Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 17:00 CET
17. kolo

Baltika Kaliningrad   -   Volgar Astrachaň

2 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.85 - 3.01 - 4.35
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
17.06.2006Pervyj Divizion 18. kolo
Volgar As. - Baltika K.
0:0
06.10.2006Pervyj Divizion 38. kolo
Baltika K. - Volgar As.
1:1
08.04.2009Pervyj Divizion 3. kolo
Volgar As. - Baltika K.
1:1
12.08.2009Pervyj Divizion 23. kolo
Baltika K. - Volgar As.
1:1
18.04.2010Pervyj Divizion 5. kolo
Baltika K. - Volgar As.
1:1
21.08.2010Pervyj Divizion 25. kolo
Volgar As. - Baltika K.
2:2
07.06.2011FNL 14. kolo
Baltika K. - Volgar As.
1:0
17.10.2011FNL 34. kolo
Volgar As. - Baltika K.
2:2
20.04.2012FNLUdr., 43. kolo
Volgar As. - Baltika K.
0:1
16.07.2012FNL 2. kolo
Baltika K. - Volgar As.
2:0
26.10.2012FNL 18. kolo
Volgar As. - Baltika K.
0:2
03.08.2014FNL 5. kolo
Volgar As. - Baltika K.
1:1
22.11.2014FNL 21. kolo
Baltika K. - Volgar As.
0:0
15.07.2015FNL 2. kolo
Baltika K. - Volgar As.
2:1
08.11.2015FNL 20. kolo
Volgar As. - Baltika K.
1:0
13.08.2016FNL 7. kolo
Volgar As. - Baltika K.
1:0
08.03.2017FNL 25. kolo
Baltika K. - Volgar As.
1:0
17.06.2006 18. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
0:0
06.10.2006 38. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
1:1
08.04.2009 3. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
1:1
12.08.2009 23. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
1:1
18.04.2010 5. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
1:1
21.08.2010 25. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
2:2
07.06.2011 14. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
1:0
17.10.2011 34. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
2:2
20.04.2012Udr., 43. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
0:1
16.07.2012 2. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
2:0
26.10.2012 18. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
0:2
03.08.2014 5. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
1:1
22.11.2014 21. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
0:0
15.07.2015 2. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
2:1
08.11.2015 20. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
1:0
13.08.2016 7. kolo
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
1:0
08.03.2017 25. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
1:0
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
13.08.2017FNL 8. kolo
Zenit II - Baltika K.
2:0
19.08.2017FNL 9. kolo
Baltika K. - Fakel
0:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
Ararat Moskva - Baltika K.
2:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Rotor Vol. - Baltika K.
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Baltika K. - Kubaň
5:1
06.09.2017FNL 12. kolo
Baltika K. - Luč-Energ.
2:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Baltika K. - Olimpijec NN
0:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Křídla S. - Baltika K.
3:0
24.09.2017FNL 15. kolo
Baltika K. - Tom Tomsk
2:1
30.09.2017FNL 16. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:0
09.08.2017 7. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:5
13.08.2017 8. kolo
Zenit Petrohrad II - Baltika Kaliningrad
2:0
19.08.2017 9. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:1
27.08.2017 10. kolo
Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad
0:1
02.09.2017 11. kolo
Baltika Kaliningrad - Kubaň Krasnodar
5:1
06.09.2017 12. kolo
Baltika Kaliningrad - Luč-Energija Vladivostok
2:1
10.09.2017 13. kolo
Baltika Kaliningrad - Olimpijec Nižnij Novgorod
0:0
16.09.2017 14. kolo
Křídla Sovětů Samara - Baltika Kaliningrad
3:0
24.09.2017 15. kolo
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
2:1
30.09.2017 16. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:0
Volgar Astrachaň - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
Volgar As. - Kursk
1:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
Rotor Vol. - Volgar As.
0:2
27.08.2017FNL 10. kolo
Volgar As. - Jaroslavl
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Dinamo P. - Volgar As.
2:2
06.09.2017FNL 12. kolo
Volgar As. - FK Tjumen
1:0
10.09.2017FNL 13. kolo
Sibir Nov. - Volgar As.
1:1
16.09.2017FNL 14. kolo
Volgar As. - FK Orenburg
2:0
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Volgar As. - FK Rostov
0:2
24.09.2017FNL 15. kolo
FK Tambov - Volgar As.
3:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Volgar As. - Spartak II
1:3
09.08.2017 7. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
2:1
13.08.2017 8. kolo
FK Chimki - Volgar Astrachaň
0:1
19.08.2017 9. kolo
Volgar Astrachaň - Avangard Kursk
1:1
27.08.2017 10. kolo
Volgar Astrachaň - Šinnik Jaroslavl
0:1
02.09.2017 11. kolo
Dinamo Petrohrad - Volgar Astrachaň
2:2
06.09.2017 12. kolo
Volgar Astrachaň - FK Tjumen
1:0
10.09.2017 13. kolo
Sibir Novosibirsk - Volgar Astrachaň
1:1
16.09.2017 14. kolo
Volgar Astrachaň - FK Orenburg
2:0
24.09.2017 15. kolo
FK Tambov - Volgar Astrachaň
3:1
30.09.2017 16. kolo
Volgar Astrachaň - Spartak Moskva II
1:3
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.FK Orenburg17102523:1732
4.Dinamo Petrohrad1794424:1831
5.FK Tambov1793526:1630
6.Šinnik Jaroslavl1792623:1729
7.Baltika Kaliningrad1683519:1727
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1782726:2626
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Zenit Petrohrad II1754823:2519
12.Avangard Kursk1747616:2219
13.Kubaň Krasnodar1746724:2918
14.FK Chimki1753916:2418
15.Olimpijec Nižnij Novgorod1744916:2416
16.FK Tjumen1736817:2315
17.Luč-Energija Vladivostok1736813:2315
18.Tom Tomsk17431014:2815
19.Rotor Volgograd1735920:2614
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov981022:625
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg971119:822
4.Jenisej Krasnojarsk770017:321
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Zenit Petrohrad II851215:816
8.Baltika Kaliningrad842212:914
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar723210:89
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II92169:167
20.Rotor Volgograd62049:96
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Šinnik Jaroslavl951312:816
4.Dinamo Petrohrad74218:614
5.Sibir Novosibirsk84227:614
6.Křídla Sovětů Samara741212:613
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Olimpijec Nižnij Novgorod82249:128
13.Rotor Volgograd1115511:178
14.Luč-Energija Vladivostok102267:178
15.FK Chimki72148:147
16.Fakel Voroněž101365:176
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen71153:114
19.Zenit Petrohrad II90368:173
20.Tom Tomsk71063:133
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.07.
SKA Chabarovsk - FK Armavir
3:0
17.07.
Luč-Energija - FK Chimki
0:1
17.07.
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
2:0
17.07.
FK Tjumen - Baltika Kaliningrad
4:1
17.07.
Zenit Petrohrad II - FK Tambov
1:2
17.07.
Mordovija Saransk - Olimpijec NN
2:2
17.07.
Avangard Kursk - Šinnik Jaroslavl
1:2
17.07.
FK Krasnodar II - Sibir Nov.
1:1
17.07.
Dinamo Petrohrad - Spartak M. II
0:1
17.07.
Čertanovo - Rotor Volgograd
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.07.?
FK Armavir - Mordovija Saransk
info
22.07.?
Olimpijec N. Novgorod - FK Tjumen
info
22.07.?
Baltika Kaliningrad - FK Tambov
info
22.07.?
Zenit II - Čertanovo Moskva
info
22.07.?
Rotor Volgograd - Luč-Energija
info
22.07.?
FK Chimki - Tom Tomsk
info
22.07.?
Fakel Voroněž - Dinamo P.
info
22.07.?
Sibir Novosibirsk - Jaroslavl
info
22.07.?
FK Krasnodar II - SKA Chabarovsk
info
23.07.?
Spartak M. II - Avangard Kursk
info
Všechny zápasy