Rusko - FNL 2017/2018

16.04.2018 18:00 CET
33. kolo

FK Chimki   -   Spartak Moskva II

1 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.06 - 3.09 - 3.37
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
30.10.2016FNL 19. kolo
FK Chimki - Spartak M. II
1:0
14.05.2017FNL 37. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
4:0
24.09.2017FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
0:1
30.10.2016 19. kolo
FK Chimki - Spartak Moskva II
1:0
14.05.2017 37. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
4:0
24.09.2017 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
0:1
FK Chimki - poslední zápasy
12.11.2017FNL 23. kolo
Křídla Sov. - FK Chimki
2:0
18.11.2017FNL 24. kolo
FK Chimki - Tom Tomsk
3:1
25.11.2017FNL 25. kolo
Kursk - FK Chimki
0:0
04.03.2018FNL 26. kolo
Volgar As. - FK Chimki
0:2
10.03.2018FNL 27. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
2:0
16.03.2018FNL 28. kolo
Dinamo P. - FK Chimki
2:1
24.03.2018FNL 29. kolo
FK Chimki - FK Tjumen
1:0
31.03.2018FNL 30. kolo
Sibir Nov. - FK Chimki
2:0
07.04.2018FNL 31. kolo
FK Chimki - FK Orenburg
0:1
11.04.2018FNL 32. kolo
FK Tambov - FK Chimki
2:0
12.11.2017 23. kolo
Křídla Sovětů Samara - FK Chimki
2:0
18.11.2017 24. kolo
FK Chimki - Tom Tomsk
3:1
25.11.2017 25. kolo
Avangard Kursk - FK Chimki
0:0
04.03.2018 26. kolo
Volgar Astrachaň - FK Chimki
0:2
10.03.2018 27. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
2:0
16.03.2018 28. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Chimki
2:1
24.03.2018 29. kolo
FK Chimki - FK Tjumen
1:0
31.03.2018 30. kolo
Sibir Novosibirsk - FK Chimki
2:0
07.04.2018 31. kolo
FK Chimki - FK Orenburg
0:1
11.04.2018 32. kolo
FK Tambov - FK Chimki
2:0
Spartak Moskva II - poslední zápasy
12.11.2017FNL 23. kolo
Baltika K. - Spartak II
6:0
18.11.2017FNL 24. kolo
Krasnojar. - Spartak II
2:1
24.11.2017FNL 25. kolo
Zenit II - Spartak M. II
1:1
05.03.2018FNL 26. kolo
Spartak M. II - Fakel
0:0
10.03.2018FNL 27. kolo
Rotor Vol. - Spartak II
1:0
17.03.2018FNL 28. kolo
Spartak M. II - Kubaň
0:0
24.03.2018FNL 29. kolo
Luč-Energ. - Spartak II
1:1
01.04.2018FNL 30. kolo
Spartak II - Olimpijec NN
2:2
07.04.2018FNL 31. kolo
Křídla S. - Spartak II
5:1
11.04.2018FNL 32. kolo
Spartak M. II - Tom Tomsk
2:1
12.11.2017 23. kolo
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
6:0
18.11.2017 24. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Spartak Moskva II
2:1
24.11.2017 25. kolo
Zenit Petrohrad II - Spartak Moskva II
1:1
05.03.2018 26. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
0:0
10.03.2018 27. kolo
Rotor Volgograd - Spartak Moskva II
1:0
17.03.2018 28. kolo
Spartak Moskva II - Kubaň Krasnodar
0:0
24.03.2018 29. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Spartak Moskva II
1:1
01.04.2018 30. kolo
Spartak Moskva II - Olimpijec Nižnij Novgorod
2:2
07.04.2018 31. kolo
Křídla Sovětů Samara - Spartak Moskva II
5:1
11.04.2018 32. kolo
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk33225658:2471
2.FK Orenburg33225649:2171
3.Křídla Sovětů Samara33224753:2070
4.FK Tambov331761048:3257
5.Baltika Kaliningrad331751139:3156
6.Sibir Novosibirsk331410937:2552
7.Dinamo Petrohrad331214742:3750
8.Šinnik Jaroslavl331391141:3948
9.Kubaň Krasnodar3312101142:3846
10.Avangard Kursk339131136:3940
11.Volgar Astrachaň331091432:3739
12.Spartak Moskva II321081440:5438
13.FK Chimki321061628:4136
14.Luč-Energija Vladivostok338111432:4335
15.Rotor Volgograd338101531:3834
16.Olimpijec Nižnij Novgorod338101531:4434
17.Tom Tomsk338101528:4834
18.FK Tjumen337121434:4533
19.Zenit Petrohrad II33871837:5331
20.Fakel Voroněž33681917:4626
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg17142138:1044
2.Křídla Sovětů Samara17133129:642
3.Jenisej Krasnojarsk16132131:841
4.FK Tambov16131235:1340
5.Baltika Kaliningrad16102426:1432
6.Sibir Novosibirsk1793525:1130
7.Dinamo Petrohrad1776428:2427
8.Tom Tomsk1776416:1627
9.Kubaň Krasnodar1675420:1426
10.Šinnik Jaroslavl1775521:1626
11.Volgar Astrachaň1774617:1325
12.FK Tjumen17410323:1722
13.Rotor Volgograd1664617:1522
14.FK Chimki1663715:1621
15.Luč-Energija Vladivostok1648417:1420
16.Zenit Petrohrad II1652920:2517
17.Avangard Kursk1638515:2017
18.Spartak Moskva II1644816:2416
19.Olimpijec Nižnij Novgorod1736814:2315
20.Fakel Voroněž16421011:2214
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1793527:1630
2.Křídla Sovětů Samara1691624:1428
3.FK Orenburg1683511:1127
4.Baltika Kaliningrad1773713:1724
5.Avangard Kursk1765621:1923
6.Dinamo Petrohrad1658314:1323
7.Sibir Novosibirsk1657412:1422
8.Šinnik Jaroslavl1664620:2322
9.Spartak Moskva II1664624:3022
10.Kubaň Krasnodar1755722:2420
11.Olimpijec Nižnij Novgorod1654717:2119
12.FK Tambov1745813:1917
13.FK Chimki1643913:2515
14.Luč-Energija Vladivostok17431015:2915
15.Volgar Astrachaň1635815:2414
16.Zenit Petrohrad II1735917:2814
17.Rotor Volgograd1726914:2312
18.Fakel Voroněž172696:2412
19.FK Tjumen16321111:2811
20.Tom Tomsk16141112:327
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Luč-Energija - FK Tambov
0:1
15.09.
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
15.09.
Jaroslavl - FK Krasnodar II
2:2
15.09.
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:2
15.09.
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
3:3
15.09.
Avangard Kursk - SKA Chabarovsk
1:1
15.09.
Čertanovo Moskva - Sibir Nov.
2:1
15.09.
Dinamo Petrohrad - M. Saransk
0:2
15.09.
Fakel Voroněž - Nižnij Novgorod
1:0
15.09.
Rotor Volgograd - Zenit II
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.09.14:00
Sibir Novosibirsk - Zenit II
info
19.09.16:00
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
info
19.09.17:00
FK Armavir - Fakel Voroněž
info
19.09.17:00
FK Krasnodar II - Spartak M. II
info
19.09.17:30
FK Tambov - Tom Tomsk
info
19.09.17:30
Jaroslavl - SKA Chabarovsk
info
19.09.18:00
M. Saransk - Avangard Kursk
info
19.09.18:00
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
info
19.09.18:30
Čertanovo Moskva - Luč-Energija
info
19.09.19:00
Baltika K. - Rotor Volgograd
info
23.09.12:30
Spartak M. II - SKA Chabarovsk
info
23.09.13:00
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
info
23.09.14:00
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
info
23.09.14:00
FK Chimki - FK Armavir
info
23.09.14:00
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
info
23.09.14:00
Avangard Kursk - FK Tjumen
info
23.09.14:00
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
info
23.09.14:00
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
info
23.09.14:00
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
info
23.09.17:00
Rotor Volgograd - Niž. Novgorod
info
Všechny zápasy