Česko - Fotbalová národní liga 2017/2018 - výsledky, rozlosování

28.07.201718:00
FC Hradec Králové - MAS Táborsko
1:1
28.07.201718:00
MFK Vítkovice - FK Ústí nad Labem
0:0
29.07.201710:15
Olympia Praha - FK Pardubice
1:0
29.07.201717:00
1. FK Příbram - 1. SC Znojmo FK
0:0
29.07.201717:00
MFK Frýdek-Místek - SFC Opava
1:1
30.07.201717:00
Sellier & Bellot Vlašim - Baník Sokolov
2:1
30.07.201717:00
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
0:1
31.07.201718:00
Dynamo České Budějovice - Viktoria Žižkov
1:1
04.08.201718:00
FK Ústí nad Labem - Baník Sokolov
2:1
04.08.201719:30
1. SC Znojmo FK - FC Hradec Králové
1:3
05.08.201710:15
FK Pardubice - MFK Frýdek-Místek
1:0
05.08.201710:15
Fotbal Třinec - 1. FK Příbram
2:1
05.08.201714:30
SFC Opava - MFK Vítkovice
6:2
05.08.201717:00
MAS Táborsko - Olympia Praha
2:2
06.08.201710:15
Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
0:0
06.08.201717:00
Sellier & Bellot Vlašim - Dynamo České Budějovice
0:2
11.08.201718:00
FK Ústí nad Labem - SFC Opava
2:5
11.08.201718:00
MFK Vítkovice - 1. SC Znojmo FK
1:1
12.08.201710:15
Olympia Praha - Viktoria Žižkov
2:2
12.08.201717:00
1. FK Příbram - Sellier & Bellot Vlašim
2:3
12.08.201717:00
MFK Frýdek-Místek - Fotbal Třinec
1:0
13.08.201715:00
Baník Sokolov - MAS Táborsko
3:3
13.08.201717:00
FK Varnsdorf - Dynamo České Budějovice
2:3
14.08.201718:00
FC Hradec Králové - FK Pardubice
2:1
18.08.201719:30
1. SC Znojmo FK - MFK Frýdek-Místek
2:1
19.08.201710:15
FK Pardubice - FK Ústí nad Labem
3:1
19.08.201710:15
Fotbal Třinec - Olympia Praha
2:0
19.08.201717:00
MAS Táborsko - 1. FK Příbram
0:2
19.08.201718:00
SFC Opava - Baník Sokolov
0:0
20.08.201710:15
Viktoria Žižkov - MFK Vítkovice
5:0
20.08.201717:00
Sellier & Bellot Vlašim - FK Varnsdorf
4:1
20.08.201717:00
Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové
4:1
22.08.201718:00
SFC Opava - MAS Táborsko
2:1
23.08.201716:30
Olympia Praha - Dynamo České Budějovice
0:0
23.08.201717:00
1. FK Příbram - FK Varnsdorf
3:1
23.08.201717:00
MFK Frýdek-Místek - Sellier & Bellot Vlašim
1:1
23.08.201717:00
Baník Sokolov - Fotbal Třinec
1:0
23.08.201718:00
MFK Vítkovice - FK Pardubice
0:1
23.08.201718:00
FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov
4:1
23.08.201718:00
FK Ústí nad Labem - 1. SC Znojmo FK
4:0
26.08.201710:15
FK Pardubice - Baník Sokolov
2:1
27.08.201710:15
Viktoria Žižkov - 1. FK Příbram
1:1
27.08.201717:00
Fotbal Třinec - FC Hradec Králové
0:0
27.08.201717:00
Sellier & Bellot Vlašim - Olympia Praha
0:1
27.08.201717:00
Dynamo České Budějovice - FK Ústí nad Labem
2:0
27.08.201717:00
FK Varnsdorf - MFK Vítkovice
0:0
27.08.201719:30
1. SC Znojmo FK - SFC Opava
2:1
28.08.201717:30
MAS Táborsko - MFK Frýdek-Místek
3:0
08.09.201718:00
FC Hradec Králové - Sellier & Bellot Vlašim
2:1
08.09.201718:00
FK Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
0:3
09.09.201717:00
MFK Frýdek-Místek - Viktoria Žižkov
0:2
09.09.201718:00
SFC Opava - FK Pardubice
1:0
10.09.201715:00
Baník Sokolov - 1. SC Znojmo FK
2:3
11.09.201716:30
1. FK Příbram - Dynamo České Budějovice
1:0
11.09.201718:00
MFK Vítkovice - MAS Táborsko
1:1
15.09.201717:00
Sellier & Bellot Vlašim - MFK Vítkovice
3:1
16.09.201710:15
FK Pardubice - 1. SC Znojmo FK
0:1
16.09.201710:15
Fotbal Třinec - SFC Opava
3:3
16.09.201716:30
1. FK Příbram - Olympia Praha
1:3
16.09.201716:30
MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem
2:1
16.09.201716:30
FK Varnsdorf - FC Hradec Králové
1:1
17.09.201710:15
Viktoria Žižkov - Baník Sokolov
1:2
17.09.201715:00
Dynamo České Budějovice - MFK Frýdek-Místek
1:1
22.09.201718:00
FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf
1:1
23.09.201710:15
FK Pardubice - Viktoria Žižkov
3:1
23.09.201718:00
MFK Vítkovice - Fotbal Třinec
2:3
23.09.201718:00
SFC Opava - Sellier & Bellot Vlašim
3:1
24.09.201715:00
Baník Sokolov - Dynamo České Budějovice
0:1
24.09.201719:30
1. SC Znojmo FK - MAS Táborsko
2:1
25.09.201717:00
FC Hradec Králové - 1. FK Příbram
0:2
27.09.201716:00
Olympia Praha - FK Varnsdorf
2:2
28.09.201710:15
Viktoria Žižkov - SFC Opava
1:5
30.09.201710:15
Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo FK
2:1
30.09.201716:00
1. FK Příbram - MFK Frýdek-Místek
2:1
30.09.201716:00
MAS Táborsko - FK Pardubice
0:3
01.10.201716:00
Sellier & Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem
2:1
01.10.201716:00
FK Varnsdorf - Baník Sokolov
0:1
01.10.201717:00
Dynamo České Budějovice - MFK Vítkovice
6:0
09.10.201715:30
MFK Frýdek-Místek - Olympia Praha
1:2
13.10.201715:30
MFK Vítkovice - 1. FK Příbram
1:0
13.10.201718:00
FK Ústí nad Labem - Viktoria Žižkov
0:3
14.10.201710:15
FK Pardubice - Sellier & Bellot Vlašim
2:0
14.10.201715:00
MFK Frýdek-Místek - FC Hradec Králové
0:0
14.10.201715:30
MAS Táborsko - Fotbal Třinec
1:0
14.10.201718:00
SFC Opava - FK Varnsdorf
3:3
15.10.201713:00
1. SC Znojmo FK - Dynamo České Budějovice
1:1
15.10.201715:00
Baník Sokolov - Olympia Praha
1:3
18.10.201715:30
Olympia Praha - FC Hradec Králové
1:1
21.10.201710:15
Olympia Praha - MFK Vítkovice
0:2
21.10.201710:15
Fotbal Třinec - FK Pardubice
1:0
21.10.201715:30
1. FK Příbram - FK Ústí nad Labem
4:0
21.10.201716:00
FC Hradec Králové - Baník Sokolov
0:1
21.10.201716:15
Dynamo České Budějovice - SFC Opava
2:1
22.10.201710:15
Viktoria Žižkov - 1. SC Znojmo FK
2:1
22.10.201715:30
Sellier & Bellot Vlašim - MAS Táborsko
2:2
22.10.201715:30
FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek
1:0
27.10.201716:00
MFK Vítkovice - MFK Frýdek-Místek
5:0
27.10.201718:00
FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové
1:1
28.10.201710:15
FK Pardubice - FK Varnsdorf
3:2
28.10.201710:15
Fotbal Třinec - Viktoria Žižkov
1:0
28.10.201714:30
MAS Táborsko - Dynamo České Budějovice
0:0
28.10.201718:00
SFC Opava - Olympia Praha
5:1
29.10.201714:30
Baník Sokolov - 1. FK Příbram
1:0
31.10.201718:00
1. SC Znojmo FK - Sellier & Bellot Vlašim
3:2
04.11.201710:15
Olympia Praha - FK Ústí nad Labem
1:3
04.11.201714:00
MFK Frýdek-Místek - Baník Sokolov
0:0
04.11.201714:00
FC Hradec Králové - MFK Vítkovice
2:0
04.11.201715:15
1. FK Příbram - SFC Opava
3:1
05.11.201710:15
Viktoria Žižkov - MAS Táborsko
0:2
05.11.201714:00
Sellier & Bellot Vlašim - Fotbal Třinec
2:3
05.11.201714:00
FK Varnsdorf - 1. SC Znojmo FK
3:0
05.11.201717:00
Dynamo České Budějovice - FK Pardubice
0:0
10.11.201717:00
MFK Vítkovice - SFC Opava
1:2
17.11.201710:15
FK Pardubice - 1. FK Příbram
1:2
17.11.201713:00
SFC Opava - FC Hradec Králové
3:2
17.11.201718:00
FK Ústí nad Labem - MFK Frýdek-Místek
0:1
17.11.201719:30
1. SC Znojmo FK - Olympia Praha
2:1
18.11.201710:15
Fotbal Třinec - Dynamo České Budějovice
1:1
18.11.201713:30
MAS Táborsko - FK Varnsdorf
1:2
19.11.201710:15
Viktoria Žižkov - Sellier & Bellot Vlašim
0:1
19.11.201713:30
Baník Sokolov - MFK Vítkovice
1:0
25.11.201713:30
1. FK Příbram - Fotbal Třinec
2:1
25.11.201713:30
MFK Frýdek-Místek - FK Pardubice
0:2
25.11.201714:00
FC Hradec Králové - 1. SC Znojmo FK
1:1
25.11.201716:15
Dynamo České Budějovice - Sellier & Bellot Vlašim
0:2
26.11.201710:15
Olympia Praha - MAS Táborsko
1:0
26.11.201713:30
Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem
3:0
26.11.201713:30
FK Varnsdorf - Viktoria Žižkov
3:2
04.03.201810:15
Viktoria Žižkov - Olympia Praha
1:0
09.03.201817:00
MFK Vítkovice - Viktoria Žižkov
3:5
09.03.201817:00
FC Hradec Králové - Dynamo České Budějovice
2:1
09.03.201818:00
FK Ústí nad Labem - FK Pardubice
0:0
10.03.201810:15
Olympia Praha - Fotbal Třinec
0:0
10.03.201814:30
1. FK Příbram - MAS Táborsko
3:1
11.03.201811:00
Baník Sokolov - SFC Opava
0:3
16.03.201815:00
Sellier & Bellot Vlašim - MFK Frýdek-Místek
4:0
17.03.201810:15
Fotbal Třinec - Baník Sokolov
1:1
17.03.201815:00
MAS Táborsko - SFC Opava
0:3
18.03.201810:15
Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové
2:0
18.03.201814:00
1. SC Znojmo FK - FK Ústí nad Labem
3:0
18.03.201817:00
Dynamo České Budějovice - Olympia Praha
0:1
24.03.201810:15
FK Pardubice - FC Hradec Králové
0:1
24.03.201815:00
MAS Táborsko - Baník Sokolov
5:1
24.03.201816:00
SFC Opava - FK Ústí nad Labem
2:0
25.03.201815:00
1. SC Znojmo FK - MFK Vítkovice
0:0
30.03.201813:15
FK Ústí nad Labem - Dynamo České Budějovice
2:0
30.03.201814:00
FC Hradec Králové - Fotbal Třinec
5:1
31.03.201810:15
Olympia Praha - Sellier & Bellot Vlašim
1:1
31.03.201815:00
1. FK Příbram - Viktoria Žižkov
4:2
31.03.201815:30
SFC Opava - 1. SC Znojmo FK
3:0
31.03.201816:00
MFK Frýdek-Místek - MAS Táborsko
1:0
01.04.201815:00
Baník Sokolov - FK Pardubice
0:0
01.04.201815:00
MFK Vítkovice - FK Varnsdorf
1:0
03.04.201815:00
Fotbal Třinec - MFK Frýdek-Místek
2:2
04.04.201816:30
Sellier & Bellot Vlašim - 1. FK Příbram
0:4
04.04.201816:30
FK Pardubice - MFK Vítkovice
4:1
04.04.201817:00
Dynamo České Budějovice - FK Varnsdorf
2:2
07.04.201810:15
Fotbal Třinec - FK Ústí nad Labem
1:1
07.04.201816:30
MAS Táborsko - MFK Vítkovice
1:0
08.04.201810:15
FK Pardubice - SFC Opava
0:1
08.04.201810:15
Viktoria Žižkov - MFK Frýdek-Místek
1:2
08.04.201815:30
1. SC Znojmo FK - Baník Sokolov
0:1
08.04.201816:30
FK Varnsdorf - Olympia Praha
2:1
08.04.201816:30
Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové
1:4
08.04.201817:00
Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram
1:2
13.04.201816:30
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
1:3
13.04.201818:00
FK Ústí nad Labem - MAS Táborsko
3:3
13.04.201818:00
FC Hradec Králové - FK Varnsdorf
2:0
14.04.201810:15
Olympia Praha - 1. FK Příbram
2:2
14.04.201816:30
MFK Frýdek-Místek - Dynamo České Budějovice
1:2
15.04.201813:30
SFC Opava - Fotbal Třinec
1:1
15.04.201815:00
Baník Sokolov - Viktoria Žižkov
1:2
17.04.201817:00
MFK Frýdek-Místek - 1. SC Znojmo FK
2:2
17.04.201817:00
FK Varnsdorf - Sellier & Bellot Vlašim
0:0
20.04.201817:00
Fotbal Třinec - MFK Vítkovice
0:0
21.04.201810:15
Olympia Praha - MFK Frýdek-Místek
1:4
21.04.201817:00
1. FK Příbram - FC Hradec Králové
2:0
21.04.201817:00
MAS Táborsko - 1. SC Znojmo FK
0:1
22.04.201810:15
Viktoria Žižkov - FK Pardubice
0:1
22.04.201817:00
Dynamo České Budějovice - Baník Sokolov
4:1
22.04.201817:00
FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem
1:0
22.04.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - SFC Opava
2:2
24.04.201818:10
FC Hradec Králové - Olympia Praha
4:1
25.04.201817:00
MFK Frýdek-Místek - 1. FK Příbram
2:1
25.04.201817:00
FK Pardubice - MAS Táborsko
3:0
25.04.201817:00
1. SC Znojmo FK - Fotbal Třinec
0:2
25.04.201817:00
MFK Vítkovice - Dynamo České Budějovice
2:0
25.04.201817:00
Baník Sokolov - FK Varnsdorf
2:0
25.04.201818:00
SFC Opava - Viktoria Žižkov
3:0
25.04.201818:00
FK Ústí nad Labem - Sellier & Bellot Vlašim
2:1
28.04.201810:15
Olympia Praha - Baník Sokolov
0:1
28.04.201810:15
Fotbal Třinec - MAS Táborsko
5:1
28.04.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - FK Pardubice
3:1
29.04.201810:15
Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem
2:1
29.04.201817:00
FC Hradec Králové - MFK Frýdek-Místek
4:0
29.04.201817:00
1. FK Příbram - MFK Vítkovice
2:1
29.04.201817:00
FK Varnsdorf - SFC Opava
1:2
29.04.201817:00
Dynamo České Budějovice - 1. SC Znojmo FK
3:2
02.05.201817:00
MFK Vítkovice - Sellier & Bellot Vlašim
4:0
04.05.201818:00
FK Ústí nad Labem - 1. FK Příbram
1:0
05.05.201817:00
MAS Táborsko - Sellier & Bellot Vlašim
1:0
05.05.201817:00
MFK Frýdek-Místek - FK Varnsdorf
1:1
05.05.201818:00
SFC Opava - Dynamo České Budějovice
1:1
06.05.201811:30
FK Pardubice - Fotbal Třinec
1:0
06.05.201815:00
MFK Vítkovice - Olympia Praha
0:0
06.05.201815:00
Baník Sokolov - FC Hradec Králové
1:2
06.05.201817:00
1. SC Znojmo FK - Viktoria Žižkov
2:2
08.05.201814:00
FK Varnsdorf - 1. FK Příbram
2:5
11.05.201818:00
FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem
1:3
12.05.201810:15
Olympia Praha - SFC Opava
1:1
12.05.201817:00
MFK Frýdek-Místek - MFK Vítkovice
2:2
12.05.201817:00
1. FK Příbram - Baník Sokolov
1:0
13.05.201810:15
Viktoria Žižkov - Fotbal Třinec
0:4
13.05.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - 1. SC Znojmo FK
2:1
13.05.201817:00
FK Varnsdorf - FK Pardubice
4:2
13.05.201817:00
Dynamo České Budějovice - MAS Táborsko
1:1
16.05.201817:00
MFK Vítkovice - FC Hradec Králové
1:1
16.05.201817:00
Baník Sokolov - MFK Frýdek-Místek
2:0
16.05.201817:00
MAS Táborsko - Viktoria Žižkov
2:0
16.05.201817:00
Fotbal Třinec - Sellier & Bellot Vlašim
0:1
16.05.201817:00
FK Pardubice - Dynamo České Budějovice
4:3
16.05.201817:00
1. SC Znojmo FK - FK Varnsdorf
0:2
16.05.201817:00
SFC Opava - 1. FK Příbram
1:1
16.05.201818:00
FK Ústí nad Labem - Olympia Praha
2:0
20.05.201813:15
Olympia Praha - 1. SC Znojmo FK
4:1
20.05.201813:15
MFK Vítkovice - Baník Sokolov
4:2
20.05.201813:15
MFK Frýdek-Místek - FK Ústí nad Labem
1:2
20.05.201813:15
FC Hradec Králové - SFC Opava
1:4
20.05.201813:15
1. FK Příbram - FK Pardubice
3:1
20.05.201813:15
FK Varnsdorf - MAS Táborsko
1:1
20.05.201813:15
Dynamo České Budějovice - Fotbal Třinec
0:0
20.05.201813:15
Sellier & Bellot Vlašim - Viktoria Žižkov
1:2
25.05.201817:00
1. SC Znojmo FK - 1. FK Příbram
2:0
25.05.201817:00
FK Pardubice - Olympia Praha
2:0
25.05.201817:00
MAS Táborsko - FC Hradec Králové
0:2
25.05.201817:00
FK Ústí nad Labem - MFK Vítkovice
4:0
25.05.201817:00
Baník Sokolov - Sellier & Bellot Vlašim
2:0
25.05.201817:00
Fotbal Třinec - FK Varnsdorf
2:2
25.05.201817:00
SFC Opava - MFK Frýdek-Místek
7:0
25.05.201817:00
Viktoria Žižkov - Dynamo České Budějovice
1:2
07.09. Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:2
PŘÁTELSKY:
FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:2 (3:1).
Branky:
28. a 31. Kateřiňák, 1. vlastní Heppner, 64. Komárek - 42. Schön, 54. Jankele.
Sestava Mladé Boleslavi: Mikulec - Křapka, Kopa (46. Komma), Toml, Zabilanský (46. Krčmář) - Kateřiňák (66. Dib), Hubínek (46. Komárek) - Diviš (66. Mansfeld), Valenta (71. Jerchov), Novák - Dohnalík (46. Šimon). Trenér: Weber. (ČTK)
07.09. Karviná - Znojmo 2:1
PŘÁTELSKY:
MFK Karviná - Znojmo 2:1 (0:1).
Branky:
80. a 83. Lingr - 39. Beganović.
Sestava Karviné:
I. poločas:
Berkovec - Putyera, Krivák, Kocsis, Tusjak - Smrž, Suchan - Galuška, Fokaidis, Guba - Wágner.
II. poločas: Pastornický - Čolić, Panák, Janečka, Moravec - Mertelj, Budínský - Ba Loua, Lingr, Letić - Ramírez. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
07.09. Ostrava - Vítkovice 1:0
PŘÁTELSKY:
Baník Ostrava - Vítkovice 1:0 (1:0).
Branka:
28. Diop.
Sestava Ostravy: I. poločas: Budinský - Pazdera, Procházka, Šindelář, Stronati, Fleišman - Fillo, Jánoš, Jirásek, Holzer - Diop. II. poločas: Lapeš - Breda, Mešaninov, Procházka, Stronati, Fleišman - Fillo, Hrubý, Kaloč, Bolf - J. Šašinka. Trenér: Páník. (ČTK)
21.08. Grajciar hostuje v Českých Budějovicích
Slovenský fotbalista Peter Grajciar opustil Příbram a odešel na hostování do druholigových Českých Budějovic. Středočeský nováček nejvyšší soutěže o tom informoval na svém webu. Čtyřiatřicetiletý záložník v minulé sezoně pomohl Příbrami k návratu do první ligy, kde však nastoupil pouze na závěrečných 13 minut v prvním kole proti Teplicím. Grajciar má za sebou angažmá v pražských klubech Slavii a Spartě, Konyasporu, Dinamu Tbilisi nebo polské Vratislavi. (ČTK)
17.08. Pokorný bude hostovat v Hradci Králové
Vedení Baníku Ostrava uvolnilo stopera Jakuba Pokorného na hostování do druholigového Hradce Králové. Jednadvacetiletý fotbalista, jenž má zatím na kontě v nejvyšší soutěži 15 startů, dohraje s Východočechy minimálně tuto sezonu. Součástí dohody je opce na přestup. Pokorný v Baníku doplatil na silnou konkurenci. Kouč Bohumil Páník má momentálně k dispozici čtyři střední obránce: Václava Procházku, Martina Šindeláře, Patrizia Stronatiho a Arťoma Mešaninova. (ČTK)
07.08. Prostějov posílí veterán Polák
Zkušený záložník Jan Polák bude pokračovat v kariéře v druholigovém Prostějově. Sedmatřicetiletému bývalému reprezentantovi skončila smlouva v Brně, se kterým na jaře sestoupil z nejvyšší soutěže. (prostejovsky.denik.cz)
15.07. Žižkov - Bohemians 1905 0:0
PŘÁTELSKY:
Viktoria Žižkov - Bohemians Praha 1905 0:0.

Sestava Bohemians: Fryšták - Dostál, Bederka, Šmíd (46. Krch), Bartek - Reiter (60. Záviška), Jindřišek (60. Švec), F. Hašek, Vaníček (46. Vodháněl) - Mašek (60. Nečas), Juliš (60. Kabajev). Trenér: Martin Hašek st. (ČTK)
14.07. Teplice - Sokolov 3:0
PŘÁTELSKY:
FK Teplice - Baník Sokolov 3:0 (1:0).
Branky:
15. Vaněček, 49. Kučera, 63. vlastní Belaň.
Sestava Teplic: Diviš (46. Grigar) - Vondrášek, Hošek (66. Čmovš), Král (46. Jeřábek), Krob - Ljevakovič (62. Soungole), Kučera (62. Trubač) - Moulis (62. Dressler), Hora (62. Shejbal), Luts (46. Žitný) - Vaněček (46. Červenka). Trenér: Šmejkal. (ČTK)
09.07. Mastný z Jihlavy do Manchesteru United
Manchester United získal teprve 16letého brankáře Ondřeje Mastného z Jihlavy. Český mládežnický reprezentant bude na Old Trafford svůj potenciál rozvíjet minimálně nadcházející tři sezóny. (twitter.com/fcvysocina)
07.07. Prostějov - Ostrava 2:1
PŘÁTELSKY:
Prostějov - Baník Ostrava 2:1 (2:0).
Branky:
4. a 19. Koudelka - 60. Fleišman.
Sestava Ostravy: Budinský - Mešaninov (60. Pazdera), Pokorný (60. Procházka), Stronati (46. Šindelář), Granečný (46. Fleišman) - Fillo, Hrubý, Kaloč (60. Diop), Bolf (46. De Azevedo) - Pedrinho (46. J. Šašinka), Baroš. Trenér: Páník. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.09.
MFK Vítkovice - MFK Chrudim
2:1
21.09.
1. SC Znojmo FK - Ústí nad Labem
3:0
21.09.
Vysočina Jihlava - Vlašim
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.09.10:15
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
info
22.09.10:15
Baník Sokolov - 1. SK Prostějov
info
23.09.15:00
Hradec Králové - Žižkov
info
23.09.16:30
MAS Táborsko - Č. Budějovice
info
23.09.16:30
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
info
Všechny zápasy