Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 12:00 CET
17. kolo

Jenisej Krasnojarsk   -   FK Chimki

4 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.35 - 4.26 - 7.86
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
04.06.2006Pervyj Divizion 15. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
0:1
23.09.2006Pervyj Divizion 35. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
2:1
24.06.2011FNL 17. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
1:0
04.11.2011FNL 37. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
0:2
21.05.2012FNLUdr., 48. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
0:0
21.09.2012FNL 13. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
1:2
23.04.2013FNL 29. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
2:1
10.09.2016FNL 12. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
3:0
08.04.2017FNL 30. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
2:2
04.06.2006 15. kolo
Metallurg Krasnojarsk - FK Chimki
0:1
23.09.2006 35. kolo
FK Chimki - Metallurg Krasnojarsk
2:1
24.06.2011 17. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
1:0
04.11.2011 37. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
0:2
21.05.2012Udr., 48. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
0:0
21.09.2012 13. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
1:2
23.04.2013 29. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
2:1
10.09.2016 12. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
3:0
08.04.2017 30. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
2:2
Jenisej Krasnojarsk - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
Krasnojar. - Zenit II
2:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Čita - Krasnojar.
1:2p
27.08.2017FNL 10. kolo
Fakel - Krasnojar.
1:3
02.09.2017FNL 11. kolo
Krasnojar. - Rotor Vol.
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Kubaň - Krasnojar.
1:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Krasnojar. - Luč-Energ.
4:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Olimpijec NN - Krasnojar.
0:2
21.09.2017Kubok Rossiji16F
Krasnojar. - Achmat Gro.
3:0
24.09.2017FNL 15. kolo
Krasnojar. - Křídla S.
1:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Tom Tomsk - Krasnojar.
1:1
09.08.2017 7. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:5
13.08.2017 8. kolo
Avangard Kursk - Jenisej Krasnojarsk
0:4
19.08.2017 9. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Zenit Petrohrad II
2:1
27.08.2017 10. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:3
02.09.2017 11. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Rotor Volgograd
1:0
06.09.2017 12. kolo
Kubaň Krasnodar - Jenisej Krasnojarsk
1:1
10.09.2017 13. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Luč-Energija Vladivostok
4:0
16.09.2017 14. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Jenisej Krasnojarsk
0:2
24.09.2017 15. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Křídla Sovětů Samara
1:0
30.09.2017 16. kolo
Tom Tomsk - Jenisej Krasnojarsk
1:1
FK Chimki - poslední zápasy
13.08.2017FNL 8. kolo
FK Chimki - Volgar As.
0:1
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
0:3
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Chimki - Jaroslavl
0:2
27.08.2017FNL 10. kolo
FK Chimki - Dinamo P.
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
FK Tjumen - FK Chimki
2:2
06.09.2017FNL 12. kolo
FK Chimki - Sibir Nov.
0:1
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Orenburg - FK Chimki
5:2
16.09.2017FNL 14. kolo
FK Chimki - FK Tambov
1:1
24.09.2017FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
0:1
30.09.2017FNL 16. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:0
09.08.2017 7. kolo
FK Chimki - Avangard Kursk
1:1
13.08.2017 8. kolo
FK Chimki - Volgar Astrachaň
0:1
19.08.2017 9. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
0:3
27.08.2017 10. kolo
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
0:1
02.09.2017 11. kolo
FK Tjumen - FK Chimki
2:2
06.09.2017 12. kolo
FK Chimki - Sibir Novosibirsk
0:1
10.09.2017 13. kolo
FK Orenburg - FK Chimki
5:2
16.09.2017 14. kolo
FK Chimki - FK Tambov
1:1
24.09.2017 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
0:1
30.09.2017 16. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk16122233:1338
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.Dinamo Petrohrad1693423:1730
4.FK Tambov1692525:1529
5.FK Orenburg1692520:1729
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Sibir Novosibirsk1675418:1226
8.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.FK Chimki1653815:2018
12.Kubaň Krasnodar1645724:2917
13.Zenit Petrohrad II1644821:2516
14.Avangard Kursk1637614:2216
15.FK Tjumen1636717:2015
16.Tom Tomsk1643914:2615
17.Rotor Volgograd1635819:2414
18.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
19.Olimpijec Nižnij Novgorod1634914:2313
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov880021:524
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg861116:819
4.Jenisej Krasnojarsk660013:218
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk833211:612
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd52038:76
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Sibir Novosibirsk84227:614
4.Křídla Sovětů Samara741212:613
5.Šinnik Jaroslavl841310:713
6.Dinamo Petrohrad64117:513
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Kubaň Krasnodar1023514:219
10.Volgar Astrachaň72238:108
11.Rotor Volgograd1115511:178
12.FK Chimki62137:107
13.Luč-Energija Vladivostok92167:177
14.Avangard Kursk81347:136
15.Fakel Voroněž101365:176
16.Olimpijec Nižnij Novgorod71247:115
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen61143:84
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
08.08.
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:1
08.08.
Spartak M. II - Fakel Voroněž
2:1
08.08.
FK Tjumen - SKA Chabarovsk
1:1
08.08.
Zenit II - Dinamo Petrohrad
1:4
08.08.
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
08.08.
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
1:0
08.08.
FK Tambov - FK Krasnodar II
1:2
08.08.
Olimpijec NN - Luč-Energija
0:0
08.08.
Mordovija Saransk - Sibir Nov.
3:0
08.08.
Čertanovo Moskva - FK Armavir
1:1
12.08.
SKA Chabarovsk - FK Tambov
1:2
12.08.
Luč-Energija - FK Armavir
3:0
12.08.
FK Tjumen - Mordovija Saransk
1:1
12.08.
Tom Tomsk - Olimpijec N. Novgorod
0:1
12.08.
Zenit II - Avangard Kursk
1:2
12.08.
Jaroslavl - Rotor Volgograd
0:0
12.08.
FK Chimki - Spartak Moskva II
1:3
12.08.
Baltika K. - Dinamo Petrohrad
2:2
12.08.
Fakel Voroněž - Sibir Nov.
0:1
12.08.
FK Krasnodar II - Čertanovo
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
18.08.07:00
Luč-Energija - FK Krasnodar II
info
18.08.14:00
FK Tjumen - Sibir Novosibirsk
info
18.08.14:00
FK Tambov - Mordovija Saransk
info
18.08.14:00
Tom Tomsk - FK Armavir
info
18.08.15:00
Avangard Kursk - Baltika K.
info
18.08.15:00
Šinnik Jaroslavl - Zenit II
info
18.08.17:00
Čertanovo - SKA Chabarovsk
info
18.08.17:00
Fakel Voroněž - FK Chimki
info
18.08.18:00
Dinamo Petrohrad - Olimpijec NN
info
19.08.15:30
Spartak M. II - Rotor Volgograd
info
Všechny zápasy