Boleslav porazila oslabenou Kroměříž a postoupila do finále

Fotbalisté Mladé Boleslavi jsou prvním finalistou Ondrášovka Cupu. V dnešním odvetném semifinále zvítězili v Kroměříži nad domácí pátým týmem MSFL Hanáckou Slavií 3:1. Kroměříž hrála od 38. minuty bez přísně vyloučeného brankáře Vogla a v oslabení kladla favoritovi dlouho odpor, který zlomily dva góly Chramosty a trefa Kuliče.

Slavia se chce v pohárové odvetě v Olomouci pokusit o zázrak

Fotbalisté pražské Slavie se před středeční odvetou semifinále Ondrášovka Cupu v Olomouci nacházející ve velmi složité pozici. První zápas v Edenu kvůli řádění svých fanoušků prohráli kontumačně 0:3, a pokud chtějí dvojzápas otočit, musejí na Hané tříbrankové manko zlikvidovat. To ovšem Sigma nechce připustit a hodlá stvrdit svůj premiérový postup do finále.

Duel Slavia - Olomouc kontumován

Úvodní semifinálové utkání Ondrášovka Cupu mezi Slavií Praha a Sigmou Olomouc bylo podle očekávání zkontumováno výsledkem 3:0 ve prospěch hostů. Rozhodl o tom šéf soutěžního úseku ČMFS Ivo Lubas. Čtvrteční zápas byl ukončen kvůli výtržnostem během poločasové přestávky, kdy domácí fanoušci zaútočili na klubové vedení, kterému vyčítají ekonomické problémy klubu.

Třetiligová Kroměříž v poháru sní o senzačním vyřazení Boleslavi

První finalista letošního ročníku Ondrášovka Cupu bude znám po úterní odvetě semifinále mezi třetiligovou Kroměříží a Mladou Boleslaví. Třetiligoví Hanáci před domácími natěšenými diváky sní o senzačním postupu i díky nadějné remíze 1:1, kterou si přivezli z Mladé Boleslavi.

Slavii příští týden hrozí kontumace i disciplinární postihy

Fotbalový svaz chce už v pondělí, nejpozději v úterý oznámit, jakým způsobem po sportovní stránce uzavře čtvrteční nedohraný souboj semifinále Ondrášovka Cupu mezi Slavií Praha a Sigmou Olomouc. Už ve středu totiž odehrají obě mužstva odvetu, do které by mělo být jasno o výsledku prvního utkání.

Šmicer: Byl to zoufalý čin

Pro bývalého fotbalistu Slavie Vladimíra Šmicra bylo včerejší řádění fanoušků červenobílých při utkání Ondrášovka Cupu s Olomoucí zoufalým činem. Podobného názoru byl i jeho dřívější spoluhráč Ivo Ulich, podle kterého neměl mezi fanoušky chodit ředitel klubu Miroslav Platil. Prý tím jen vyvolal konflikt.

Platil: Byl to od fanoušků podraz

Jako nůž vražený do zad vnímá ředitel Slavie Miroslav Platil násilné protesty fanoušků, po kterých bylo v poločase ukončeno utkání semifinále Ondrášovka Cupu s Olomoucí. V rozhovoru s ČTK řekl, že tak vyhrocenou reakci od příznivců nečekal.

Zápas Slavie s Olomoucí byl po protestech fanoušků ukončen

Aktualizováno. V násilnosti přímo na stadionu v Edenu se zvrhly dnešní protesty fanoušků Slavie Praha proti vedení klubu během semifinále Ondrášovka Cupu s Olomoucí. Delegát utkání v poločase ukončil poté, co příznivci Slavie obsadili hřiště a pokusili se napadnout členy klubového managementu.

Fanoušci Slavie chystají protest, chtějí v poháru obsadit hřiště

Fanoušci Slavie chystají velkou protestní akci proti současné situaci v zadluženém pražském klubu, kterému hrozí, že nedostane profesionální licenci pro příští prvoligovou sezonu. Před dnešním úvodním zápasem semifinále Ondrášovka Cupu proti Olomouci chtějí obsadit hřiště v Edenu...

Slavia a Olomouc budou bojovat o naději na evropské poháry

Fotbalisté Slavie přišli o možnost bojovat v lize o přední pozice už dříve, naděje na umístění na pohárových příčkách se o víkendu vzdálila také Olomouci. Oba týmy tak před vzájemným dvojzápasem v semifinále Ondrášovka Cupu živí poslední šanci, jak si pro příští sezonu vybojovat účast v Evropské lize.

Amatéři z Kroměříže si užívají, jak vystrašili Boleslav

Ryze amatérský tým třetiligové Kroměříže v Ondrášovka Cupu dál nahání hrůzu prvoligovým favoritům a sami Hanáci si šokující jízdu náležitě užívají. S očima navrch hlavy opouštěli stadion v Mladé Boleslavi, kde v dnešním úvodním semifinále uhráli překvapivou remízu 1:1 v zápase, na který si většina kroměřížských hráčů musela v práci vzít dovolenou.

Kroměříž v poháru válí dál, remizovala v Boleslavi

Hráči třetiligové Kroměříže se Ondášovka Cupu postarali o další velké překvapení. Poté, co ve čtvrtfinále vyřadili Brno, dnes v úvodním semifinále remizovali na hřišti dalšího týmu z nejvyšší soutěže Mladé Boleslavi 1:1. Vytvořili si tak nadějnou výchozí pozici do odvety, která se hraje příští úterý na jejich hřišti.

Mladá Boleslav se chce postupem přes Kroměříž přiblížit Evropě

Jednoznačný cíl v podobě vítězství v Ondrášovka Cupu před sebou mají fotbalisté Mladé Boleslavi. V úterním úvodním zápase semifinále doma přivítají Hanáckou Slavii Kroměříž a cokoli jiného než vítězství bude bude proti třetiligovému outsiderovi bráno jako zklamání.

Pro slávisty je po záchraně v lize motivací vyhrát pohár

Fotbalisté pražské Slavie si v 26. kole první ligy po výhře 3:0 nad Ústím nad Labem definitivně zajistili záchranu v nejvyšší soutěži a teď se chtějí soustředit na to, aby vyhráli domácí pohár. V úvodním semifinálovém duelu Ondrášovka Cupu je ve čtvrtek čeká Sigma Olomouc.

Kisel: Tým má obrovský charakter

Kapitán Slavie Karol Kisel je nadšený, jakým způsobem se hráči vršovického celku perou s kritickou ekonomickou situaci v jejich klubu. I přes všechny problémy Slavia postoupila přes Teplice do semifinále domácího poháru, když právě slovenský záložník zařídil svým gólem výhru 1:0 v domácí odvetě čtvrtfinále Ondrášovka Cupu.