Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 13:00 CET
17. kolo

FK Tambov   -   Dinamo Petrohrad

1 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.79 - 3.12 - 4.54
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
FK Tambov - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Tambov - Kubaň
2:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
E. Belgorod - FK Tambov
0:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Luč-Energija - FK Tambov
0:0
02.09.2017FNL 11. kolo
FK Tambov - Olimpijec NN
2:1
06.09.2017FNL 12. kolo
Křídla Sov. - FK Tambov
1:0
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Tambov - Tom Tomsk
3:1
16.09.2017FNL 14. kolo
FK Chimki - FK Tambov
1:1
20.09.2017Kubok Rossiji16F
FK Tambov - Arsenal Tula
1:0
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Tambov - Volgar As.
3:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Jaroslavl - FK Tambov
1:0
09.08.2017 7. kolo
FK Tambov - Fakel Voroněž
1:0
13.08.2017 8. kolo
FK Tambov - Rotor Volgograd
2:1
19.08.2017 9. kolo
FK Tambov - Kubaň Krasnodar
2:1
27.08.2017 10. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Tambov
0:0
02.09.2017 11. kolo
FK Tambov - Olimpijec Nižnij Novgorod
2:1
06.09.2017 12. kolo
Křídla Sovětů Samara - FK Tambov
1:0
10.09.2017 13. kolo
FK Tambov - Tom Tomsk
3:1
16.09.2017 14. kolo
FK Chimki - FK Tambov
1:1
24.09.2017 15. kolo
FK Tambov - Volgar Astrachaň
3:1
30.09.2017 16. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Tambov
1:0
Dinamo Petrohrad - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
Dinamo P. - Tom Tomsk
2:0
23.08.2017Kubok Rossiji32F
Čertanovo - Dinamo P.
0:2
27.08.2017FNL 10. kolo
FK Chimki - Dinamo P.
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Dinamo P. - Volgar As.
2:2
06.09.2017FNL 12. kolo
Jaroslavl - Dinamo P.
1:2
10.09.2017FNL 13. kolo
Dinamo P. - Kursk
1:2
16.09.2017FNL 14. kolo
Dinamo P. - FK Tjumen
2:0
21.09.2017Kubok Rossiji16F
Dinamo P. - Zenit
3:2e
24.09.2017FNL 15. kolo
Sibir Nov. - Dinamo P.
1:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Dinamo P. - FK Orenburg
0:1
09.08.2017 7. kolo
Dinamo Petrohrad - Olimpijec Nižnij Novgorod
3:1
13.08.2017 8. kolo
Křídla Sovětů Samara - Dinamo Petrohrad
2:0
19.08.2017 9. kolo
Dinamo Petrohrad - Tom Tomsk
2:0
27.08.2017 10. kolo
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
0:1
02.09.2017 11. kolo
Dinamo Petrohrad - Volgar Astrachaň
2:2
06.09.2017 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Dinamo Petrohrad
1:2
10.09.2017 13. kolo
Dinamo Petrohrad - Avangard Kursk
1:2
16.09.2017 14. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Tjumen
2:0
24.09.2017 15. kolo
Sibir Novosibirsk - Dinamo Petrohrad
1:1
30.09.2017 16. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Orenburg
0:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.Dinamo Petrohrad1693423:1730
4.FK Tambov1692525:1529
5.FK Orenburg1692520:1729
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Avangard Kursk1747616:2219
12.FK Chimki1753916:2418
13.Kubaň Krasnodar1645724:2917
14.Zenit Petrohrad II1644821:2516
15.FK Tjumen1636717:2015
16.Tom Tomsk1643914:2615
17.Rotor Volgograd1635819:2414
18.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
19.Olimpijec Nižnij Novgorod1634914:2313
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov880021:524
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.Jenisej Krasnojarsk770017:321
4.FK Orenburg861116:819
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd52038:76
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Sibir Novosibirsk84227:614
4.Křídla Sovětů Samara741212:613
5.Šinnik Jaroslavl841310:713
6.Dinamo Petrohrad64117:513
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Rotor Volgograd1115511:178
13.FK Chimki72148:147
14.Luč-Energija Vladivostok92167:177
15.Fakel Voroněž101365:176
16.Olimpijec Nižnij Novgorod71247:115
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen61143:84
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
17.01. Ďuriš odešel pomáhat Anorthosisu
Anorthosis Famagusta si pro zbytek letošní sezóny vypůjčil Michala Ďuriše. Slovenský reprezentant se na Kypr vydává z Orenburgu, se kterým bojuje o návrat do ruské nejvyšší soutěže. (transfermarkt.de)
17.01. Burlak zakotví v Samaře
Taras Burlak nehrál důležitou roli v dalších plánech Rubinu Kazaň a z klubu odchází, ruský obránce zamířil zdarma do Samary. (sport-express.ru)
11.01. Ciupercă novou akvizicí Rostova
Valeriu Ciupercă odchází z druholigové Baltiky a může se těšit na ruskou nejvyšší soutěž, moldavský záložník zamířil zdarma do Rostova. (sport-express.ru)
01.01. Georgiev pověsil kopačky na hřebík
Blagoj Georgiev minulý týden oslavil 37. narozeniny a jako dodatečný dárek si nadělil hřebík, na který pověsil kopačky. Bulharský záložník během kariéry hrával za Alavés, Amkar Perm nebo Těrek Groznyj, naposledy hájil barvy druholigového ruského Orenburgu. (sport-express.ru)
22.08.2017 Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07.2017 Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07.2017 Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.11.
Luč-Energija - FK Tjumen
4:2
24.11.
Zenit II - Spartak Moskva II
1:1
25.11.
Jenisej Krasnojarsk - Baltika K.
1:1
25.11.
Olimpijec NN - Dinamo Petrohrad
2:2
25.11.
Avangard Kursk - FK Chimki
0:0
25.11.
Křídla Sovětů - Jaroslavl
3:3
25.11.
Rotor Volgograd - FK Orenburg
0:2
25.11.
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
2:0
25.11.
Fakel Voroněž - FK Tambov
1:2
25.11.
Kubaň Krasnodar - Sibir Nov.
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.03.?
Baltika K. - Zenit Petrohrad II
info
04.03.?
Dinamo Petrohrad - Křídla Sov.
info
04.03.?
Krasnojar. - Avangard Kursk
info
04.03.?
FK Orenburg - Kubaň Krasnodar
info
04.03.?
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
info
04.03.?
Sibir Novosibirsk - Luč-Energija
info
04.03.?
Spartak M. II - Fakel Voroněž
info
04.03.?
Rotor Volgograd - FK Tambov
info
04.03.?
FK Tjumen - Olimpijec N. Novgorod
info
04.03.?
Volgar Astrachaň - FK Chimki
info
Všechny zápasy