10. a 14. Kopic, 47. a 49. z pen. Krmenčík, 65. a 70. Chorý, 82. a 90. Petržela, 22. Čermák, 27. Řezník - 73. Došlý.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Hruška - Řezník, Pernica, Hájek (12. Hubník), Kovařík - Ekpai, Bucha, Čermák, Kopic - Řezníček, Bakoš.
II. poločas: Hruška - Havel, Procházka, Hubník, Kovařík (66. Bucha) - Petržela, Hrošovský, Hořava, Zeman - Krmenčík, Chorý. Trenér: Vrba. (ČTK)
11.07. Teplice - Litoměřicko 6:0
PŘÁTELSKY:
FK Teplice - Litoměřicko 6:0 (4:0).
Branka:
4. a 13. Žitný, 66. a 76. Diaz, 22. Moulis, 30. Kučera.
Sestava Teplic:
I. poločas:
Grigar - Vondrášek, Hošek, Jeřábek, Krob - Ljevaković, Kučera - Moulis, Hora, Žitný - Vaněček.
II. poločas: Grigar - Dressler, Čmovš, Král, Shejbal - Trubač, Kodeš, Soungole, Luts - Červenka, Diaz. Trenér: Šmejkal. (ČTK)
16.06. Chrudim se rozloučila s ČFL deseti góly
Hráči Chrudimi se před postupem do druhé ligy rozloučili s ČFL desetibrankovou kanonádou do sítě posledního Nymburku. Po třech gólech při domácí výhře 10:0 vstřelili Jakub Krčál a Petr Rybička, sedm branek padlo v druhém poločase. Chrudim si prvenství ve třetí lize zajistila už před týdnem, soutěž zakončila s náskokem pěti bodů před druhým Vltavínem. Do druhé ligy se východočeský tým vrátí po 19 letech. (ČTK)
09.06. Chrudim postupuje do druhé ligy
Po 19 letech se do druhé ligy vrátí mužstvo Chrudimi. Východočeský tým dnes v předposledním kole ČFL zvítězil 3:2 na penalty v Písku poté, co zápas skončil remízou 1:1, a před druhým Vltavínem má nedostižný náskok čtyř bodů. Chrudim dnes vedla od sedmé minuty zásluhou Vašulína, v 81. minutě vyrovnal svým dvanáctým gólem v sezoně Řezáč. Penaltový rozstřel vyhráli hosté 3:2. "Karty před zápasem byly rozdané, stačil nám bod k zisku prvenství a od toho se vše odvíjelo. Snažili jsme se hrát ze zabezpečené obrany, což nás zdobilo celou soutěž," citoval chrudimského trenéra Pavla Jirouska server onlajny.com. (ČTK)
06.02. Mladá Boleslav - Dobrovice 2:0
PŘÁTELSKY:
FK Mladá Boleslav - FK Dobrovice 2:0 (2:0).
Branky:
4. Matějovský, 28. Jánoš.
Sestava Mladé Boleslavi:
I. poločas:
Šeda - Pauschek, Klíma, Takács, Křapka - Hubínek (31. Valenta), Jánoš - Ladra, Matějovský, Mareš - Magera.
II. poločas: Vejmola - Pauschek (66. Vejr), Chaluš, Klíma, Rudzan - Valenta, Kateřiňák - Dohnalík, Ladra, Novák - Komličenko. Trenér: Uhrin ml. (ČTK)
25.01. Sparta Praha - Vltavín 3:0
PŘÁTELSKY:
Sparta Praha - Vltavín 3:0 (0:0).

Branky: 88. a 90. Ben Chaim, 54. Šural.
Sestava Sparty: Bičík (73. Vorel) - Karavajev (46. Zahustel), Kaya (70. Boula), Štetina (46. Stanciu), M. Kadlec (82. Patrák) - Plavšič, Sáček, Kulhánek, Vatajelu (42. Frýdek) - Lafata (46. Šural), Drchal (33. Mustedanagič, 58. Ben Chaim). Trenér: Stramaccioni. (ČTK)
23.01. Vyšehrad - Teplice 1:3
PŘÁTELSKY:
Vyšehrad - Teplice 1:3 (0:3).
Branky:
88. Kubec - 31. a 34. z pen. Šup, 27. Novotný.
I. poločas:
Šeda - Souček, Klíma, Král, Mareš - Hubínek - Přikryl, Kateřiňák, Valenta, Novák - Šašinka.
II. poločas: Vejmola - Křapka, Klíma, Král, Fabián - Jánoš - Ladra, Kateřiňák (78. Komárek), Valenta (71. Kühnel) - Klobása, Šašinka (61. Komličenko). Trenér: Uhrin ml. (ČTK)
10.01. Plzeň - Domažlice 7:4
PŘÁTELSKY:
Viktoria Plzeň - Domažlice 7:4 (6:2).
Branky:
15. a 32. Kopic, 8. Havel, 20. Kolář, 34. Chorý, 37. Petržela, 56. Bakoš - 24. a 87. Došlý, 22. Mužík, 52. Hejda.
I. poločas:
Šiman - Havel, Hubník, Piroch, Limberský - Hrošovský, Ivanschitz - Petržela, Kolář, Kopic - Chorý.
II. poločas: Sváček - Řezník, Živulič, Hájek, Kovařík - Hořava, Čermák - Zeman, Bakoš, Pilař - Krmenčík (81. Chorý). Trenér: Vrba. (ČTK)
10.01. Písek - Teplice 1:4
PŘÁTELSKY:
Písek - FK Teplice 1:4 (0:3).
Branky Teplic:
4. Krob, 25. A. Kučera, 33. Žitný, 55. Vaněček.
I. poločas:
Plachý - Hyčka, Ljevakovič, Král, Krob - Šup, T. Kučera, Žitný, A. Kučera - Červenka, Vaněček.
II. poločas: Plachý - Vondrášek, Kodeš, Král, Hyčka (65. Šup) - Vošahlík, Soungole, Gebert, A. Kučera (65. Žitný) - Haljeta, Vaněček (65. Červenka). Trenér: Šmejkal. (ČTK)