Česko - Divize A 2010/2011 - kluby

10.11.2013 Benešov vyhraje podzimní část divize A
Fotbalisté Benešova porazili v šlágru 14. kola divize A Písek 2:0 a už před závěrečným podzimním dějstvím mají jistotu, že stráví zimní pauzu v čele tabulky. Před nováčkem z Nové Vsi pod Pleší vede tým trenéra Luboše Zákostelského o čtyři body, zatímco poražený Písek klesl ze druhé na třetí příčku. Benešov kromě toho zůstává jako jediný ze všech osmdesáti divizních mužstev neporažen.
18.05.2013 V Rokycanech se nedohrálo
Již v 63. minutě za stavu 4:0 pro domácí předčasně skončilo dnešní utkání 26. kola divize A v Rokycanech, kam přijel tým předposledního Roudné. Již v prvním poločase museli totiž postupně nedobrovolně pod sprchy hostující hráči Fedorkiv, Kössl a Růžička, všichni tři za urážku rozhodčího Vaňkáta. Ten potom ve druhém poločase odpískal předčasný konec ve chvíli, kdy se Roudné další hráč zranil a nebyl, kdo by jej nahradil. Ortel na osudem zápasu vynese sportovně-technická komise, dá se ale předpokládat, že výsledek zůstane v platnosti. Po domácí prohře 3:5 s Čížovou má jistotu sestupu do Pražského přeboru poslední tým tabulky Přední Kopanina.
29.03.2013 MSFL se hrát nebude
Kvůli počasí a nezpůsobilým terénům se o víkendu nebudou hrát zápasy 19. kola Moravskoslezské fotbalové ligy. MSFL redukovala program 19. kola postupně, na víkend nakonec zbyly v programu pouze duely Frýdek-Místek- Orlová, Slovácko B - Zábřeh a Uničov - Olomouc B. I ty ale dnes svaz odložil stejně jako některá utkání divizních skupin A a B.
15.03.2013 Počasí ruší zápasy nižších soutěží
Zimní počasí narušilo program nižších soutěží. V sobotu se neuskuteční zápasy ČFL Kladno - Roudnice nad Labem, Domažlice - Králův Dvůr. Oba duely 19. kola byly přeloženy na středu 3. dubna s výkopem v 16:30 stejně jako osm divizních utkání. V 17. kole divize A byly odloženy zápasy Přední Kopanina - Aritma, Chrást - Štěchovice, Nové Strašecí - Hořovicko, Rokycany - Český Krumlov. Ve skupině B se o víkendu nebudou hrát utkání Lovosice - Motorlet, Český Brod - Vyšehrad, Úvaly - Libiš. V divizi C byl přesunut zápas Turnov - Nová Paka.
30.01.2013 České Budějovice - Český Krumlov 4:1
PŘÁTELSKY: Dynamo České Budějovice - Slavoj Český Krumlov 4:1.
Branky:
32. z pen. a 85. Řezníček, 38. vlastní Pliška, 83. Hora - 12. Babouček. Sestava Budějovic: Křížek (46. Daněk) - Ježdík (28. Hanzlík), Halama, Tauer, Riegel - Černý, Benát, Rýdel (46. Otepka), Hora - Řezníček, Táborský (28. Klesa). Trenér: Soukup.
09.01.2013 Viktoria Plzeň - Doubravka 7:1
PŘÁTELSKY: Viktoria Plzeň - Doubravka 7:1. Branky Plzně: 51., 54. a 59. Adamov, 21. Tecl, 23. Horváth, 32. Rajtoral, 63. Ďuriš. Sestava Plzně: 1. poločas: Pavlík - Rajtoral, Chocholoušek, Ševinský, Limberský - Fillo, Horváth, Darida, Zeman - Tecl, Bakoš. 2. poločas: Mandous - Řezník, Chubutija, Sladký, Končal - Ďuriš, Kyndl, Kolář, Malakjan - Vaněček, Adamov. Trenér: Vrba.
23.06.2012 V nižších soutěžích v Čechách zbyly tři B-týmy
Už jen trio B-mužstev se zúčastní nadcházejícího ročníku nižších republikových soutěží v Čechách. V ČFL, kam sestoupila z druhé ligy, bude hrát rezerva Sparty Praha, v divizích pokračují béčka Táborska a Pardubic. Zatímco Sparta postaví do nové ryze juniorské soutěže další svůj tým, zbylé dva jmenované kluby této možnosti nevyužijí. Druholigové oddíly totiž nemají povinnost obsadit svým zástupcem soutěž juniorek, jež startuje počínaje sezonou 2012/13. ČFL i divize zahajují během druhého srpnového víkendu.
16.06.2012 Strakonice živí naději na ČFL
Strakonice v jediném dnešním utkání 30. kola divize A porazily Řezníčkovým gólem 1:0 Štěchovice a zajistily si druhou příčku v soutěži s náskokem dvou bodů před Benešovem. Středočeši o den dříve jen remizovali 1:1 s béčkem Táborska a skončili třetí. Vzhledem k tomu, že z ČFL odejdou po sezoně B-týmy Mladé Boleslavi, Plzně a Liberce do nově vznikající samostatné soutěže juniorek, uvolněná tři místa zaplní celky z druhých míst tabulek tří českých divizí. Společně s vítěznými mužstvy Horních Měcholup, Jiren a Kolína tak získaly právo postupu i Strakonice, Zápy a Převýšov.
08.06.2012 FC Rokycany - Viktoria Plzeň 1:8
PŘÁTELSKY: FC Rokycany - Viktoria Plzeň 1:8. Branky: 14. Kocour - 18. Černý, 21. Ďuriš, 24. Hora, 33. Končal, 66. Štípek, 76. Hrošovský, 78. Petráček, 90. Hájovský. Sestava Plzně: I. poločas: Ticháček - Řezník, Čišovský, Procházka, Šírl - Horváth - Ďuriš, Hora - Fillo, Černý, Končal. II. poločas: Ticháček - Kyndl, Hájovský, Ševinský, Beránek - Trapp - Hrošovský, Hoffmann - Štípek, Petráček, Krmenčík.
12.06.2011 Domažlice poprvé do ČFL
Fotbalisté Jiskry Domažlice v dnešním utkání 29. kola divize A vyhráli 3:0 v Třeboni a poprvé v historii si vybojovali postup do ČFL. Svěřenci trenéra Zdeňka Michálka mají kolo před koncem sedmibodový náskok před Voticemi, jež v přímém souboji o druhé místo vyhrály 3:2 ve Strakonicích.