Výsledek finále Dánského poháru: Aalborg - FC Kodaň 0:1 (48. Goncalves).

Dánský pohár pro Midtjylland

Výsledek finále Dánského poháru: Odense - Midtjylland 0:1 po penaltách.

02.07.202010:23

Finále poháru v Dánsku přerušili fanoušci

Finále Dánského poháru muselo být na téměř čtvrt hodiny přerušeno, protože fanoušci Aalborgu na stadionu nedodržovali odstupy. Přes 40 nedisciplinovaných příznivců, kteří navíc zapalovali pyrotechniku, bylo během středečního zápasu zadrženo. Na stadion v Esbjergu s kapacitou přes jedenáct tisíc míst k sezení vpustili organizátoři zhruba 1500 diváků. Někteří z nich se na tribuně shlukovali a nereagovali na opakované výzvy, proto sudí po necelé půlhodině utkání přerušil. Aalborg nakonec podlehl 0:2 fotbalistům SönderjyskE, kteří získali první cennou trofej v historii klubu. Vedení, které zařídil dvěma góly Anders Jacobsen, udrželi i v oslabení poté, co od 65. minuty hráli v deseti.

ČTK
01.07.202022:09

Dánský pohár patří SønderjyskE

Výsledek finále Dánského poháru: Aalborg BK - SønderjyskE 0:2 (38. a 56. A. Jacobsen).

05.04.201720:06

Novák rozhodl o postupu Midtjyllandu

Midtjylland vyhrál v Aalborgu 3:2 a postoupil do semifinále Dánského poháru, pod což se podepsal i Filip Novák - český obránce v 52. minutě zvyšoval na průběžných 3:2 a zaznamenal tak postupovou branku svého klubu.

05.05.201618:59

Dánský pohár pro FC Kodaň

Výsledek finále Dánského poháru: AGF Aarhus - FC Kodaň 1:2 (45. Rasmussen - 29. Jorgensen, 78. Kvist).

14.05.201519:04

DBU Pokalen - výsledek

Výsledek finále dánského poháru: FC Kodaň - Vestsjaelland 3:2 po prodloužení (46. Nilsson, 54. Sigurdarson, 102. Olsen - 31. Vellios, 88. Sørensen).

09.05.201316:57

Landspokal pro Esbjerg

Esbjerg fB slaví vítězství v dánském poháru, v dnešním finále hraném na kodaňském stadionu Parken porazil 1:0 Randers brankou Toutouha z pětapadesáté minuty.

17.05.201220:12

Landspokal kořistí FC Kodaň

FC Kodaň po třech letech slaví vítězství v dánském národním poháru, triumf mu zajistila dnešní výhra 1:0 nad AC Horsens.

22.05.201120:57

Dánský pohár pro Nordsjaelland

Dánský pohár získal letos Nordsjaelland poté, co v dnešním finále v Kodani zdolal Midtjylland. Nordsjaelland - Midtjylland 3:2 (16. a 54. Lawan, 90. Christensen - 37. a 71. Thygesen).

13.05.201020:02

Dánský pohár letos získal Nordsjaelland. Osmý tým ligové tabulky získal trofej poté, co ve finále v Kodani porazil Midtjylland dvěma trefami v prodloužení.

30.07.200918:49

Richter se probral z kómatu

Obránce dánského týmu FC Nordsjaelland Jonathan Richter, kterého před deseti dny zasáhl během utkání blesk, se dnes probudil z komatu. 24letý hráč otevřel oči, když k němu lékaři mluvili. Podle vedoucího lékaře jednotky intenzivní péče nemocnice v Hvidovre Pedera Carla je však zatím příliš brzy na to, aby se dalo mluvit o tom, jestli blesk nepoškodil fotbalistův mozek.

21.05.200916:57

Libor Sionko a Zdeněk Pospěch se s FC Kodaň stali vítězi Dánského poháru, když ve finále jejich klub porazil Aalborg 1:0. Jedinou branku dal ve 31. minutě Jorgensen.