Rusko - FNL 2017/2018

13.08.2017 17:00 CET
8. kolo

Fakel Voroněž   -   Spartak Moskva II

0 : 3 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.80 - 2.96 - 2.40
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
11.10.2015FNL 15. kolo
Spartak M. II - Fakel
1:3
25.04.2016FNL 33. kolo
Fakel - Spartak M. II
2:2
27.07.2016FNL 4. kolo
Fakel - Spartak M. II
1:1
13.11.2016FNL 22. kolo
Spartak M. II - Fakel
1:0
11.10.2015 15. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
1:3
25.04.2016 33. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
2:2
27.07.2016 4. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
1:1
13.11.2016 22. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
1:0
Fakel Voroněž - poslední zápasy
10.05.2017FNL 36. kolo
Fakel - Baltika K.
1:2
14.05.2017FNL 37. kolo
Zenit II - Fakel
1:1
20.05.2017FNL 38. kolo
Fakel - Volgar As.
0:1
08.07.2017FNL 1. kolo
Volgar As. - Fakel
0:0
15.07.2017FNL 2. kolo
Fakel - Jaroslavl
2:2
22.07.2017FNL 3. kolo
Dinamo P. - Fakel
2:0
26.07.2017FNL 4. kolo
Fakel - FK Tjumen
1:0
30.07.2017FNL 5. kolo
Sibir Nov. - Fakel
4:0
05.08.2017FNL 6. kolo
Fakel - FK Orenburg
0:1
09.08.2017FNL 7. kolo
FK Tambov - Fakel
1:0
10.05.2017 36. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
1:2
14.05.2017 37. kolo
Zenit Petrohrad II - Fakel Voroněž
1:1
20.05.2017 38. kolo
Fakel Voroněž - Volgar Astrachaň
0:1
08.07.2017 1. kolo
Volgar Astrachaň - Fakel Voroněž
0:0
15.07.2017 2. kolo
Fakel Voroněž - Šinnik Jaroslavl
2:2
22.07.2017 3. kolo
Dinamo Petrohrad - Fakel Voroněž
2:0
26.07.2017 4. kolo
Fakel Voroněž - FK Tjumen
1:0
30.07.2017 5. kolo
Sibir Novosibirsk - Fakel Voroněž
4:0
05.08.2017 6. kolo
Fakel Voroněž - FK Orenburg
0:1
09.08.2017 7. kolo
FK Tambov - Fakel Voroněž
1:0
Spartak Moskva II - poslední zápasy
10.05.2017FNL 36. kolo
Chabarovsk - Spartak II
3:0
14.05.2017FNL 37. kolo
Spartak M. II - FK Chimki
4:0
20.05.2017FNL 38. kolo
Sibir Nov. - Spartak II
2:1
08.07.2017FNL 1. kolo
Sibir Nov. - Spartak II
1:2
15.07.2017FNL 2. kolo
Spartak II - FK Orenburg
1:0
22.07.2017FNL 3. kolo
FK Tambov - Spartak M. II
3:0
26.07.2017FNL 4. kolo
Kursk - Spartak M. II
1:1
01.08.2017FNL 5. kolo
Spartak II - Baltika K.
0:2
05.08.2017FNL 6. kolo
Spartak II - Krasnojar.
1:2
10.08.2017FNL 7. kolo
Spartak M. II - Zenit II
3:1
10.05.2017 36. kolo
SKA Chabarovsk - Spartak Moskva II
3:0
14.05.2017 37. kolo
Spartak Moskva II - FK Chimki
4:0
20.05.2017 38. kolo
Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva II
2:1
08.07.2017 1. kolo
Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva II
1:2
15.07.2017 2. kolo
Spartak Moskva II - FK Orenburg
1:0
22.07.2017 3. kolo
FK Tambov - Spartak Moskva II
3:0
26.07.2017 4. kolo
Avangard Kursk - Spartak Moskva II
1:1
01.08.2017 5. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
0:2
05.08.2017 6. kolo
Spartak Moskva II - Jenisej Krasnojarsk
1:2
10.08.2017 7. kolo
Spartak Moskva II - Zenit Petrohrad II
3:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk860218:918
2.Křídla Sovětů Samara75119:316
3.Dinamo Petrohrad751112:816
4.FK Tambov850314:815
5.Šinnik Jaroslavl842214:1014
6.Baltika Kaliningrad74219:714
7.Volgar Astrachaň741210:513
8.Tom Tomsk840410:1512
9.Sibir Novosibirsk731310:610
10.FK Chimki73138:610
11.FK Orenburg73136:710
12.Spartak Moskva II73138:1010
13.Kubaň Krasnodar72238:108
14.Olimpijec Nižnij Novgorod82248:118
15.Luč-Energija Vladivostok72147:107
16.Avangard Kursk81438:137
17.FK Tjumen81349:136
18.Rotor Volgograd812510:155
19.Fakel Voroněž71243:105
20.Zenit Petrohrad II71156:114
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov440011:112
2.Volgar Astrachaň43107:110
3.Dinamo Petrohrad53119:710
4.Křídla Sovětů Samara43014:19
5.Tom Tomsk63039:129
6.FK Chimki42116:37
7.Šinnik Jaroslavl42118:67
8.FK Orenburg42115:47
9.Sibir Novosibirsk42027:36
10.Jenisej Krasnojarsk22005:16
11.Spartak Moskva II42025:56
12.Olimpijec Nižnij Novgorod51224:55
13.Avangard Kursk41214:75
14.Fakel Voroněž31113:34
15.Baltika Kaliningrad31113:54
16.Luč-Energija Vladivostok21014:23
17.Kubaň Krasnodar21011:13
18.Zenit Petrohrad II31022:33
19.FK Tjumen50326:83
20.Rotor Volgograd20022:40
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk640213:812
2.Baltika Kaliningrad43106:210
3.Křídla Sovětů Samara32105:27
4.Šinnik Jaroslavl42116:47
5.Dinamo Petrohrad22003:16
6.Kubaň Krasnodar51227:95
7.Rotor Volgograd61238:115
8.Sibir Novosibirsk31113:34
9.Spartak Moskva II31113:54
10.Luč-Energija Vladivostok51133:84
11.Volgar Astrachaň31023:43
12.FK Chimki31022:33
13.Olimpijec Nižnij Novgorod31024:63
14.FK Tjumen31023:53
15.FK Orenburg31021:33
 Tom Tomsk21011:33
17.FK Tambov41033:73
18.Avangard Kursk40224:62
19.Zenit Petrohrad II40134:81
20.Fakel Voroněž40130:71
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.07.
SKA Chabarovsk - FK Armavir
3:0
17.07.
Luč-Energija - FK Chimki
0:1
17.07.
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
2:0
17.07.
FK Tjumen - Baltika Kaliningrad
4:1
17.07.
Zenit Petrohrad II - FK Tambov
1:2
17.07.
Mordovija Saransk - Olimpijec NN
2:2
17.07.
Avangard Kursk - Šinnik Jaroslavl
1:2
17.07.
FK Krasnodar II - Sibir Nov.
1:1
17.07.
Dinamo Petrohrad - Spartak M. II
0:1
17.07.
Čertanovo - Rotor Volgograd
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.07.?
FK Armavir - Mordovija Saransk
info
22.07.?
Olimpijec N. Novgorod - FK Tjumen
info
22.07.?
Baltika Kaliningrad - FK Tambov
info
22.07.?
Zenit II - Čertanovo Moskva
info
22.07.?
Rotor Volgograd - Luč-Energija
info
22.07.?
FK Chimki - Tom Tomsk
info
22.07.?
Fakel Voroněž - Dinamo P.
info
22.07.?
Sibir Novosibirsk - Jaroslavl
info
22.07.?
FK Krasnodar II - SKA Chabarovsk
info
23.07.?
Spartak M. II - Avangard Kursk
info
Všechny zápasy