Energ.
1:3
06.09.2017FNL 12. kolo
Olimpijec NN - Spartak II
1:3
11.09.2017FNL 13. kolo
Spartak II - Křídla S.
0:3
16.09.2017FNL 14. kolo
Tom Tomsk - Spartak M. II
1:2
24.09.2017FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
0:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Volgar As. - Spartak II
1:3
10.08.2017 7. kolo
Spartak Moskva II - Zenit Petrohrad II
3:1
13.08.2017 8. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
0:3
20.08.2017 9. kolo
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
2:2
27.08.2017 10. kolo
Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva II
2:3
02.09.2017 11. kolo
Spartak Moskva II - Luč-Energija Vladivostok
1:3
06.09.2017 12. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Spartak Moskva II
1:3
11.09.2017 13. kolo
Spartak Moskva II - Křídla Sovětů Samara
0:3
16.09.2017 14. kolo
Tom Tomsk - Spartak Moskva II
1:2
24.09.2017 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
0:1
30.09.2017 16. kolo
Volgar Astrachaň - Spartak Moskva II
1:3
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
0:3
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Chimki - Jaroslavl
0:2
27.08.2017FNL 10. kolo
Volgar As. - Jaroslavl
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Jaroslavl - Kursk
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Jaroslavl - Dinamo P.
1:2
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Tjumen - Jaroslavl
2:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Jaroslavl - Sibir Nov.
0:1
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Šinnik Jaroslavl - Ural
3:0
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Orenburg - Jaroslavl
1:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Jaroslavl - FK Tambov
1:0
09.08.2017 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - Křídla Sovětů Samara
2:3
13.08.2017 8. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
1:3
19.08.2017 9. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
0:3
27.08.2017 10. kolo
Volgar Astrachaň - Šinnik Jaroslavl
0:1
02.09.2017 11. kolo
Šinnik Jaroslavl - Avangard Kursk
1:0
06.09.2017 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Dinamo Petrohrad
1:2
10.09.2017 13. kolo
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
2:0
16.09.2017 14. kolo
Šinnik Jaroslavl - Sibir Novosibirsk
0:1
24.09.2017 15. kolo
FK Orenburg - Šinnik Jaroslavl
1:0
30.09.2017 16. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Tambov
1:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.FK Orenburg17102523:1732
4.Dinamo Petrohrad1794424:1831
5.FK Tambov1793526:1630
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Avangard Kursk1747616:2219
12.FK Chimki1753916:2418
13.Kubaň Krasnodar1645724:2917
14.Zenit Petrohrad II1644821:2516
15.Olimpijec Nižnij Novgorod1744916:2416
16.FK Tjumen1736817:2315
17.Tom Tomsk1643914:2615
18.Rotor Volgograd1735920:2614
19.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov981022:625
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg971119:822
4.Jenisej Krasnojarsk770017:321
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd62049:96
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Dinamo Petrohrad74218:614
4.Sibir Novosibirsk84227:614
5.Křídla Sovětů Samara741212:613
6.Šinnik Jaroslavl841310:713
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Olimpijec Nižnij Novgorod82249:128
13.Rotor Volgograd1115511:178
14.FK Chimki72148:147
15.Luč-Energija Vladivostok92167:177
16.Fakel Voroněž101365:176
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen71153:114
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
08.08.
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:1
08.08.
Spartak M. II - Fakel Voroněž
2:1
08.08.
FK Tjumen - SKA Chabarovsk
1:1
08.08.
Zenit II - Dinamo Petrohrad
1:4
08.08.
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
08.08.
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
1:0
08.08.
FK Tambov - FK Krasnodar II
1:2
08.08.
Olimpijec NN - Luč-Energija
0:0
08.08.
Mordovija Saransk - Sibir Nov.
3:0
08.08.
Čertanovo Moskva - FK Armavir
1:1
12.08.
SKA Chabarovsk - FK Tambov
1:2
12.08.
Luč-Energija - FK Armavir
3:0
12.08.
FK Tjumen - Mordovija Saransk
1:1
12.08.
Tom Tomsk - Olimpijec N. Novgorod
0:1
12.08.
Zenit II - Avangard Kursk
1:2
12.08.
Jaroslavl - Rotor Volgograd
0:0
12.08.
FK Chimki - Spartak Moskva II
1:3
12.08.
Baltika K. - Dinamo Petrohrad
2:2
12.08.
Fakel Voroněž - Sibir Nov.
0:1
12.08.
FK Krasnodar II - Čertanovo
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
18.08.07:00
Luč-Energija - FK Krasnodar II
info
18.08.14:00
FK Tjumen - Sibir Novosibirsk
info
18.08.14:00
FK Tambov - Mordovija Saransk
info
18.08.14:00
Tom Tomsk - FK Armavir
info
18.08.15:00
Avangard Kursk - Baltika K.
info
18.08.15:00
Šinnik Jaroslavl - Zenit II
info
18.08.17:00
Čertanovo - SKA Chabarovsk
info
18.08.17:00
Fakel Voroněž - FK Chimki
info
18.08.18:00
Dinamo Petrohrad - Olimpijec NN
info
19.08.15:30
Spartak M. II - Rotor Volgograd
info
Všechny zápasy