Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 14:00 CET
17. kolo

FK Orenburg   -   FK Tjumen

3 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.40 - 3.85 - 7.99
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
12.07.2014FNL 2. kolo
FK Tjumen - Gazovik Orenburg
1:4
08.11.2014FNL 18. kolo
Gazovik Orenburg - FK Tjumen
2:1
28.09.2015FNL 13. kolo
FK Tjumen - Gazovik Orenburg
0:4
11.04.2016FNL 31. kolo
Gazovik Orenburg - FK Tjumen
1:1
12.07.2014 2. kolo
FK Tjumen - Gazovik Orenburg
1:4
08.11.2014 18. kolo
Gazovik Orenburg - FK Tjumen
2:1
28.09.2015 13. kolo
FK Tjumen - Gazovik Orenburg
0:4
11.04.2016 31. kolo
Gazovik Orenburg - FK Tjumen
1:1
FK Orenburg - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Orenburg - Luč-Energ.
2:0
23.08.2017Kubok Rossiji32F
Saratov - FK Orenburg
1:3
27.08.2017FNL 10. kolo
Olimpijec - FK Orenburg
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
FK Orenburg - Křídla S.
3:2
06.09.2017FNL 12. kolo
Tom Tomsk - FK Orenburg
0:0
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Orenburg - FK Chimki
5:2
16.09.2017FNL 14. kolo
Volgar As. - FK Orenburg
2:0
20.09.2017Kubok Rossiji16F
FK Orenburg - Rubin Kaz.
0:2
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Orenburg - Jaroslavl
1:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Dinamo P. - FK Orenburg
0:1
09.08.2017 7. kolo
FK Orenburg - Rotor Volgograd
2:2
13.08.2017 8. kolo
Kubaň Krasnodar - FK Orenburg
4:1
19.08.2017 9. kolo
FK Orenburg - Luč-Energija Vladivostok
2:0
27.08.2017 10. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - FK Orenburg
0:1
02.09.2017 11. kolo
FK Orenburg - Křídla Sovětů Samara
3:2
06.09.2017 12. kolo
Tom Tomsk - FK Orenburg
0:0
10.09.2017 13. kolo
FK Orenburg - FK Chimki
5:2
16.09.2017 14. kolo
Volgar Astrachaň - FK Orenburg
2:0
24.09.2017 15. kolo
FK Orenburg - Šinnik Jaroslavl
1:0
30.09.2017 16. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Orenburg
0:1
FK Tjumen - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Tjumen - Křídla Sov.
0:2
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Tjumen - Sibir Nov.
2:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
0:0
02.09.2017FNL 11. kolo
FK Tjumen - FK Chimki
2:2
06.09.2017FNL 12. kolo
Volgar As. - FK Tjumen
1:0
10.09.2017FNL 13. kolo
FK Tjumen - Jaroslavl
2:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Dinamo P. - FK Tjumen
2:0
20.09.2017Kubok Rossiji16F
FK Tjumen - FK Tosno
1:2
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Tjumen - Kursk
4:0
30.09.2017FNL 16. kolo
FK Tjumen - Sibir Nov.
0:0
09.08.2017 7. kolo
FK Tjumen - Luč-Energija Vladivostok
1:2
13.08.2017 8. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - FK Tjumen
1:2
19.08.2017 9. kolo
FK Tjumen - Křídla Sovětů Samara
0:2
27.08.2017 10. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
0:0
02.09.2017 11. kolo
FK Tjumen - FK Chimki
2:2
06.09.2017 12. kolo
Volgar Astrachaň - FK Tjumen
1:0
10.09.2017 13. kolo
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
2:0
16.09.2017 14. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Tjumen
2:0
24.09.2017 15. kolo
FK Tjumen - Avangard Kursk
4:0
30.09.2017 16. kolo
FK Tjumen - Sibir Novosibirsk
0:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.Dinamo Petrohrad1794424:1831
4.FK Tambov1793526:1630
5.FK Orenburg1692520:1729
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Avangard Kursk1747616:2219
12.FK Chimki1753916:2418
13.Kubaň Krasnodar1645724:2917
14.Zenit Petrohrad II1644821:2516
15.Olimpijec Nižnij Novgorod1744916:2416
16.FK Tjumen1636717:2015
17.Tom Tomsk1643914:2615
18.Rotor Volgograd1735920:2614
19.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov981022:625
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.Jenisej Krasnojarsk770017:321
4.FK Orenburg861116:819
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd62049:96
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Dinamo Petrohrad74218:614
4.Sibir Novosibirsk84227:614
5.Křídla Sovětů Samara741212:613
6.Šinnik Jaroslavl841310:713
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Olimpijec Nižnij Novgorod82249:128
13.Rotor Volgograd1115511:178
14.FK Chimki72148:147
15.Luč-Energija Vladivostok92167:177
16.Fakel Voroněž101365:176
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen61143:84
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Luč-Energija - FK Tambov
0:1
15.09.
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
15.09.
Jaroslavl - FK Krasnodar II
2:2
15.09.
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:2
15.09.
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
3:3
15.09.
Avangard Kursk - SKA Chabarovsk
1:1
15.09.
Dinamo Petrohrad - M. Saransk
0:2
15.09.
Fakel Voroněž - Nižnij Novgorod
1:0
15.09.
Rotor Volgograd - Zenit II
1:1
15.09.
Čertanovo Moskva - Sibir Nov.
2:1
19.09.
Sibir Novosibirsk - Zenit II
0:1
19.09.
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
2:1
19.09.
FK Krasnodar II - Spartak M. II
0:3
19.09.
FK Armavir - Fakel Voroněž
4:1
19.09.
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.
FK Tambov - Tom Tomsk
3:0
19.09.
Mordovija Saransk - Avangard Kursk
1:4
19.09.
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:1
19.09.
Čertanovo Moskva - Luč-Energija
1:1
19.09.
Baltika K. - Rotor Volgograd
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.09.12:30
Spartak M. II - SKA Chabarovsk
info
23.09.13:00
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
info
23.09.14:00
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
info
23.09.14:00
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
info
23.09.14:00
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
info
23.09.14:00
Avangard Kursk - FK Tjumen
info
23.09.14:00
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
info
23.09.14:00
FK Chimki - FK Armavir
info
23.09.14:00
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
info
23.09.17:00
Rotor Volgograd - Niž. Novgorod
info
Všechny zápasy