Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 12:00 CET
17. kolo

Sibir Novosibirsk   -   Avangard Kursk

0 : 2 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.80 - 3.07 - 4.55
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
06.07.2005Pervyj Divizion 21. kolo
Avangard Kursk - Sibir Nov.
1:4
24.10.2005Pervyj Divizion 41. kolo
Sibir Nov. - Avangard Kursk
0:0
15.05.2006Pervyj Divizion 11. kolo
Sibir Nov. - Avangard Kursk
1:1
03.09.2006Pervyj Divizion 31. kolo
Avangard Kursk - Sibir Nov.
0:0
17.04.2007Pervyj Divizion 5. kolo
Avangard Kursk - Sibir Nov.
0:1
02.08.2007Pervyj Divizion 25. kolo
Sibir Nov. - Avangard Kursk
3:0
13.07.2010Kubok Rossiji16F
Avangard Kursk - Sibir Nov.
2:5e
06.07.2005 21. kolo
Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk
1:4
24.10.2005 41. kolo
Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk
0:0
15.05.2006 11. kolo
Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk
1:1
03.09.2006 31. kolo
Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk
0:0
17.04.2007 5. kolo
Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk
0:1
02.08.2007 25. kolo
Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk
3:0
Sibir Novosibirsk - poslední zápasy
14.08.2017FNL 8. kolo
Luč-Energ. - Sibir Nov.
0:2
19.08.2017FNL 9. kolo
Sibir Nov. - Olimpijec NN
1:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Tjumen - Sibir Nov.
2:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Křídla S. - Sibir Nov.
3:0
02.09.2017FNL 11. kolo
Sibir Nov. - Tom Tomsk
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
FK Chimki - Sibir Nov.
0:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Sibir Nov. - Volgar As.
1:1
16.09.2017FNL 14. kolo
Jaroslavl - Sibir Nov.
0:1
24.09.2017FNL 15. kolo
Sibir Nov. - Dinamo P.
1:1
30.09.2017FNL 16. kolo
FK Tjumen - Sibir Nov.
0:0
09.08.2017 7. kolo
Sibir Novosibirsk - Kubaň Krasnodar
2:0
14.08.2017 8. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Sibir Novosibirsk
0:2
19.08.2017 9. kolo
Sibir Novosibirsk - Olimpijec Nižnij Novgorod
1:1
27.08.2017 10. kolo
Křídla Sovětů Samara - Sibir Novosibirsk
3:0
02.09.2017 11. kolo
Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk
1:0
06.09.2017 12. kolo
FK Chimki - Sibir Novosibirsk
0:1
10.09.2017 13. kolo
Sibir Novosibirsk - Volgar Astrachaň
1:1
16.09.2017 14. kolo
Šinnik Jaroslavl - Sibir Novosibirsk
0:1
24.09.2017 15. kolo
Sibir Novosibirsk - Dinamo Petrohrad
1:1
30.09.2017 16. kolo
FK Tjumen - Sibir Novosibirsk
0:0
Avangard Kursk - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
Volgar As. - Kursk
1:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
Dinamo Brjansk - Kursk
0:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Avangard Kursk - Zenit II
1:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Jaroslavl - Kursk
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Avangard Kursk - Fakel
2:0
10.09.2017FNL 13. kolo
Dinamo P. - Kursk
1:2
16.09.2017FNL 14. kolo
Kursk - Rotor Vol.
0:0
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Kursk - CSKA Moskva
1:0e
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Tjumen - Kursk
4:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Avangard Kursk - Kubaň
0:1
09.08.2017 7. kolo
FK Chimki - Avangard Kursk
1:1
13.08.2017 8. kolo
Avangard Kursk - Jenisej Krasnojarsk
0:4
19.08.2017 9. kolo
Volgar Astrachaň - Avangard Kursk
1:1
27.08.2017 10. kolo
Avangard Kursk - Zenit Petrohrad II
1:1
02.09.2017 11. kolo
Šinnik Jaroslavl - Avangard Kursk
1:0
06.09.2017 12. kolo
Avangard Kursk - Fakel Voroněž
2:0
10.09.2017 13. kolo
Dinamo Petrohrad - Avangard Kursk
1:2
16.09.2017 14. kolo
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
0:0
24.09.2017 15. kolo
FK Tjumen - Avangard Kursk
4:0
30.09.2017 16. kolo
Avangard Kursk - Kubaň Krasnodar
0:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk16122233:1338
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.Dinamo Petrohrad1693423:1730
4.FK Tambov1692525:1529
5.FK Orenburg1692520:1729
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Sibir Novosibirsk1675418:1226
8.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.FK Chimki1653815:2018
12.Kubaň Krasnodar1645724:2917
13.Zenit Petrohrad II1644821:2516
14.Avangard Kursk1637614:2216
15.FK Tjumen1636717:2015
16.Tom Tomsk1643914:2615
17.Rotor Volgograd1635819:2414
18.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
19.Olimpijec Nižnij Novgorod1634914:2313
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov880021:524
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg861116:819
4.Jenisej Krasnojarsk660013:218
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk833211:612
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd52038:76
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Sibir Novosibirsk84227:614
4.Křídla Sovětů Samara741212:613
5.Šinnik Jaroslavl841310:713
6.Dinamo Petrohrad64117:513
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Kubaň Krasnodar1023514:219
10.Volgar Astrachaň72238:108
11.Rotor Volgograd1115511:178
12.FK Chimki62137:107
13.Luč-Energija Vladivostok92167:177
14.Avangard Kursk81347:136
15.Fakel Voroněž101365:176
16.Olimpijec Nižnij Novgorod71247:115
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen61143:84
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.08. Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07. Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07. Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
09.07. Milevskyj bude nastupovat za Dinamo Brest
Dinamo Brest posílil Artem Milevskyj. Ten se do běloruského mužstva stěhuje z Tosna, načež podepsal kontrakt do konce roku 2018. (transfermarkt.de)
07.07. Pucko bude pomáhat Chabarovsku
Chabarovsk se nedostal do ruské nejvyšší soutěže, což tak bude mít za cíl během nadcházející sezóny. Pomoci mu k tomu má i Aleksandr Pucko, jenž přišel na roční hostování z Ufy. (transfermarkt.de)
02.07. Polujachtov novou posilou Machačkaly
Vladimir Polujachtov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg hrát ruskou nejvyšší soutěž. 27letý obránce odešel zdarma do Machačkaly, s nímž podepsal jednoletou smlouvu s opcí na druhou sezonu. (sport-express.ru)
19.06. Mamtov si zahraje první ligu
Z druholigového ruského Tjumenu se po vydařené 23gólové sezoně stěhuje do ruské Premier ligy kanonýr Chasan Mamtov, který posílil Anži. Ten si tak nejvyšší soutěž zahraje poprvé, ve 33 letech. (sport-express.ru)
12.06. Čerenčikov odchází z Permu
Amkar Perm po dlouhých 15,5 letech opouští Ivan Čerenčikov. Zkušený obránce bude od nadcházející sezóny hrát za druholigovou Baltiku Kaliningrad. (transfermarkt.de)
11.06. FK Čita si druhou ruskou ligu nezahraje
Celek FK Čita sice opanoval ruskou východní ligu, do druhé nejvyšší soutěže však přesto nepostoupí. Skromný klub na takový pokrok nemá finance. (sport-express.ru)
04.06. Tosno získalo Dudjeva a Melkadzeho
Hned dvě posily hlásí Tosno. Nováčka ruské nejvyšší soutěže posílili obránce Aslan Dudjev z Anži Machačkala a Georgij Melkadze, jenž dorazil na hostování ze Spartaku Moskva. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.10.
Sibir Novosibirsk - FK Orenburg
0:1
14.10.
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
1:0
14.10.
Dinamo Petrohrad - Spartak M. II
2:2
14.10.
Křídla Sov. - Rotor Volgograd
1:1
14.10.
Olimpijec NN - Kubaň Krasnodar
0:3
14.10.
Šinnik Jaroslavl - Baltika K.
1:0
14.10.
FK Tjumen - FK Tambov
3:1
14.10.
Avangard Kursk - Luč-Energija
1:2
14.10.
Volgar Astrachaň - Krasnojar.
1:2
14.10.
FK Chimki - Zenit Petrohrad II
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.10.?
Baltika K. - Dinamo Petrohrad
info
21.10.?
Krasnojar. - Šinnik Jaroslavl
info
21.10.?
Fakel Voroněž - FK Chimki
info
21.10.?
Kubaň Krasnodar - Křídla Sov.
info
21.10.?
Luč-Energija - Olimpijec NN
info
21.10.?
FK Orenburg - Avangard Kursk
info
21.10.?
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
21.10.?
Spartak Moskva II - FK Tjumen
info
21.10.?
FK Tambov - Sibir Novosibirsk
info
21.10.?
Zenit II - Volgar Astrachaň
info
Všechny zápasy