Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 9.10 - 5.82 - 1.28
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
05.04. Novák rozhodl o postupu Midtjyllandu
Midtjylland vyhrál v Aalborgu 3:2 a postoupil do semifinále Dánského poháru, pod což se podepsal i Filip Novák - český obránce v 52. minutě zvyšoval na průběžných 3:2 a zaznamenal tak postupovou branku svého klubu.
05.05.2016 Dánský pohár pro FC Kodaň
Výsledek finále Dánského poháru: AGF Aarhus - FC Kodaň 1:2 (45. Rasmussen - 29. Jorgensen, 78. Kvist).
14.05.2015 DBU Pokalen - výsledek
Výsledek finále dánského poháru: FC Kodaň - Vestsjaelland 3:2 po prodloužení (46. Nilsson, 54. Sigurdarson, 102. Olsen - 31. Vellios, 88. Sørensen).
09.05.2013 Landspokal pro Esbjerg
Esbjerg fB slaví vítězství v dánském poháru, v dnešním finále hraném na kodaňském stadionu Parken porazil 1:0 Randers brankou Toutouha z pětapadesáté minuty.
17.05.2012 Landspokal kořistí FC Kodaň
FC Kodaň po třech letech slaví vítězství v dánském národním poháru, triumf mu zajistila dnešní výhra 1:0 nad AC Horsens.
22.05.2011 Dánský pohár pro Nordsjaelland
Dánský pohár získal letos Nordsjaelland poté, co v dnešním finále v Kodani zdolal Midtjylland. Nordsjaelland - Midtjylland 3:2 (16. a 54. Lawan, 90. Christensen - 37. a 71. Thygesen).
13.05.2010 Dánský pohár pro Nordsjaelland
Dánský pohár letos získal Nordsjaelland. Osmý tým ligové tabulky získal trofej poté, co ve finále v Kodani porazil Midtjylland dvěma trefami v prodloužení.
30.07.2009 Richter se probral z kómatu
Obránce dánského týmu FC Nordsjaelland Jonathan Richter, kterého před deseti dny zasáhl během utkání blesk, se dnes probudil z komatu. 24letý hráč otevřel oči, když k němu lékaři mluvili. Podle vedoucího lékaře jednotky intenzivní péče nemocnice v Hvidovre Pedera Carla je však zatím příliš brzy na to, aby se dalo mluvit o tom, jestli blesk nepoškodil fotbalistův mozek.
21.05.2009 Dánský pohár pro FC Kodaň
Libor Sionko a Zdeněk Pospěch se s FC Kodaň stali vítězi Dánského poháru, když ve finále jejich klub porazil Aalborg 1:0. Jedinou branku dal ve 31. minutě Jorgensen.