Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 12:00 CET
17. kolo

Sibir Novosibirsk   -   Avangard Kursk

0 : 2 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.80 - 3.07 - 4.55
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
06.07.2005Pervyj Divizion 21. kolo
Avangard Kursk - Sibir Nov.
1:4
24.10.2005Pervyj Divizion 41. kolo
Sibir Nov. - Avangard Kursk
0:0
15.05.2006Pervyj Divizion 11. kolo
Sibir Nov. - Avangard Kursk
1:1
03.09.2006Pervyj Divizion 31. kolo
Avangard Kursk - Sibir Nov.
0:0
17.04.2007Pervyj Divizion 5. kolo
Avangard Kursk - Sibir Nov.
0:1
02.08.2007Pervyj Divizion 25. kolo
Sibir Nov. - Avangard Kursk
3:0
13.07.2010Kubok Rossiji16F
Avangard Kursk - Sibir Nov.
2:5e
06.07.2005 21. kolo
Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk
1:4
24.10.2005 41. kolo
Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk
0:0
15.05.2006 11. kolo
Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk
1:1
03.09.2006 31. kolo
Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk
0:0
17.04.2007 5. kolo
Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk
0:1
02.08.2007 25. kolo
Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk
3:0
Sibir Novosibirsk - poslední zápasy
14.08.2017FNL 8. kolo
Luč-Energ. - Sibir Nov.
0:2
19.08.2017FNL 9. kolo
Sibir Nov. - Olimpijec NN
1:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Tjumen - Sibir Nov.
2:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Křídla S. - Sibir Nov.
3:0
02.09.2017FNL 11. kolo
Sibir Nov. - Tom Tomsk
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
FK Chimki - Sibir Nov.
0:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Sibir Nov. - Volgar As.
1:1
16.09.2017FNL 14. kolo
Jaroslavl - Sibir Nov.
0:1
24.09.2017FNL 15. kolo
Sibir Nov. - Dinamo P.
1:1
30.09.2017FNL 16. kolo
FK Tjumen - Sibir Nov.
0:0
09.08.2017 7. kolo
Sibir Novosibirsk - Kubaň Krasnodar
2:0
14.08.2017 8. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Sibir Novosibirsk
0:2
19.08.2017 9. kolo
Sibir Novosibirsk - Olimpijec Nižnij Novgorod
1:1
27.08.2017 10. kolo
Křídla Sovětů Samara - Sibir Novosibirsk
3:0
02.09.2017 11. kolo
Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk
1:0
06.09.2017 12. kolo
FK Chimki - Sibir Novosibirsk
0:1
10.09.2017 13. kolo
Sibir Novosibirsk - Volgar Astrachaň
1:1
16.09.2017 14. kolo
Šinnik Jaroslavl - Sibir Novosibirsk
0:1
24.09.2017 15. kolo
Sibir Novosibirsk - Dinamo Petrohrad
1:1
30.09.2017 16. kolo
FK Tjumen - Sibir Novosibirsk
0:0
Avangard Kursk - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
Volgar As. - Kursk
1:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
Dinamo Brjansk - Kursk
0:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Avangard Kursk - Zenit II
1:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Jaroslavl - Kursk
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Avangard Kursk - Fakel
2:0
10.09.2017FNL 13. kolo
Dinamo P. - Kursk
1:2
16.09.2017FNL 14. kolo
Kursk - Rotor Vol.
0:0
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Kursk - CSKA Moskva
1:0e
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Tjumen - Kursk
4:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Avangard Kursk - Kubaň
0:1
09.08.2017 7. kolo
FK Chimki - Avangard Kursk
1:1
13.08.2017 8. kolo
Avangard Kursk - Jenisej Krasnojarsk
0:4
19.08.2017 9. kolo
Volgar Astrachaň - Avangard Kursk
1:1
27.08.2017 10. kolo
Avangard Kursk - Zenit Petrohrad II
1:1
02.09.2017 11. kolo
Šinnik Jaroslavl - Avangard Kursk
1:0
06.09.2017 12. kolo
Avangard Kursk - Fakel Voroněž
2:0
10.09.2017 13. kolo
Dinamo Petrohrad - Avangard Kursk
1:2
16.09.2017 14. kolo
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
0:0
24.09.2017 15. kolo
FK Tjumen - Avangard Kursk
4:0
30.09.2017 16. kolo
Avangard Kursk - Kubaň Krasnodar
0:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk16122233:1338
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.Dinamo Petrohrad1693423:1730
4.FK Tambov1692525:1529
5.FK Orenburg1692520:1729
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Sibir Novosibirsk1675418:1226
8.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.FK Chimki1653815:2018
12.Kubaň Krasnodar1645724:2917
13.Zenit Petrohrad II1644821:2516
14.Avangard Kursk1637614:2216
15.FK Tjumen1636717:2015
16.Tom Tomsk1643914:2615
17.Rotor Volgograd1635819:2414
18.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
19.Olimpijec Nižnij Novgorod1634914:2313
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov880021:524
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg861116:819
4.Jenisej Krasnojarsk660013:218
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk833211:612
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd52038:76
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Sibir Novosibirsk84227:614
4.Křídla Sovětů Samara741212:613
5.Šinnik Jaroslavl841310:713
6.Dinamo Petrohrad64117:513
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Kubaň Krasnodar1023514:219
10.Volgar Astrachaň72238:108
11.Rotor Volgograd1115511:178
12.FK Chimki62137:107
13.Luč-Energija Vladivostok92167:177
14.Avangard Kursk81347:136
15.Fakel Voroněž101365:176
16.Olimpijec Nižnij Novgorod71247:115
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen61143:84
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.07.
SKA Chabarovsk - FK Armavir
3:0
17.07.
Luč-Energija - FK Chimki
0:1
17.07.
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
2:0
17.07.
FK Tjumen - Baltika Kaliningrad
4:1
17.07.
Zenit Petrohrad II - FK Tambov
1:2
17.07.
Mordovija Saransk - Olimpijec NN
2:2
17.07.
Avangard Kursk - Šinnik Jaroslavl
1:2
17.07.
FK Krasnodar II - Sibir Nov.
1:1
17.07.
Dinamo Petrohrad - Spartak M. II
0:1
17.07.
Čertanovo - Rotor Volgograd
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.07.12:00
Sibir Novosibirsk - Jaroslavl
info
22.07.15:00
FK Chimki - Tom Tomsk
info
22.07.16:00
Zenit II - Čertanovo Moskva
info
22.07.16:00
Fakel Voroněž - Dinamo P.
info
22.07.17:00
Olimpijec N. Novgorod - FK Tjumen
info
22.07.17:00
Baltika Kaliningrad - FK Tambov
info
22.07.18:00
FK Armavir - Mordovija Saransk
info
22.07.18:00
Rotor Volgograd - Luč-Energija
info
22.07.18:00
FK Krasnodar II - SKA Chabarovsk
info
23.07.16:00
Spartak M. II - Avangard Kursk
info
Všechny zápasy