Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 12:00 CET
17. kolo

Jenisej Krasnojarsk   -   FK Chimki

4 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.35 - 4.26 - 7.86
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
04.06.2006Pervyj Divizion 15. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
0:1
23.09.2006Pervyj Divizion 35. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
2:1
24.06.2011FNL 17. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
1:0
04.11.2011FNL 37. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
0:2
21.05.2012FNLUdr., 48. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
0:0
21.09.2012FNL 13. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
1:2
23.04.2013FNL 29. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
2:1
10.09.2016FNL 12. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
3:0
08.04.2017FNL 30. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
2:2
04.06.2006 15. kolo
Metallurg Krasnojarsk - FK Chimki
0:1
23.09.2006 35. kolo
FK Chimki - Metallurg Krasnojarsk
2:1
24.06.2011 17. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
1:0
04.11.2011 37. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
0:2
21.05.2012Udr., 48. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
0:0
21.09.2012 13. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
1:2
23.04.2013 29. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
2:1
10.09.2016 12. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
3:0
08.04.2017 30. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
2:2
Jenisej Krasnojarsk - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
Krasnojar. - Zenit II
2:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Čita - Krasnojar.
1:2p
27.08.2017FNL 10. kolo
Fakel - Krasnojar.
1:3
02.09.2017FNL 11. kolo
Krasnojar. - Rotor Vol.
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Kubaň - Krasnojar.
1:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Krasnojar. - Luč-Energ.
4:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Olimpijec NN - Krasnojar.
0:2
21.09.2017Kubok Rossiji16F
Krasnojar. - Achmat Gro.
3:0
24.09.2017FNL 15. kolo
Krasnojar. - Křídla S.
1:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Tom Tomsk - Krasnojar.
1:1
09.08.2017 7. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:5
13.08.2017 8. kolo
Avangard Kursk - Jenisej Krasnojarsk
0:4
19.08.2017 9. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Zenit Petrohrad II
2:1
27.08.2017 10. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:3
02.09.2017 11. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Rotor Volgograd
1:0
06.09.2017 12. kolo
Kubaň Krasnodar - Jenisej Krasnojarsk
1:1
10.09.2017 13. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Luč-Energija Vladivostok
4:0
16.09.2017 14. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Jenisej Krasnojarsk
0:2
24.09.2017 15. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Křídla Sovětů Samara
1:0
30.09.2017 16. kolo
Tom Tomsk - Jenisej Krasnojarsk
1:1
FK Chimki - poslední zápasy
13.08.2017FNL 8. kolo
FK Chimki - Volgar As.
0:1
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
0:3
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Chimki - Jaroslavl
0:2
27.08.2017FNL 10. kolo
FK Chimki - Dinamo P.
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
FK Tjumen - FK Chimki
2:2
06.09.2017FNL 12. kolo
FK Chimki - Sibir Nov.
0:1
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Orenburg - FK Chimki
5:2
16.09.2017FNL 14. kolo
FK Chimki - FK Tambov
1:1
24.09.2017FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
0:1
30.09.2017FNL 16. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:0
09.08.2017 7. kolo
FK Chimki - Avangard Kursk
1:1
13.08.2017 8. kolo
FK Chimki - Volgar Astrachaň
0:1
19.08.2017 9. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
0:3
27.08.2017 10. kolo
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
0:1
02.09.2017 11. kolo
FK Tjumen - FK Chimki
2:2
06.09.2017 12. kolo
FK Chimki - Sibir Novosibirsk
0:1
10.09.2017 13. kolo
FK Orenburg - FK Chimki
5:2
16.09.2017 14. kolo
FK Chimki - FK Tambov
1:1
24.09.2017 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
0:1
30.09.2017 16. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk16122233:1338
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.Dinamo Petrohrad1693423:1730
4.FK Tambov1692525:1529
5.FK Orenburg1692520:1729
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Sibir Novosibirsk1675418:1226
8.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.FK Chimki1653815:2018
12.Kubaň Krasnodar1645724:2917
13.Zenit Petrohrad II1644821:2516
14.Avangard Kursk1637614:2216
15.FK Tjumen1636717:2015
16.Tom Tomsk1643914:2615
17.Rotor Volgograd1635819:2414
18.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
19.Olimpijec Nižnij Novgorod1634914:2313
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov880021:524
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg861116:819
4.Jenisej Krasnojarsk660013:218
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk833211:612
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd52038:76
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Sibir Novosibirsk84227:614
4.Křídla Sovětů Samara741212:613
5.Šinnik Jaroslavl841310:713
6.Dinamo Petrohrad64117:513
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Kubaň Krasnodar1023514:219
10.Volgar Astrachaň72238:108
11.Rotor Volgograd1115511:178
12.FK Chimki62137:107
13.Luč-Energija Vladivostok92167:177
14.Avangard Kursk81347:136
15.Fakel Voroněž101365:176
16.Olimpijec Nižnij Novgorod71247:115
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen61143:84
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
17.01. Ďuriš odešel pomáhat Anorthosisu
Anorthosis Famagusta si pro zbytek letošní sezóny vypůjčil Michala Ďuriše. Slovenský reprezentant se na Kypr vydává z Orenburgu, se kterým bojuje o návrat do ruské nejvyšší soutěže. (transfermarkt.de)
17.01. Burlak zakotví v Samaře
Taras Burlak nehrál důležitou roli v dalších plánech Rubinu Kazaň a z klubu odchází, ruský obránce zamířil zdarma do Samary. (sport-express.ru)
11.01. Ciupercă novou akvizicí Rostova
Valeriu Ciupercă odchází z druholigové Baltiky a může se těšit na ruskou nejvyšší soutěž, moldavský záložník zamířil zdarma do Rostova. (sport-express.ru)
01.01. Georgiev pověsil kopačky na hřebík
Blagoj Georgiev minulý týden oslavil 37. narozeniny a jako dodatečný dárek si nadělil hřebík, na který pověsil kopačky. Bulharský záložník během kariéry hrával za Alavés, Amkar Perm nebo Těrek Groznyj, naposledy hájil barvy druholigového ruského Orenburgu. (sport-express.ru)
22.08.2017 Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07.2017 Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07.2017 Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.04.
Sibir Novosibirsk - FK Tjumen
0:2
21.04.
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
3:2
21.04.
FK Orenburg - Dinamo Petrohrad
4:3
21.04.
Spartak Moskva II - Volgar As.
2:3
21.04.
Fakel Voroněž - Olimpijec NN
4:1
21.04.
Rotor Volgograd - Luč-Energija
4:2
21.04.
Zenit II - Křídla Sovětů
0:2
21.04.
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
0:0
22.04.
FK Tambov - Šinnik Jaroslavl
3:1
22.04.
Kubaň Krasnodar - Avangard Kursk
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.04.?
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
info
28.04.?
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
info
28.04.?
Křídla Sov. - Fakel Voroněž
info
28.04.?
Luč-Energija - Kubaň Krasnodar
info
28.04.?
Olimpijec NN - Rotor Volgograd
info
28.04.?
Šinnik Jaroslavl - Spartak M. II
info
28.04.?
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad II
info
28.04.?
FK Tjumen - FK Orenburg
info
28.04.?
Volgar Astrachaň - Baltika K.
info
28.04.?
Avangard Kursk - Sibir Nov.
info
02.05.?
Zenit Petrohrad II - FK Chimki
info
02.05.?
FK Tambov - FK Tjumen
info
02.05.?
Spartak M. II - Dinamo Petrohrad
info
02.05.?
Rotor Volgograd - Křídla Sov.
info
02.05.?
FK Orenburg - Sibir Novosibirsk
info
02.05.?
Luč-Energija - Avangard Kursk
info
02.05.?
Kubaň Krasnodar - Olimpijec NN
info
02.05.?
Fakel Voroněž - Tom Tomsk
info
02.05.?
Krasnojar. - Volgar Astrachaň
info
02.05.?
Baltika K. - Šinnik Jaroslavl
info
Všechny zápasy