Rusko - FNL 2017/2018

16.04.2018 18:00 CET
33. kolo

FK Chimki   -   Spartak Moskva II

1 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.06 - 3.09 - 3.37
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
30.10.2016FNL 19. kolo
FK Chimki - Spartak M. II
1:0
14.05.2017FNL 37. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
4:0
24.09.2017FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
0:1
30.10.2016 19. kolo
FK Chimki - Spartak Moskva II
1:0
14.05.2017 37. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
4:0
24.09.2017 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
0:1
FK Chimki - poslední zápasy
12.11.2017FNL 23. kolo
Křídla Sov. - FK Chimki
2:0
18.11.2017FNL 24. kolo
FK Chimki - Tom Tomsk
3:1
25.11.2017FNL 25. kolo
Kursk - FK Chimki
0:0
04.03.2018FNL 26. kolo
Volgar As. - FK Chimki
0:2
10.03.2018FNL 27. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
2:0
16.03.2018FNL 28. kolo
Dinamo P. - FK Chimki
2:1
24.03.2018FNL 29. kolo
FK Chimki - FK Tjumen
1:0
31.03.2018FNL 30. kolo
Sibir Nov. - FK Chimki
2:0
07.04.2018FNL 31. kolo
FK Chimki - FK Orenburg
0:1
11.04.2018FNL 32. kolo
FK Tambov - FK Chimki
2:0
12.11.2017 23. kolo
Křídla Sovětů Samara - FK Chimki
2:0
18.11.2017 24. kolo
FK Chimki - Tom Tomsk
3:1
25.11.2017 25. kolo
Avangard Kursk - FK Chimki
0:0
04.03.2018 26. kolo
Volgar Astrachaň - FK Chimki
0:2
10.03.2018 27. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
2:0
16.03.2018 28. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Chimki
2:1
24.03.2018 29. kolo
FK Chimki - FK Tjumen
1:0
31.03.2018 30. kolo
Sibir Novosibirsk - FK Chimki
2:0
07.04.2018 31. kolo
FK Chimki - FK Orenburg
0:1
11.04.2018 32. kolo
FK Tambov - FK Chimki
2:0
Spartak Moskva II - poslední zápasy
12.11.2017FNL 23. kolo
Baltika K. - Spartak II
6:0
18.11.2017FNL 24. kolo
Krasnojar. - Spartak II
2:1
24.11.2017FNL 25. kolo
Zenit II - Spartak M. II
1:1
05.03.2018FNL 26. kolo
Spartak M. II - Fakel
0:0
10.03.2018FNL 27. kolo
Rotor Vol. - Spartak II
1:0
17.03.2018FNL 28. kolo
Spartak M. II - Kubaň
0:0
24.03.2018FNL 29. kolo
Luč-Energ. - Spartak II
1:1
01.04.2018FNL 30. kolo
Spartak II - Olimpijec NN
2:2
07.04.2018FNL 31. kolo
Křídla S. - Spartak II
5:1
11.04.2018FNL 32. kolo
Spartak M. II - Tom Tomsk
2:1
12.11.2017 23. kolo
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
6:0
18.11.2017 24. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Spartak Moskva II
2:1
24.11.2017 25. kolo
Zenit Petrohrad II - Spartak Moskva II
1:1
05.03.2018 26. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
0:0
10.03.2018 27. kolo
Rotor Volgograd - Spartak Moskva II
1:0
17.03.2018 28. kolo
Spartak Moskva II - Kubaň Krasnodar
0:0
24.03.2018 29. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Spartak Moskva II
1:1
01.04.2018 30. kolo
Spartak Moskva II - Olimpijec Nižnij Novgorod
2:2
07.04.2018 31. kolo
Křídla Sovětů Samara - Spartak Moskva II
5:1
11.04.2018 32. kolo
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk33225658:2471
2.FK Orenburg33225649:2171
3.Křídla Sovětů Samara33224753:2070
4.FK Tambov331761048:3257
5.Baltika Kaliningrad331751139:3156
6.Sibir Novosibirsk331410937:2552
7.Dinamo Petrohrad331214742:3750
8.Šinnik Jaroslavl331391141:3948
9.Kubaň Krasnodar3312101142:3846
10.Avangard Kursk339131136:3940
11.Volgar Astrachaň331091432:3739
12.Spartak Moskva II321081440:5438
13.FK Chimki321061628:4136
14.Luč-Energija Vladivostok338111432:4335
15.Rotor Volgograd338101531:3834
16.Olimpijec Nižnij Novgorod338101531:4434
17.Tom Tomsk338101528:4834
18.FK Tjumen337121434:4533
19.Zenit Petrohrad II33871837:5331
20.Fakel Voroněž33681917:4626
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg17142138:1044
2.Křídla Sovětů Samara17133129:642
3.Jenisej Krasnojarsk16132131:841
4.FK Tambov16131235:1340
5.Baltika Kaliningrad16102426:1432
6.Sibir Novosibirsk1793525:1130
7.Dinamo Petrohrad1776428:2427
8.Tom Tomsk1776416:1627
9.Kubaň Krasnodar1675420:1426
10.Šinnik Jaroslavl1775521:1626
11.Volgar Astrachaň1774617:1325
12.FK Tjumen17410323:1722
13.Rotor Volgograd1664617:1522
14.FK Chimki1663715:1621
15.Luč-Energija Vladivostok1648417:1420
16.Zenit Petrohrad II1652920:2517
17.Avangard Kursk1638515:2017
18.Spartak Moskva II1644816:2416
19.Olimpijec Nižnij Novgorod1736814:2315
20.Fakel Voroněž16421011:2214
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1793527:1630
2.Křídla Sovětů Samara1691624:1428
3.FK Orenburg1683511:1127
4.Baltika Kaliningrad1773713:1724
5.Avangard Kursk1765621:1923
6.Dinamo Petrohrad1658314:1323
7.Sibir Novosibirsk1657412:1422
8.Šinnik Jaroslavl1664620:2322
9.Spartak Moskva II1664624:3022
10.Kubaň Krasnodar1755722:2420
11.Olimpijec Nižnij Novgorod1654717:2119
12.FK Tambov1745813:1917
13.FK Chimki1643913:2515
14.Luč-Energija Vladivostok17431015:2915
15.Volgar Astrachaň1635815:2414
16.Zenit Petrohrad II1735917:2814
17.Rotor Volgograd1726914:2312
18.Fakel Voroněž172696:2412
19.FK Tjumen16321111:2811
20.Tom Tomsk16141112:327
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
17.01. Ďuriš odešel pomáhat Anorthosisu
Anorthosis Famagusta si pro zbytek letošní sezóny vypůjčil Michala Ďuriše. Slovenský reprezentant se na Kypr vydává z Orenburgu, se kterým bojuje o návrat do ruské nejvyšší soutěže. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.07.
SKA Chabarovsk - FK Armavir
3:0
17.07.
Luč-Energija - FK Chimki
0:1
17.07.
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
2:0
17.07.
FK Tjumen - Baltika Kaliningrad
4:1
17.07.
Zenit Petrohrad II - FK Tambov
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
17.07.17:00
Mordovija Saransk - Olimpijec NN
info
17.07.17:30
Avangard Kursk - Jaroslavl
info
17.07.18:00
FK Krasnodar II - Sibir Nov.
info
17.07.18:30
Čertanovo - Rotor Volgograd
info
17.07.19:00
Dinamo Petrohrad - Spartak M. II
info
Všechny zápasy